FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Maminas par bernudarzu Riga!!!

Sveika, maminas!!!

Ludzu dalieties pieredze par bernudarzu. Kada vecuma Jusu berns tika/tiks bernudarza???Cik atri kustas rinda?? Kadas garantijas, ka bernu uznems lidz 2 gadu vecumam. It ipasi ja ir mammas no Bolderjas, tad loti ludzu atsaukties, un dalities ar pieredzi par attieksmi, rindas kustibu, u.c.

Help, tiesam loti aktuals sis jautajums. Visiem jauku visu nakamo nedelju!Подмигиваю

18 Atbildes

Labots 21.09.2014 22:12

sveiki, mana pieredze ar tris berniem ir tada ka  lidz divu gadu vecumam tikt darzina ir diezgan bezcerigi (kaut gan brinumi notiek!)

es ieteiktu izmantot valsts doto lidzfinansejumu un laist berninu privata darzina saglabajot rindu valsts darzina!

man 1 berns tika darzina kad bia 1 gads 11 menesi (tas bija valsts dazinjs un uznjema benus no pusotra gada vecuma) uzstajamies rinda kad mazajai bija 5 dienas!

otrais un treshais berns gaja privataja bernudarza gadu lidz pienaca rinda valsts darzina (nebutu mainijusi a valsts dazins nebutu blakus majam- privatais bija ljoti labs)

ceru ka nedaudz palidzeju!:)

Sveika!Es no Bolderājas, dēlu uzņēma tagad, augustā palika 2 gadi. 

Vai vispār esi pieteikusies dārziņiem, ja ja, tad vari paskatīties kura vietā rindā tavs berns ir un pēc tā aptuveni varēsi noteikt, kad tiks dārziņā.

> Tīģerpelīte

Sveika!Es no Bolderājas, dēlu uzņēma tagad, augustā palika 2 gadi. 

Vai vispār esi pieteikusies dārziņiem, ja ja, tad vari paskatīties kura vietā rindā tavs berns ir un pēc tā aptuveni varēsi noteikt, kad tiks dārziņā.

Sveika, mes rinda 72 tagad, kaDAS DOMAS, KAD MES VARETU TIKT???

Uz nākošo septembri, šogad jau uzņemšana beigusies.

Tas gan neder, ka tad mainas tiek uz darbu, nu galigi strunts!!!Удивляюсь

> eljuks

sveiki, mana pieredze ar tris berniem ir tada ka  lidz divu gadu vecumam tikt darzina ir diezgan bezcerigi (kaut gan brinumi notiek!)

es ieteiktu izmantot valsts doto lidzfinansejumu un laist berninu privata darzina saglabajot rindu valsts darzina!

man 1 berns tika darzina kad bia 1 gads 11 menesi (tas bija valsts dazinjs un uznjema benus no pusotra gada vecuma) uzstajamies rinda kad mazajai bija 5 dienas!

otrais un treshais berns gaja privataja bernudarza gadu lidz pienaca rinda valsts darzina (nebutu mainijusi a valsts dazins nebutu blakus majam- privatais bija ljoti labs)

ceru ka nedaudz palidzeju!:)

Исправлено: сегодня, 22:12

Vai to privato darzinju, ir tik daudz???

Reāli reti kurš bērns ir gatavs dārziņam ātrāk par 3 gadiem,  maziņš vēl un tas sev nes līdzi visādas problēmas. Savu jaunāko palaidu no 2,5gadiem, un arī bija ļoti grūti,  mazais pārdzīvoja,  raudāja, slimoja. Šogad cita lieta,  nav vairs raudāšanas un iet labprāt. 

Bet ko darīt,  katram situācija savādāka,  ja nevar savādāk un mammai jāstrādā,  tad jāiet uz dārziņu. Es arī strādāju,  vienīgais labums,  ka bija abas divas omītes aukles. 

Kapec tad raksta no 1,5gadi, tad jau nemaldinatu vecakus, jo man omites strada, un mazo pavasari jau gribetu atdot pie vienaudziem. Vai visas maminas sez tik ilgi majas, un gaida, kad mazais ies bernudarza?

Nu principa ir ta, mana mamma strada bernudarza, cik man teica, cik sapratu, kada vieta ir rinda tam nav isti nozimes, jo rinda ir berni visi kas pieteikusies  ja bernu darza ir silites, mazo grupinas un lielo bernu grupinas tad respektivi ja esi 70 rinda, tad no visiem 70 berniem iespejams tikai 20 ir mazinie un parejie ir 3 gadnieki 4 gadnieki un 5 gadnieki, tapec varbut visadi, sogad tiesam uznemsana ir beigusies, bet nakamgad izredzes tikt ir tikpatka 100% jo kad bernam ir pienakusi rinda tad vecakiem zino un loti daudzi atsakas, e-riga.lv var redzet cik ir bijusi uzaicinatie berni kopa un cik no viniem ir atteikusies iet taja darzina, kautka taa, cerams ka noderes :)

> mady10

Nu principa ir ta, mana mamma strada bernudarza, cik man teica, cik sapratu, kada vieta ir rinda tam nav isti nozimes, jo rinda ir berni visi kas pieteikusies  ja bernu darza ir silites, mazo grupinas un lielo bernu grupinas tad respektivi ja esi 70 rinda, tad no visiem 70 berniem iespejams tikai 20 ir mazinie un parejie ir 3 gadnieki 4 gadnieki un 5 gadnieki, tapec varbut visadi, sogad tiesam uznemsana ir beigusies, bet nakamgad izredzes tikt ir tikpatka 100% jo kad bernam ir pienakusi rinda tad vecakiem zino un loti daudzi atsakas, e-riga.lv var redzet cik ir bijusi uzaicinatie berni kopa un cik no viniem ir atteikusies iet taja darzina, kautka taa, cerams ka noderes :)

Paldies par info, domaju noderes ari citam MAMINAM. 

Kada vel ir pieredze, maminas ludzu dalieties. Paldies.

1 - 10 no 18