Vai tiešām jaunā norma? Kāpēc?

Nezināju, kā nosaukt tēmu, bet traki sakrājusies dusmiņa. Atvainojos par kārtējām negācijām.

Varbūt meitenes, kas tā dara, var man izskaidrot. Situācija nu jau par biežu notikusi, t.i., "pircējas" izveido diskusiju, ka meklē tādas un tādas mantas (drēbes/apavus utt), es, protams, piedāvāju atbilstošo no skapja. Tiek kārtīgi iztaujāts, vai atbilst visām vēlmēm, sataisu papildus bildītes, visu samēru un pēkšņi sākas vēstuļu izlasīšana un neatbildēšana. Kad nekaunīgi aizrakstu un pajautāju, kāpēc sākusi ignorēt, jo iepriekš vēstulēs pēc mēriem un bildēm tiek atbildēts, ka "ideāli, tieši tas, ko meklēju", pretī tiek atbildēts, "nopirkšu, kad nauda būs, šobrīt liekas naudas nav" (pat par precēm zem 3€!!).

Jautājums, KĀPĒC JĀVEIDO DISKUSIJA un vēl vairāk KĀPĒC JĀPRASA PAPILDUS BILDES UN MĒRUS, ja nespēj iegādāties?! Varbūt sakrāj tos 2.5-15€ un tikai tad jautā?!

P.S. Zinu, ka šis ieraksts neko neatrisinās un diez vai kāda šāda "troļļotāja" izlasīs un aizdomāsies, bet, ja rakstītu ko tādu privāti, dabūtu negatīvu atsauksmi profilā un dusma bija kaut kur jāizliek, jo tāda nav tikai 1, bet nu jau laba čupiņa savākusies..

47 Atbildes

Man bija līdzīga situācija. Meitene interesējās par vienu kleitu, pajautāja visus mērus - nosūtiju. Tad prasija bildes uz auguma, teicu , ka nevarēšu nobildēt , jo kleitiņa man par mazu un knapi dabūšu viņu virsū kur nu vēl nost, bet nē šī ārkārtīgi gribēja un teica lai pamēģinu...Nu ok pamēģināju, bildes bija šausmīgas, pēc manām domām, jo kā gan 2izmērus mazāka kleita var izskatīties apburoši uz auguma. Šī neko...saka ir ok, tad apjautājās par citu kleitu, atkal paprasija visus mērus teica atkal lai bildēju uz auguma - nobildēju - gribot ņemt. Pēkšņi neatbild, jautāju vai ņems , jo citas meitenes arī par tām kleitiņām interesēja-izasija un noignorēja. Nu neko pārdevu citai jo neiešu auklēties kā ar mazu bērnu, vai tiešām grūti atbildēt : Nē, piedod, neņemšu...? :@

Man vienkārši tas fakts, ka veido speciāli meklēšanas diskusiju un pēc tam nevar atrast 2.5€[!], lai no pirktu "ideāli, tieši tas, ko meklēju"! -_-

ta dara daudzas. pieklajibas pec lai tadsaka ne paldies. jo ir lietas kas stav un nesaprotu vai pirks vai varu pardot. jo atkalbja pardosu citai busu ta slikta un saksies komentari ka es ta rezerveju un pardevu citai, ehhh

Labots 21.09.2014 12:04

Es varu pastāstīt kā man ir gadījies.. es arī esmu rakstījusi forumā,ka meklēju melnas harēma bikses (Jaunas vai mazlietotas), tad nu lūk bija piedāvājums -melnas mazlietotas manā izmērā-pēc bildes izskatījās ok, satikos ar meiteni uz vietas -apskatījos bikses, un man personīgi izskatījās NOLIETOTAS + vēl bija pa vīli saplīsušas. (Es personīgi ar tādām pa ielu neietu, bet pēc tās meitenes varēja redzēt,ka viņai tas skaitās mazlietots.)

Vienmēr,kā ieliku,ka kaut ko meklēju -tā daudzas mēģina iesmērēt vecos modeļus, nolietotas drēbes par jaunu cenām.. pielīdzinot it kā tam ko meklēju. -tāpēc es forumos vairāk nerakstu.! Pati visu meklēju, salīdzinu cenas -kvalitāti-nolietojumu un tad pērku! Smaidīgs

Manā gadījumā visas lietiņas bija jaunas ar birku un vienā gadījumā mazlietota ar audumu jau tuvumā nofočētu, lai var redzēt to minimālo nolietojumu, kas radies :/

Inky, varbūt vienkārši neiespringsti un netērē savu laiku atbildot meklētājām forumos..., jo ja reāli kāda ko meklēs -pati atradīs pie Taviem sludinājumiem..

