FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Skropstas?

Mīļās meitenes, kāds ir jūsu viedoklis par pieaudzētām skropstām? Esat par vai pret? :)

24 Atbildes

Par ..loti patiik kaa nepaarspiileeti meiteneem izskataas ..Pati sev uz dzimeni arii taisiiishu..:)

Noteikti par. Pieaudzēju jau gandrīz 4 gadus. Saakumaa gan mētaajos no vienas meistares pie otras, bet tagad esmu atradusi lielisku meiteni, kas pieaudzē kvalitatīvi un ļoti skaisti. Nu jau ilgu laiku eju tikai pie viņas un vairs nemaz pēc katras pieaudzēšanas nemetos pie spoguļa skatīties kas nu sanaacis, jo zinu, ka būs ļoti skaisti! Man turaas ilgi, ar visu to, ka patīk acis paberzēt, sanaak nemirīgaakas naktis, pirts apmeklējumi u.t.t. Nevaru dzīvi bez pieaudzētajaam skropstaam iedomaaties :D Arī bez savas lieliskaas meistares vairs ne! 

Neesmu pieeaudzejusi,bet veletos,bet bail,ka uztaisa limes pludus man uz aim.;D bet sava zina var jau limet maksligas skropstas dienas,kad velies.:)

Un vel, atceros,ka skropstas traucēja brīvi,kā lai saka-pabučoties, vienmēr draugs ciet ano tā.ka iespiedzos-SKROPSTAS :D

Labots 22.09.2014 07:38

Ir bijušas 3 vai 4 reizes. Pirmā laikam bija vislabākā pie meitenes, kas mācījās, lika gan arī savvas 3h. Sieviete ar "4 gadu pieredzi" uztaisīja gandrīz tik pat drausmīgi kā meitene, kas lika pirmo reizi -_-

Neesmu pret, neesmu par. Uz sevis varbūt tikai uz kādu pasākumu, jo savas skropstas ir pilnīgi taisnas un pieaudzētās vēl vairāk "nospiež aci" :(

Es laikam tomēr esmu pret. Vienu reizi pieaudzēju,likās ka kaut kā pavisam nav mans. Bija gruuti guleet,seju nomazgaat,nu taadas ikdienas lietiņas bij diezgan gruuti izdariit. :))) Bet ļoti patiik kaa izskataas,ja protams taisa pie kvalitatiiva meistara. :) 

Labots 22.09.2014 09:27

katram sava izveele,vispaar neesmu pret maaksliigaam lietaam,bet sev tiku likusi paaris reizes...nu nebij prieksh manis ,diemzheel...kad tikko uzlika,man vinjas kkaa taisni staaveeja,smukaak bija otrajaa nedeeljaa,bet tad jau saaka gaazties uz visaam puseem un krist...baigaa kjeepa..

pie tam,savas normaala garuma,taas ar pabojaajas nonjemot,apluuzt...pie tam tiku bijusi pie vairaakaam,izlsaveetaam meistareem,taapat nebij tas,ko gaidiiju un ,ko soliija,vairaak domaaju,nekad nelikshu.

bet uzreiz pamanu,kurai ir pieliktas,ja veel izteikti garas augsheejaas,bet apaksheejo nav :D

> Sammy

Esmu tikai PAR :) Pieaudzēju jau gadus 3 vismaz,bet ik pēc gada paņemu pārtraukumu uz mēnesi,pēc tam atkal eju pie meistares pieaudzēt:) Kopā esmu pieaudzējusi pie 4 dažādām meitenēm,un  rezultatā paliku pie vinas pēdējas meistares pie kuras jau eju 2,5gadus:) Esmu vairak kā apmierināta,un ja ir labs meistars,tad arī dabīgajām skropstiņam absalūti nekas nenotiek:))

Vai vari  ieteikt meistarīti? Gatavojos pieaudzēt, taču bail iet bez rekomendācijas :)

Man bija ļoti slikta pieredze, kaut taisīju pie laba meistara: izturēju tikai 5 dienas, jo izskatījas šausmīgi un sapēja. Vissliktakais bija noņemšana - tadas sapes!! Nolēmu vairs nekad dzīvē netaisīt. Labak kadam pasakumam pielikt makslīgas skropstas. Nevainīgs

Man bija šausmīgaka alerģija jau pēc trīs dienam, braucu pilnīgi ar taksi, lai atrak noņem tos. Bija tieši pret to līmi, nezinu, mož izmantoja ne parak kvalitatīvo bet nu vairak nekad mūža nemēģinašu. Un jau otraja diena saaka krist pa druskai uz spilvena miega laikaa. Liekas kaut kada bezjēdzība ta mocīties, ja var pielīmēt tieši uz pasakumu vai vnk atlauties nopirkt labu tušu, kas tev kalpos ilgaaku laiku.

11 - 20 no 24