FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai tiešām jaunā norma? Kāpēc?

Nezināju, kā nosaukt tēmu, bet traki sakrājusies dusmiņa. Atvainojos par kārtējām negācijām.

Varbūt meitenes, kas tā dara, var man izskaidrot. Situācija nu jau par biežu notikusi, t.i., "pircējas" izveido diskusiju, ka meklē tādas un tādas mantas (drēbes/apavus utt), es, protams, piedāvāju atbilstošo no skapja. Tiek kārtīgi iztaujāts, vai atbilst visām vēlmēm, sataisu papildus bildītes, visu samēru un pēkšņi sākas vēstuļu izlasīšana un neatbildēšana. Kad nekaunīgi aizrakstu un pajautāju, kāpēc sākusi ignorēt, jo iepriekš vēstulēs pēc mēriem un bildēm tiek atbildēts, ka "ideāli, tieši tas, ko meklēju", pretī tiek atbildēts, "nopirkšu, kad nauda būs, šobrīt liekas naudas nav" (pat par precēm zem 3€!!).

Jautājums, KĀPĒC JĀVEIDO DISKUSIJA un vēl vairāk KĀPĒC JĀPRASA PAPILDUS BILDES UN MĒRUS, ja nespēj iegādāties?! Varbūt sakrāj tos 2.5-15€ un tikai tad jautā?!

P.S. Zinu, ka šis ieraksts neko neatrisinās un diez vai kāda šāda "troļļotāja" izlasīs un aizdomāsies, bet, ja rakstītu ko tādu privāti, dabūtu negatīvu atsauksmi profilā un dusma bija kaut kur jāizliek, jo tāda nav tikai 1, bet nu jau laba čupiņa savākusies..

47 Atbildes

Man bieži arī sanācis nopirkt drēbes ar kādu uzbāzīgu smaržu vai smaku, bet nu ļoti kreņķi neķēru, jo viss izmazgājās un par to sliktu vai neitrālu atsauksmi nelieku. Ja manta pati par sevi laba, tad tikai pelnīta ir laba atsauksme, manuprāt. Protams, ja gan manta laba, gan tīra, tad ir tikai prieks, bet, ja pērk par lētām naudiņām, tad visu laikam vēlēties nevar.

Man dzīvojot kopmītnē ir jāmazgā drēbes pa maksu 1.50 par katru veļas mazgāšanas reizi,+ pašai arī jāpērk pulveris un kāds traipu tīrāmais, tāpēc man ir svarīgi zināt vai prece ir smirdīga vai nav. Pēc 1 reizes kad nopirku smirdīgu mēteli, tagad tam pievēršu uzmanību.

Labots 21.09.2014 13:34

> Drupatiņa

Ивета К, Tieši tā.

Domāju, ka nav jēgas tgd sūdzēties publiski, veidot sarunas forumos, kas šāda veida ir jau ļoti daudz. vnk pateikt to tai meitenei/ sievietei acīs kas nepatīk un ielikt melnajā sarakstā. Aci miedzošs

Es domāju, ir labi, ja brīdina, ka kāda pircēja vai pārdevēja nav godīgi vai elementāri cilvēcīgi rīkojusies, pie viena izlasa arī citas un pastāv tomēr lielāka iespēja, ka neveidos tēmas un sarakstes par pirkšanu, ja nav iespēju nopirkt vai arī normāli, godīgi vispār atbildēt par apstākļiem nevis ignorēt.

Kā es Tevi saprotu! Bieži vien mani šis pārsteidz,Tu esi izdancojies ''pircēja''priekšā,burtiski ēdis zemi un beigās pasaka-man patiesībā nav naudas,runa arī tieši par tiem pašiem 3 eiro! :D Man tā arī bijis,kad satiekos ar meitenēm.

Ir meitenes,kuras vienkārši,hm,nedod sūdu par neko,domā,ka mēs to vien darām kā katru dienu satiekam cilvēkus tikai,lai parādītu drēbes,jo nekā cita labāka mums nav,ko darīt.

