Ko jūs velkat bērnam naktī?

Man patiešām ir radies šāds jautājums. Jo vēlos nopirkt mazulim pidžamu ar garām piedurknēm un slēgtām pēdām, un tas ir gluži vai neiespējamā misija.  Veikalā neko par saprātīgām naudām un kvalitāti nopirkt nevar, interneta veikalos cenas milzīgas, šaubos, vai daudzi vispār tur ko pērk, šeit izvēle maza un vienu pidžamu +pasta izdevumi pirkt arī neatmaksājas. Izstaigāju pat humiņus, tur arī nekā nav.Līdz ar to izdaru secinājus, ka pidžamas, kādas meklēju, lieto maz. Ko tad velk? Ko jūs velkat saviem bērniem?

41 Atbildes

Labots 22.09.2014 22:10

Māsa jau no dzimšanas bērnam ļauj gulēt tikai pamperā. Jau pusotrs gadiņš mazajai un viss ideāli - nav ne svīšana, ne nospārdīšana, ne niķošanās, ka nav ērti.

te meitenes piedava pidzamu par 1.50 +pasta izdevumi=4eiro kopa,manuprat tas ir loti leeti!!!H&M pidžamas nekada gadijuma neizjuks,eiro ar nav dargi par gb,jo kvalitate tiesam atmaksa so summu!

Labots 22.09.2014 22:17

tās pidžammas ar pēdiņām manā sapratnē ir galīgi nepraktiskas. Bērns pa nakti trinās, speras, izsperas no tām pēdiņām un gala rezultātā kājiņa tā teikt sapiņķerējas visā padarīšanā. Iesaku pirkt tās, kas bez pēdiņām. Lai takš pēdiņas plikas paelpo vismaz pa nakti. vai nu pašām ērti būtu ka 24 stundas diennaktī uz pēdām kaut kas uzvilkts.

Par guļammaisiem - noteikti neiesaku pirkt flīsa - bērnam karsti un negulēs. Labāk plānu kokvilnas, pa virsu kādu sedziņu un saldu dusu.

Nesaku, ka der un darbojas visiem bērniem, bet mani novērojumi kā mātei.

> dziidz

> Ketija (ATLAIDES)

Un ja 15Euro izdala uz pusēm, vai tad 7,5euro nav normaali par pidžamu? 

Lindexaa ir arī divas pidžamas kopaa pa 14euro ar raavējslēdzēju un pēdiņaam. :)

Nu bērnam ir arī citas vajadzōbas, ne tikai pidžamas :)

Zinu, ka bērnam ir arī citas vajadzības, bet ja nepieciešamais izmērs ir 86cm, tas nozīmē, ka bērns jau ir paliels un vairs neaug mēnesī par diviem izmēriem, taatad paspēs kaartīgi pavalkaat. :)

Es mazajam velku parasto pidzaminu ar garaam rokaam, un kokvilnas zekites, un ir oki, uzskatu, ka nekaadas ciet peedinbiksiites nevajag.:)

> Tikai bērniem

tās pidžammas ar pēdiņām manā sapratnē ir galīgi nepraktiskas. Bērns pa nakti trinās, speras, izsperas no tām pēdiņām un gala rezultātā kājiņa tā teikt sapiņķerējas visā padarīšanā. Iesaku pirkt tās, kas bez pēdiņām. Lai takš pēdiņas plikas paelpo vismaz pa nakti. vai nu pašām ērti būtu ka 24 stundas diennaktī uz pēdām kaut kas uzvilkts.

Par guļammaisiem - noteikti neiesaku pirkt flīsa - bērnam karsti un negulēs. Labāk plānu kokvilnas, pa virsu kādu sedziņu un saldu dusu.

Nesaku, ka der un darbojas visiem bērniem, bet mani novērojumi kā mātei.

Labots: šodien, 22:17

Man ar flīsa nepatīk, kokvilnas labāki. ++piekrītu.

Mums ir 3 pidžamas vienam izmēram un ar to ir pilnīgi pietiekami. Pat nezinu, vai pidžamas, bet tā saucamie rāpulīši. Ir gan ar, gan bez pēdiņām un viss ir kārtībā. Segu nost nesper, pliks nav :)))  H&M un Lindex kvalitāte ir ļoti laba, ņemot vērā ka tās tiek mazgātas katru otro vai pat katru dienu. George arī  ir laba kvalitāte. 

Flaneļa pidžammiņas.

Es savulaik savai meitiņai samtīgas pidžamas pirku no www.laredoute.fr taadas smukiņas, samtīgas. Kad bija atlaides, ļoti izdevīgi sanaaca. Vienīgi tagad man šķiet lielaaka piegaades maksa, bet ja nu sametaas vairaakas gribētaajas kopaa, tad arī tas atmaksaasies... Šeit, redz, kur puikaam:

http://www.laredoute.fr/pplp/100/368/369/cat-387.aspx#

Man ir cetri berni nevienam tadus nevilku, pat neatbalstu. Vilku parstas pidzamas vai naktskreklus.  Te Skotija redzeju tadus Primarka.

21 - 30 no 41