FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai tiešām jaunā norma? Kāpēc?

Nezināju, kā nosaukt tēmu, bet traki sakrājusies dusmiņa. Atvainojos par kārtējām negācijām.

Varbūt meitenes, kas tā dara, var man izskaidrot. Situācija nu jau par biežu notikusi, t.i., "pircējas" izveido diskusiju, ka meklē tādas un tādas mantas (drēbes/apavus utt), es, protams, piedāvāju atbilstošo no skapja. Tiek kārtīgi iztaujāts, vai atbilst visām vēlmēm, sataisu papildus bildītes, visu samēru un pēkšņi sākas vēstuļu izlasīšana un neatbildēšana. Kad nekaunīgi aizrakstu un pajautāju, kāpēc sākusi ignorēt, jo iepriekš vēstulēs pēc mēriem un bildēm tiek atbildēts, ka "ideāli, tieši tas, ko meklēju", pretī tiek atbildēts, "nopirkšu, kad nauda būs, šobrīt liekas naudas nav" (pat par precēm zem 3€!!).

Jautājums, KĀPĒC JĀVEIDO DISKUSIJA un vēl vairāk KĀPĒC JĀPRASA PAPILDUS BILDES UN MĒRUS, ja nespēj iegādāties?! Varbūt sakrāj tos 2.5-15€ un tikai tad jautā?!

P.S. Zinu, ka šis ieraksts neko neatrisinās un diez vai kāda šāda "troļļotāja" izlasīs un aizdomāsies, bet, ja rakstītu ko tādu privāti, dabūtu negatīvu atsauksmi profilā un dusma bija kaut kur jāizliek, jo tāda nav tikai 1, bet nu jau laba čupiņa savākusies..

47 Atbildes

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Manā gadījumā visas lietiņas bija jaunas ar birku un vienā gadījumā mazlietota ar audumu jau tuvumā nofočētu, lai var redzēt to minimālo nolietojumu, kas radies :/

Mana pieredze rāda, ka 10 gadījumos, kad piedāvāju savas mantas kādai no foruma, kas meklē drēbes no sākuma saņemu lielu atsaucību un tekstus - ''oooo, tas ir tieši tas, ko meklēju'', ''iemīlējos šajā drēbē, pirkšu no tevis un citus piedāvājumus pat vairs nav vērts skatīties'' un tādā garā. Līdz brīdim, kad jāsāk norunāt reāla tikšanās un ar numuriem apmainīšanās meitenes sāk neatbildēt! Un tiešām no visām 10 - visas 10 (ja veidojam statistiku :D )

Vai ja beigās atbild, kad jau pati saku, kas par lietu, kāpēc man neatbildi, saka, ka nav naudas!

Bet ko tad tu vispār taisi forumā diskusiju, ja tev nav naudas???

Taisi diskusiju tad, kad tev ir tā naudiņa un nečakarē citus cilvēkus, jo tas jau paliek gan nožēlojami, gan smieklīgi.

Sāk likties, ka vai nu te ir savācies baigais ''mazo'' bars, kas nespēj atbildēt par savu rīcību vai arī lielākā daļa visu laiku sēž bez naudas!

Es to nesaprotu, jo nekad nekārdinu neapdomīgi sevi tad, kad nav naudas un visus savus pirkumus ieplanoju.

Tikai diezgan stulbi, ka dažās pērku foruma tēmās pircējs galīgi neko nekomentē, vismaz, vai ir jau k-kas atrasts vai arī vēl tiek meklēts.

Arī es personīgi esmu meklējusi forumā lietas, ielieku pat bildes lai zin apmēram kādas piedāvā lietas, bet bieži man piedāvā nu galīgi neatbilstošas lietas, ka tik pareklamēt savu preci. . . 