Smieklīgi,ja nav pie rokas tie paši 3 eiro,kādēļ tad ir jāmoca citi un vispār jātērē savs laiks uz šo portālu ,meklējot lietas,kuras visticamāk,ka nenopirks!

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

Man bija līdzīga situācija. Meitene interesējās par vienu kleitu, pajautāja visus mērus - nosūtiju. Tad prasija bildes uz auguma, teicu , ka nevarēšu nobildēt , jo kleitiņa man par mazu un knapi dabūšu viņu virsū kur nu vēl nost, bet nē šī ārkārtīgi gribēja un teica lai pamēģinu...Nu ok pamēģināju, bildes bija šausmīgas, pēc manām domām, jo kā gan 2izmērus mazāka kleita var izskatīties apburoši uz auguma. Šī neko...saka ir ok, tad apjautājās par citu kleitu, atkal paprasija visus mērus teica atkal lai bildēju uz auguma - nobildēju - gribot ņemt. Pēkšņi neatbild, jautāju vai ņems , jo citas meitenes arī par tām kleitiņām interesēja-izasija un noignorēja. Nu neko pārdevu citai jo neiešu auklēties kā ar mazu bērnu, vai tiešām grūti atbildēt : Nē, piedod, neņemšu...? :@

Man tās ''mērīšanās uz augumu''vienmēr fascinējušas gadījumos,kad pašai tā drēbe neder.Kad otrai nevaru ieskaidrot,ka man neder,tādēļ tirgoju un nevienam nekad neizskatīsies identiski drēbes,uzreiz pazūd,vairs nav intereses. Man jābūt vainīgai,ka man neder mana drēbe,ko tirgoju? :D It sevišķi,ja nosūta bildi vēl ar kaut ko,kas par lielu,atbildē-aa,būs par lielu,nu KO??? :D

> Svetlana

Man bieži arī sanācis nopirkt drēbes ar kādu uzbāzīgu smaržu vai smaku, bet nu ļoti kreņķi neķēru, jo viss izmazgājās un par to sliktu vai neitrālu atsauksmi nelieku. Ja manta pati par sevi laba, tad tikai pelnīta ir laba atsauksme, manuprāt. Protams, ja gan manta laba, gan tīra, tad ir tikai prieks, bet, ja pērk par lētām naudiņām, tad visu laikam vēlēties nevar.

Man ar to smaku arī ir piemērs,ka saņemu drēbi,kura smird visa pēc cigaretēm,kurai pa virsu uzpūstas smaržas,mazliet vemšķīti gribas izlaist ārā,bet tajā pašā laikā saprotu,ka ir smēķētāji,kuri nesaprot to kā tas patiesībā smird,vēl gribēja noslēpt ar smaržām pa virsu,man kā astmātiķim un alerģiskam cilvēkam, mazliet nomirt gribējās.:D Nolēmu sliktu atsauksmi nelikt,jo lieta bija laba un ar pāris dienu mazgāšanu,vēdināšanu svaigā gaisā visu dabūju ārā.

> Janeta

Man bija līdzīga situācija. Meitene interesējās par vienu kleitu, pajautāja visus mērus - nosūtiju. Tad prasija bildes uz auguma, teicu , ka nevarēšu nobildēt , jo kleitiņa man par mazu un knapi dabūšu viņu virsū kur nu vēl nost, bet nē šī ārkārtīgi gribēja un teica lai pamēģinu...Nu ok pamēģināju, bildes bija šausmīgas, pēc manām domām, jo kā gan 2izmērus mazāka kleita var izskatīties apburoši uz auguma. Šī neko...saka ir ok, tad apjautājās par citu kleitu, atkal paprasija visus mērus teica atkal lai bildēju uz auguma - nobildēju - gribot ņemt. Pēkšņi neatbild, jautāju vai ņems , jo citas meitenes arī par tām kleitiņām interesēja-izasija un noignorēja. Nu neko pārdevu citai jo neiešu auklēties kā ar mazu bērnu, vai tiešām grūti atbildēt : Nē, piedod, neņemšu...? :@

