Ko jūs velkat bērnam naktī?

Man patiešām ir radies šāds jautājums. Jo vēlos nopirkt mazulim pidžamu ar garām piedurknēm un slēgtām pēdām, un tas ir gluži vai neiespējamā misija.  Veikalā neko par saprātīgām naudām un kvalitāti nopirkt nevar, interneta veikalos cenas milzīgas, šaubos, vai daudzi vispār tur ko pērk, šeit izvēle maza un vienu pidžamu +pasta izdevumi pirkt arī neatmaksājas. Izstaigāju pat humiņus, tur arī nekā nav.Līdz ar to izdaru secinājus, ka pidžamas, kādas meklēju, lieto maz. Ko tad velk? Ko jūs velkat saviem bērniem?

41 Atbildes

Es savam bērnam ļauju gulēt tikai krekliņā vai krekliņā un apakšbiksītēs. Neatbalstu jebkāda veida pidžamas. Guļ pat ļoti labi, ja čuč pavisam plikiņš :) Un nepievēršu uzmanību arī tam, ka sper nost segu, uzskatu, ka bērns norūdās, jo mums istabā un visā mājā ir vēss. Lasīju, ka bērniem labāk patīk gulēt vēsā un vēdinātā telpā.

Velku rāpulīti ar garām rokām, mazajam ir 14 mēneši un jau no dzimšanas tā ģērbju uz nakti, tad nav bail par pliku muguriņu un aukstām pēdiņām, jo mēdz noraut zeķītes nost un arī segu.

tesco.com ir taadas siltaas pidzammas ;)

> dziidz

Jā, bija pa 1 Euro. Bet, ja man piegāde jamaksā, tad sanāk dārgi. Un vienu pidžamu kaut kā negribas sūtīt :)

Tas nu gan nav dārgi , tas vienalga ir stipri lētāk kā veikalā. Nu ja nu vienīgi pavisam par velti grib...

Savējam arī velku pidžamas ar pēdiņām, jo lielāko daļu nakts noguļ bez segas. Ir tā, ka šādas pidžamas var nopirkt veikalos līdz 92 izmēram, kādreiz vēl gadās 98 , bet tālāk nav. Dažreiz ebay var atrast, mums ir viena tur pirkta.

Es savam puikinam ari vilku pidzamas ar pedinam. Dazas pirku veikala, dazas bija mantotas no brala berniem.Seviski ziema labas,jo puika nemil gulet zem segas:) Tagad puikam jau 4 gadini, velku parasto pidzamu un kajas siltas zekites.

> Saule3

> dziidz

Jā, bija pa 1 Euro. Bet, ja man piegāde jamaksā, tad sanāk dārgi. Un vienu pidžamu kaut kā negribas sūtīt :)

Tas nu gan nav dārgi , tas vienalga ir stipri lētāk kā veikalā. Nu ja nu vienīgi pavisam par velti grib...

Savējam arī velku pidžamas ar pēdiņām, jo lielāko daļu nakts noguļ bez segas. Ir tā, ka šādas pidžamas var nopirkt veikalos līdz 92 izmēram, kādreiz vēl gadās 98 , bet tālāk nav. Dažreiz ebay var atrast, mums ir viena tur pirkta.

Jautājums nebija par to, kas ir dārgi, bet ko velkat mugurā

> Lintu

Es savam bērnam ļauju gulēt tikai krekliņā vai krekliņā un apakšbiksītēs. Neatbalstu jebkāda veida pidžamas. Guļ pat ļoti labi, ja čuč pavisam plikiņš :) Un nepievēršu uzmanību arī tam, ka sper nost segu, uzskatu, ka bērns norūdās, jo mums istabā un visā mājā ir vēss. Lasīju, ka bērniem labāk patīk gulēt vēsā un vēdinātā telpā.

Mes tiesi ta pat kreklina n apakbiksites.....

Ari velku kreklu un apaksbikses. Ziema velcu pidzamu.

majās vēlkam tikai biksītes,bernudārzā krekliņš un garas bikses;)

> Naty-lee

Manam mazajam nupat būs 8 mēneši, protams, arī visu nospārda. Tapēc mēs liekam gulēt guļammaisā, kuram augšdaļa tik uz pleciņiem piespraužas, bet sānu taisa ar rāvēju vaļā. Viņi ir dažādos biezumos pieejami un pat līdz 1, 20m esmu redzējusi. man vidēji biezs, tad tam vēl pa virsu pledu uzklāju, ar to viņš pat nevar segu nospārdīt. Un atkarīgi no mājas temperatūras iekš viņa vai nu tikai zeķītes, vai paliek rāpulī, vai maiciņā un pampītī.

šāda tipa - http://www.perkamkopa.lv/lv/product/3810/Zidainu-gulammaiss , bet pirku humpaļos pa simbolisku naudiņu.

pievienojos, man mazās arī gulēja vidēji plānā guļammaisā un arī liku plediņu pa virsu!

ideāli bija:)

31 - 40 no 41