FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

dziesma kāzās

Nākamgad plānojās kāzas un  vēlos pati nodziedāt dziesmiņu....mulsinoši ,bet ļoti vēlos kopā ar līgavas māsām..

respektīvi jāsāk laicīgi trennēties ,lai saprastu kas no tā visa varētu sanākt:) Meitenes ? Vai ir zināmi nopietni vokālie pedagogi,kuri varētu palīdzēt meitenēm bez iepriekšējas pieredzes mūzikā? it kā lāči mums nav sakāpušik uz ausīm:):)

3 Atbildes

Man maasa ir  vokaalais pedagogs, ieguvusi maģistra graadu tieši šajaa jomaa, paarsvaraa nodarbojaas ar bērniem, bet pieaugušus arī  spēs iemacīt :)   Vienīgais, viņai pašai ir plaanojamaas kaazaas oktobrī, bet pēc tam ,ja vajadzēs, tad varēs kaut ko izdomaat... par cenam nepateikšu-viņai pašai ir jaaprasaa, es pat nezinu, cik aptuveni maksaatu taadas nodarbības, nedomaaju, ka dikti daargi... Ja vajadzēs-varu atsūtīt tel.nr.      Bet pati ideja ļoooti forša! Es pati gribētu savaa laikaa kaut ko taadu, bet visus  muzikaalos talantus savaaca maasa, man nekas nepalika paari :)))

Man patik dziesma, ka sskan sakoties Ugungrekam :D G.kalnins-Divi veji. Skaisti vārdi:) Un izdziedāt nav grūti.

> Ilona

Man maasa ir  vokaalais pedagogs, ieguvusi maģistra graadu tieši šajaa jomaa, paarsvaraa nodarbojaas ar bērniem, bet pieaugušus arī  spēs iemacīt :)   Vienīgais, viņai pašai ir plaanojamaas kaazaas oktobrī, bet pēc tam ,ja vajadzēs, tad varēs kaut ko izdomaat... par cenam nepateikšu-viņai pašai ir jaaprasaa, es pat nezinu, cik aptuveni maksaatu taadas nodarbības, nedomaaju, ka dikti daargi... Ja vajadzēs-varu atsūtīt tel.nr.      Bet pati ideja ļoooti forša! Es pati gribētu savaa laikaa kaut ko taadu, bet visus  muzikaalos talantus savaaca maasa, man nekas nepalika paari :)))

Super! Vari lūdzu kontaktus atsūtīt...lai varu aprēķināt izdevumus:)

1 - 3 no 3