FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Skropstas?

Mīļās meitenes, kāds ir jūsu viedoklis par pieaudzētām skropstām? Esat par vai pret? :)

24 Atbildes

ja labs meistars tad par

Man vienu reizi bija, par spīti, ka savas ir garas un melnas, likās vajag vēl garākas:-) nekāda diskomforta īpaši neizjutu, tikai nepatika, kad jau bija laiks ņemt nost, ka daļa jau bija pārāk garas un "dūrās" plakstiņos kā lellei:D. izmēģināju un pietiek. Ir tik daudz foršas tušas, kad gribas extra efektu, ka audzēt klāt neredzu jēgu. labāk tad lietoju kādu augšanu veicinošo eļļu. Kas to dara ar domu" pieaudzēšu un aizmirsīšu par acu make-up"....nosacīti, jo pārdabiski "vēdekļi" var neizskatīties tik harmoniski, kā gribētos...nereti redzēti tādi varianti:) nulle make up, nekopta āda...un pa visu seju tās skrospstas:) jokaini izskatās dažām:))

Es esmu par, man bija un man patika:) Protams, galvenais lai labi uzliek:)

ir bijusas vairakkart. Ja un ne. Ja,jo atkrit krasosanas,vnm labi izskaties,BET kaitinaja,ka gulet jauzmanas,vnm vienai acij atrak viss juka, dusa nevar udeni laist par galvu, un pakasit,izberzet acis. Neiztureju:) Zinu labu meistari,ja interese dod zinju:)

Es arii neesaaju 2 gadus. Esmu bijusi kopumaa pie trim dazaadiem meistariem un tikai viena lika ljoooti labi - ljoti atkariigs no meistara. Beigaas nonjeemu, jo veeleejos atpuutinaat skropstas. 

Principaa piekriitu Vitai - kaa piecelies, taa acis jau gatavas :) , bet arii bija jaapierod guleet taa, lai netraucee skropstai, nevar izberzeet acis, ik pa 3 nedeeljaam jaaiet uz profilaksi.. 

Ir redzeetas ljoooti skaistas acis un ir redzeeti briesmiigi piemeeri.

Esmu tikai PAR :) Pieaudzēju jau gadus 3 vismaz,bet ik pēc gada paņemu pārtraukumu uz mēnesi,pēc tam atkal eju pie meistares pieaudzēt:) Kopā esmu pieaudzējusi pie 4 dažādām meitenēm,un  rezultatā paliku pie vinas pēdējas meistares pie kuras jau eju 2,5gadus:) Esmu vairak kā apmierināta,un ja ir labs meistars,tad arī dabīgajām skropstiņam absalūti nekas nenotiek:))

Esmu tikai PAR :) Pieaudzēju jau gadus 3 vismaz,bet ik pēc gada paņemu pārtraukumu uz mēnesi,pēc tam atkal eju pie meistares pieaudzēt:) Kopā esmu pieaudzējusi pie 4 dažādām meitenēm,un  rezultatā paliku pie vinas pēdējas meistares pie kuras jau eju 2,5gadus:) Esmu vairak kā apmierināta,un ja ir labs meistars,tad arī dabīgajām skropstiņam absalūti nekas nenotiek:))

Esmu par, pati gan neesmu pieaudzējusi, bet tada doma gan ir. Tikai pašlaik nevaru saņemties...nedaudz bail. :D Bet tas ir mans sapnis kuru drīz jau taisos realizēt. 

Viennozīmīgi - PAR. :)

1 - 10 no 24