Sveikas,man ari gadijas Tādas pircejas,kuras marine,jauta,un pec ilga laika pārdoma,es piedavaju rakstīt tadiem negatīvo vertējumu,es pirms pirkt no kāda apskatos ,viņas profilu.lad ari izvertēju :) Man ari gadas NORMALI pircēji,kuri pasaka vai neder mēros vai nepiestāves.Visādi var gadities :) NEDARI CITAM KAS NEPĀTĪK PAŠAM :) ( piedošana par kļudam:)

Man tā nav gadījies, bet ir arī pārdevējas kas laikam lasīt nemāk. Kad es meklēju adītus  džemperīšus ar podziņām vai tādus kas slīdz nost no pleca, jo man jābaro bēbis ar krūti būs , jo visu laiku ik pa 2-3 stundām negribās izģērbties pilnībā, sācies ir rudens, bet lasīt prasmju dēļ man piedāvā pavisam kko cit, adītus džemperus augstajām krāgām, vai bez pogām... Reāli, man šādām vēstulēm, komentāriem negribās atbildēt... Zinu, ka sievietes, kurām nav bērnu viņas  nesaprot tās kurām tie ir un neiedziļinās visā tajā, es arī to nelūdzu, bet tik stulbām, arī nevajag būt. 

Nav domāts lai kāda apvainotos, vei kādu aizvainotu, jo ļaunu prātu neturu. Vnk riebj, ka šeit tik reti atrast ko labu palasīt,  vienai smirdīgu maku atsūtīja un jāsūdzas, aizbrauc pie viņas uz mājām un iemet to maku sejā. Darat tā ar visām kas atsūta jums, nepareizos izmērus, smirdīgas vai novalkātas drēbes. 

Man atsūtīja 2 džemperus, kas reāli bija sastāvējušies un smirdīgi pie tam viņi ir kodīgi un raupji, lai gan sludinājumā bija ielikts, ka nav kodīgi. Izmazgāju, viņi nesmird un iemērkšu veļas mīkstinātājā uz dienu lai ir mīksti. 

Labots 21.09.2014 12:42

> Damne

Inky, varbūt vienkārši neiespringsti un netērē savu laiku atbildot meklētājām forumos..., jo ja reāli kāda ko meklēs -pati atradīs pie Taviem sludinājumiem..

Šis nenoslēpjamais stūris man traucē nelikties ne zinis. Kamēr tā bija tikai sporta soma, vēl nebija tik traki, tagad kauns uzņemt viesus..

Arī vairs neveidoju foruma tēmas, kad kaut ko meklēju, jo, kaut arī biju skaidri aprakstījusi, kas tieši man vajadzīgs: sākās: 1) skapju reklāmas, kur ne tuvu nebija tas, ko meklēju, 2) kaut kādi tiešām drausmīgi neatbilstoši modeļi, daži tādi, ka jāmet miskastē, 3) man nekā nav, bet ir līdzīgs, paskaties (līdzīgs nebija ne tuvu līdzīgs). Meklēju pati meklētājos, bet meitenes reizēm neraksta ne pareizo krāsu, ne pareizo firmu, kurpes ieliek pie sporta apaviem utt. Cik reižu ir gadījies, ka vēlamo atrodu tīri nejauši, ilgstoši pa skapjiem šiverējoties!

Meklēt ierakstus vajag aizliegt forumā veidot. Jāizveido maksas sadaļa - meklē. Jo.. cik gadus pēc kārtas tas vēl būs jāiztur?!

Drupatiņa, man arī ir gadījies, ka atsūta nokvēpušu, piepīpētu apģērbu, priecīga neesmu, bet iemērcu Lenorā un izmazgāju (pozitīvu atsauksmi gan nelieku, bet negatīvu vai neitrālu arī nē, nelieko neko J Vienkārši pieņemu arī to, ka katram mājā kāda specifiska smaka, ko pats nejūt, bet citi jūt. Pati nesmēķēju un neviens ģimenē nesmēķē, tāpēc smēķu smaka nepatīk, bet,, no otras puses, ko darīt, ja dzīvoklī viss smird un nav kur žāvēt? Tas pats ar pelējumu – ir mitri dzīvokļi. 

Ивета К, Tieši tā.

Domāju, ka nav jēgas tgd sūdzēties publiski, veidot sarunas forumos, kas šāda veida ir jau ļoti daudz. vnk pateikt to tai meitenei/ sievietei acīs kas nepatīk un ielikt melnajā sarakstā. Aci miedzošs

11 - 20 no 47