Tieši pirms 2 dienām man arī bija tāds gadījums. Meitene gribēja iegādāties legingus,kuriem bija liela atlaide. Maksāja 2.50. Ok.... Viņa paprasīja mērus un es ,protams, izmēriju. Tad sarunājām tikties nākamajā dienā,bet nākamajā dienā atrakstīja,ka netiekot. Teica,ka citu dienu. Ok jau sarunājām laikus un vietu. No rīta viņa man uzraksta,atvaino,šie legingi tomēr nav mans tips.. Kā to saprast??? Ja jau viņa visu šo laiku pa viņiem interesējās un prasīja mērus,tad... Kāpēc viņa vispār traucēja manu un savu laiku maldinot mani???

Uz mani arī tagad gaida pārdevēja ar jau iepakotu paciņu un ne to dārgāko ;) Biju plānojusi nopirkt, bet sanāca maza problēmiņa un vnk nevarēju vairāk atļauties, nekas ,ka summa maza, bet nu jārēķinās arī ar diviem mazajiem, pārdevējai atvainojos un viņa man precīti pietur līdz rītdienai, kad beidzot varēšu pārskaitīt naudiņu. Paldies :)

Nu teiksim es ar foruma diskusijas palīdzību veiksmīgi atradu tiešām labas un manam mazajam izmēram derīgas žaketes, ar kurām esmu vairāk kā apmierināta. Izmeklēju sākumā ar meklētāju, bet tomēr sanāca palaist garām un neievērot piemērotas.

Protams, daudzām meitenēm, kas sūtīja piedāvājumu, lūdzu precizēt mērus par žaketēm, jo biju norādījusi konkrētus mērus sludinājumā, bet piedāvājuma bildē redzu, ka izskatās vizuāli itkā pa platu vai īsu, vai nepieguļ viduklī kā gribās, tāpēc pārjautāju un, protams, ja izrādās, ka mēros neder, tad ir jāatsaka. Ne jau tāpēc, ka dārgi vai kā, bet vairs negribas pirkt mantas, kas neder un vnk gulēs skapī.

Ieliekot forumā sludinājumu vnk labi jānoformulē, kas tiek meklēts un par kādām naudiņām. Feini arī, ja ir vēlamās mantas bildes.

Piekrītu, ka stulbi ir meklēt, ja reāli nav iespēju nopirkt, izņemot, ja norāda, ka izskata tikai maiņas variantu.

> Damne

Inky, varbūt vienkārši neiespringsti un netērē savu laiku atbildot meklētājām forumos..., jo ja reāli kāda ko meklēs -pati atradīs pie Taviem sludinājumiem..

Ne vienmēr, ir tādas, kuras sludinājumu sadaļu atvērt nevar, uztaisa diskusiju bez specifiska apraksta un dusmojas, ka nekas nepatīk. Ja nav apraksta, vienkārši fakts, ka meklē, piemēram, jaku, nav jēgas likt, tāpat neņems.

Piemērs: Pērku 36. izmēra kurpes, piedāvāt tām, kuras ir no Riiigas. (Un kāpēc nevar atvērt apavu sadaļu, ieķeksēt Rīgas rajons un meklēt????) Es saprastu, ja cilvēks meklētu šādi - gaišas 36. izmēra kurpes bez papēža, ar iespēju uzmērīt Origo - jā, tad ir jēga veidot diskusiju. Diemžēl, arī pārdevējas grēko un piedāvā arī tad, ja nav no norādītās pilsētas, ja krāsa neatbilst, utt. Nu tad loģiski, ka nepērk tā diskusijas autore. 

Bet Inky - necepies, tā iepriekšējā rindkopa nav par Tevi, es +/- skatos, kurš piedāvā pēc apraksta, kurš ierauga izmēru uz piedāvā dajebko. Pati piekritīšu, ka šādas meitenes ir ļoti daudz un ļoti kaitinošas...

1 - 10 no 47