FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai tiešām jaunā norma? Kāpēc?

Nezināju, kā nosaukt tēmu, bet traki sakrājusies dusmiņa. Atvainojos par kārtējām negācijām.

Varbūt meitenes, kas tā dara, var man izskaidrot. Situācija nu jau par biežu notikusi, t.i., "pircējas" izveido diskusiju, ka meklē tādas un tādas mantas (drēbes/apavus utt), es, protams, piedāvāju atbilstošo no skapja. Tiek kārtīgi iztaujāts, vai atbilst visām vēlmēm, sataisu papildus bildītes, visu samēru un pēkšņi sākas vēstuļu izlasīšana un neatbildēšana. Kad nekaunīgi aizrakstu un pajautāju, kāpēc sākusi ignorēt, jo iepriekš vēstulēs pēc mēriem un bildēm tiek atbildēts, ka "ideāli, tieši tas, ko meklēju", pretī tiek atbildēts, "nopirkšu, kad nauda būs, šobrīt liekas naudas nav" (pat par precēm zem 3€!!).

Jautājums, KĀPĒC JĀVEIDO DISKUSIJA un vēl vairāk KĀPĒC JĀPRASA PAPILDUS BILDES UN MĒRUS, ja nespēj iegādāties?! Varbūt sakrāj tos 2.5-15€ un tikai tad jautā?!

P.S. Zinu, ka šis ieraksts neko neatrisinās un diez vai kāda šāda "troļļotāja" izlasīs un aizdomāsies, bet, ja rakstītu ko tādu privāti, dabūtu negatīvu atsauksmi profilā un dusma bija kaut kur jāizliek, jo tāda nav tikai 1, bet nu jau laba čupiņa savākusies..

47 Atbildes

> Ranma

> Svetlana

Tikai diezgan stulbi, ka dažās pērku foruma tēmās pircējs galīgi neko nekomentē, vismaz, vai ir jau k-kas atrasts vai arī vēl tiek meklēts.

Nu tam daļēji varētu līdzēt opcija sekot savām un/vai citu veidotām diskusijām. Jo tēmas brīžiem kosmiskā ātrumā aizklīst pat vienas dienas laikā. 

ADMINI, NEGUĻAM! Smejošs

Ar "ADMINI, NEGUĻAM! Smejošs" neko šeit nepanāksi - izlasīs tikai foruma admini, kuriem gar to nekādas daļas - jāraksta pašam "skapim" privāti vai veidojot diskusiju :)

Bet savām diskusijām lieliski sekot līdzi var e-pastā :)

> Janeta

> Svetlana

Man bieži arī sanācis nopirkt drēbes ar kādu uzbāzīgu smaržu vai smaku, bet nu ļoti kreņķi neķēru, jo viss izmazgājās un par to sliktu vai neitrālu atsauksmi nelieku. Ja manta pati par sevi laba, tad tikai pelnīta ir laba atsauksme, manuprāt. Protams, ja gan manta laba, gan tīra, tad ir tikai prieks, bet, ja pērk par lētām naudiņām, tad visu laikam vēlēties nevar.

Man ar to smaku arī ir piemērs,ka saņemu drēbi,kura smird visa pēc cigaretēm,kurai pa virsu uzpūstas smaržas,mazliet vemšķīti gribas izlaist ārā,bet tajā pašā laikā saprotu,ka ir smēķētāji,kuri nesaprot to kā tas patiesībā smird,vēl gribēja noslēpt ar smaržām pa virsu,man kā astmātiķim un alerģiskam cilvēkam, mazliet nomirt gribējās.:D Nolēmu sliktu atsauksmi nelikt,jo lieta bija laba un ar pāris dienu mazgāšanu,vēdināšanu svaigā gaisā visu dabūju ārā.

Jā, to vemšķīgo sajūtu zinu :(

Vienīgi būtu labi pirms pirkšanas zināt, ka jāgatavojas cītīgai mazgāšanai, lai nav tā, ka pavisam negaidīta tā smaka.

Smakas man nekad nav traucējušas, tajā ziņā esmu ļoti saprotoša. Jā, kad soma pa gabalu oda pēc cīgām, bija kā bija, bet viss ir izmazgājams/izvēdināms; esmu nesmēķētāja ar ļoti jutīgu degunu.

Labots 21.09.2014 14:13

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Ranma

> Svetlana

Tikai diezgan stulbi, ka dažās pērku foruma tēmās pircējs galīgi neko nekomentē, vismaz, vai ir jau k-kas atrasts vai arī vēl tiek meklēts.

Nu tam daļēji varētu līdzēt opcija sekot savām un/vai citu veidotām diskusijām. Jo tēmas brīžiem kosmiskā ātrumā aizklīst pat vienas dienas laikā. 

ADMINI, NEGUĻAM! Smejošs

Ar "ADMINI, NEGUĻAM! Smejošs" neko šeit nepanāksi - izlasīs tikai foruma admini, kuriem gar to nekādas daļas - jāraksta pašam "skapim" privāti vai veidojot diskusiju :)

Bet savām diskusijām lieliski sekot līdzi var e-pastā :)

Jā, e-pastā ir ērti sekot jaunumiem savai izveidotajai tēmai pērku, tieši tāpēc ir tik dīvaini, ka bieži tēmās nav nekāda komentāra no tās izveidotājas.