Man tās ''mērīšanās uz augumu''vienmēr fascinējušas gadījumos,kad pašai tā drēbe neder.Kad otrai nevaru ieskaidrot,ka man neder,tādēļ tirgoju un nevienam nekad neizskatīsies identiski drēbes,uzreiz pazūd,vairs nav intereses. Man jābūt vainīgai,ka man neder mana drēbe,ko tirgoju? :D It sevišķi,ja nosūta bildi vēl ar kaut ko,kas par lielu,atbildē-aa,būs par lielu,nu KO??? :D

Par to mērīšanu uz auguma - tā ir otra galejība! :D

Vienreiz viena meitene centās mani pierunāt, lai tomēr kaut kā uzstīvēju tos šortiņus uz auguma, gribot redzēt un viss, citādi nepirks! :D

Beigās paņēmu un uzstiepu sev uz auguma, par mazu esošos šortiņus, un nobildēju. Skats jau bija diezgan feins, man pat viņiem nevērās rāvējslēdzis ciet, jo reāli viņi man bija par mazu - to arī centos ieskaidrot pircējai, bet neveiksmīgi :D

Beigās ņēmu un nobildēju uz sava auguma tos šortus, apmierinātu pircējas ilgi lūgto prasību. Un rezultātā, ko es saņēmu pretī tekstu - ''fuj, jums nu gan viņi ir par mazu, izskatās briesmīgi!'' nu vāks pilnīgs!!!! :D

Pēc tam šortus pārdevu citai pircējai, kura pati bija gatava atbraukt un pielaikot pie manis mājās un viņai mani nederošie šortiņi izskatījās fantastiski, jo šorti derēja ideāli nevis kā man.

Labots 21.09.2014 14:00

p.s.

vajadzētu uztaisīt kaut kādu melno sarakstu ar tādām ''nenopietnajām pircējām''

> estere_

> Janeta

Par to mērīšanu uz auguma - tā ir otra galejība! :D

Vienreiz viena meitene centās mani pierunāt, lai tomēr kaut kā uzstīvēju tos šortiņus uz auguma, gribot redzēt un viss, citādi nepirks! :D

Beigās paņēmu un uzstiepu sev uz auguma, par mazu esošos šortiņus, un nobildēju. Skats jau bija diezgan feins, man pat viņiem nevērās rāvējslēdzis ciet, jo reāli viņi man bija par mazu - to arī centos ieskaidrot pircējai, bet neveiksmīgi :D

Beigās ņēmu un nobildēju uz sava auguma tos šortus, apmierinātu pircējas ilgi lūgto prasību. Un rezultātā, ko es saņēmu pretī tekstu - ''fuj, jums nu gan viņi ir par mazu, izskatās briesmīgi!'' nu vāks pilnīgs!!!! :D

Pēc tam šortus pārdevu citai pircējai, kura pati bija gatava atbraukt un pielaikot pie manis mājās un viņai mani nederošie šortiņi izskatījās fantastiski, jo šorti derēja ideāli nevis kā man.

Nu nevar daudzām ieskaidrot,ka nav visām vienāds augums,nevar!!!Ir tak one size visā pasaulē visas drēbes! 

Es saprotu,ja grib redzēt kā drēbe krīt,bet,ja saka,ka neder un cilvēks nesaprot? :D

> Svetlana

Tikai diezgan stulbi, ka dažās pērku foruma tēmās pircējs galīgi neko nekomentē, vismaz, vai ir jau k-kas atrasts vai arī vēl tiek meklēts.

Nu tam daļēji varētu līdzēt opcija sekot savām un/vai citu veidotām diskusijām. Jo tēmas brīžiem kosmiskā ātrumā aizklīst pat vienas dienas laikā. 

ADMINI, NEGUĻAM! Smejošs

21 - 30 no 47