FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pārtikas trauki.

Varbūt šī īsti nav pareizā sadaļa šādiem jautājumiem, bet jūs noteikti zināsiet īsto atbildi.:)

Kur nopirkt ne īpaši dārgi stikla traukus pārtikas uzglabāšanai, miltiem, putraimiem, zirņiem utt :) Vai arī kur Jūs glabājat, lai izvairītos no pārtikas kodēm?

Paldies par atsaucību!!! :))

8 Atbildes

http://www.arkolat.lv/lv/pages/outlets680

Labots 19.09.2014 13:33

Es traukus un dažādus piederumus pērku: http://gemoss.lv/

Lai izvairītos no pārtikas kodēm -vienkārši nevajag glabāt pārtiku gadiem. Es personīgi katru dienu taisu brokastis/pusdienas/vakariņas no tikko pirktiem produktiem. Neko neglabāju. Ja tiek nopirkti griķi vai auzu pārslas, tad tie kādu laiku ir brokstu ēdiens -viss tiek izlietots, pirms kaut kādi tārpi -kodes paspēj iemesties :)

+ tīrība arī ir ļoti svarīga. Jo reāli mammai bija šāda problēma ar pārtikas kodēm -viņa pirka tās uzlīmes,kas kodes pievilina un saķer. Reāli atlika tikai iztīrīt aiz virtuves skapīšiem -kā kodes vairāk nav.. Gadās,ka izbirst,aizkrīt kaut kas aiz tiem, kā pēc tam tiek aizmirsts, un tad parādās nevēlamie virtuves viesi :D

Nu šīs vismaz tagad ir iemesls, lai izlidinātu vecos produktus ārā :D

Es nopirku foršus plastikāta traukus,forši izbert,iebert,ir dažādi izmēri,gan putrām gan makaroniem.Maksā nedārgi.Ilgi glabat tiešām nevajag:)

Es glabāju pieliekamajā padomju laika 3l stikla burkās ar vākiem. Miltus, putraimus u.tml.lai izvairītos no pārtikas kodēm - arī kafiju, maizi u.c, vispār daudz ko labāk turēt ledusskapī. Bet makaroniem burkas ir labas.:)

Es glabāju pieliekamajā padomju laika 3l stikla burkās ar vākiem. Miltus, putraimus u.tml.lai izvairītos no pārtikas kodēm - arī kafiju, maizi u.c, vispār daudz ko labāk turēt ledusskapī. Bet makaroniem burkas ir labas.:)

Padomju laiku skārda kārbas gan izsviedu.

Padomju laiku skārda kārbas gan izsviedu.

1 - 8 no 8