Ja man tiešām k-ko vajag, tad ir arī attiecīga aktivitāte :)

Labots 21.09.2014 14:28

Prasīt bildes uz auguma ir hobijs meitenēm

.Atgādina ------>    - bit.ly/1exuLpv

> we166

Prasīt bildes uz auguma ir hobijs meitenēm

... Atgādina - bit.ly/1exuLpv

Labots: šodien, 14:25

Es atbildu,ka vienmēr priecājos par cilvēkiem,kuri vēlas aplūkot manu augumu,haha.

Tas jau vispaar ir ideaali,ka kaut ko atbild! Ir šeit taadas,kuras nedēļu raksta,prasa mērus,nosaka,ka saņems tad,ja pievedīs klaat-un tad pazūd! Un,vispaar-kas taa par modi,pircējaam diktēt,kur viņas saņems?Ja es pērku,tad pielaagojos paardevējam,ja paardodu-sorry!-esiet tik labas,un lasiet profila info,kur saņemt! Piedodiet par toni,bet nu jau ir apnicis!Satraukts

Labots 21.09.2014 14:36

Tipiski un pierasti šeit.

pēdējā laikā te vienkārši apgrozās meitenes, kurām hobijs kaut ko paprasīt, kaut jau iepriekš zina, ka neņems. Pietiek samērīt, ilgi un gari sarakstīties un beigās saņemt meilu - man pagaidām nav naudas, kad būs, uzrakstīšu... jēga šādai sarakstei?  

> [Rskstija Sabīne 23.01.2014 22:09]

Drīz jauns gads - bet jau iepriekš minētais nekad nenoveco - skrien līdzi laikam un modei - meitenes atklāj jaunus hobijus...

> we166

Tipiski un pierasti šeit.

pēdējā laikā te vienkārši apgrozās meitenes, kurām hobijs kaut ko paprasīt, kaut jau iepriekš zina, ka neņems. Pietiek samērīt, ilgi un gari sarakstīties un beigās saņemt meilu - man pagaidām nav naudas, kad būs, uzrakstīšu... jēga šādai sarakstei?  

> [Rskstija Sabīne 23.01.2014 22:09]

Drīz jauns gads - bet jau iepriekš minētais nekad nenoveco - skrien līdzi laikam un modei - meitenes atklāj jaunus hobijus...

Labots: šodien, 14:36

Man arī tikko paprasīja atlaidi precei,iedevu,tad sekoja atbilde,ka padomās! :D

Ai,tādas lietas ir daudz un katram savas īpatnības,citiem kā pircējiem,citiem kā pārdevējiem,no tā neizbēgt.Labāk jāpriecājas par labajiem darījumiem. :)

Labots 21.09.2014 15:26

Šeit būs dažas lietas, kas manuprāt būtu japamaina un jāievēro:

Diskusija par to, kas norādīts zemāk.

1. Aizliegt meitenēm publicēt ierakstus atverskapi forumā par ES MEKLĒJU

2. Izveidot maksaa vai bezmaksas atsevišķu sadaļu - #Meklēju

3. Meklētājām beigt tērēt pārdevēju laiku

4. Meklētājām norādīt pēc iespējas precīzāku info - ko meklē, kāda krāsā, izmēros un norādīt cenu, no kuras pilsētas gaida atsaucību, kas arī pievienot klāt bildes

5. Veidojot jaunu foruma ierakstu - norādīt nosaukumā pēc iespējas precīzāku info, ko tieši meklē (gadījumā, ja neizveidos jaunu un atsevišķu sadaļu)

6. Pārdevējam norādīt tiešos linkus uz preci - nevis visu skapi vai precēm, kas neatbilst parādībām

7. Nerakstīt šādi -

8. Sliktās mekletājas / pārdevējas iekļaut #melnajā sarakstā vai kā savādāk novērtēt - slikti.

9. Pārdevējam, kas atsaucās uz mekletājām, izpildīt visas prasības.
(izņemot - bilde uz auguma, ja tā pat skaidrs, ka neņems vai nederēs)

10. Meklētājām pēc preces atrašanās ir jāslēdz savs foruma ieraksts vai jādžēš tas - pirms tam paziņojot, ka kārotā lieta ir atrasta.

11. Pārdevējam, kas atsaucās uz mekletājām ir ieteicams pierakstīt mērus (papildus - garums un tā tālāk) klāt pie sludinājumiem vai tos ierakstīt foruma ierakstā - mekletājas tāda veidā uzdos mazāk jautājumu un varēs iegūt vairāk info, lai prezīzāk varētu izvēlēties preci...

12. Atverskapi administrācijai vajag izskatīt visas minētās iespējas - veikt izmaiņas pamatojoties uz meiteņu (lietotāju) izteiktajiem ierosinājumiem un viedokļiem.

31 - 40 no 47