?!

Mīļaas, daamas!

Ja Jums cilvēks uzraksta un pajautaa par preci, tad var, lūdzu, arī atbildēt! Nevis izlasīt un nelikties ne zinis! :( Vienkaarši pretīgi tas ir . . .

23 Atbildes

Skatos, esi nesen šeit reģistrējusies, kaa arī mums jau bija viena pozitīva sadarbība. BET par tēmu - saac pierast...Smejošs Šeit par nožēlu daudzaam taa ir norma. Labi, ka vēl neatbild, vēl foršaak ir ja rezervē preci un pēc dienas izdzēš profilu. Laikam citiem taa ir izklaide. Piekrītu, besī...

...un stulbaakais ir tas, ka dēļ taa cieš normaalas meitenes, jo, ja ir negatīva pieredze izveidojusies, tad uzticība zūd, tas ir dabiski, vai ne? 

Njā vēl trakāk ir, ja Tu skrien uz tikšanos gaidi un neviens neatnāk, pēkšņi neatbild uz telefonu un Tu kā labs cilvēks domā, varbūt telefonu aizmirsa mājās, varbūt darbā nevar pacelt, ir sabiedriskajā un nedzird telefonu. Un gaidi, gaidi. Aizej mājās atver profilu un tur jau komentos ir vismaz viena atsauce par šādu uzvedību. 

Kā Jūs uzskatat, vai ir vērts likt neitrālu vērtējumu, ja cilvēks uz tikšanos neatnāk, telefonu nav cēlis un pat pieņemsim 10 vakarā nav atrakstījis, ka atvainojas, jo mazums, kas bija noticis?

Man citreiz ir ta,ka atbildu parada,ka nosutijies.bet patiesiba nav(biezak no telefona)

> Naty-lee

Njā vēl trakāk ir, ja Tu skrien uz tikšanos gaidi un neviens neatnāk, pēkšņi neatbild uz telefonu un Tu kā labs cilvēks domā, varbūt telefonu aizmirsa mājās, varbūt darbā nevar pacelt, ir sabiedriskajā un nedzird telefonu. Un gaidi, gaidi. Aizej mājās atver profilu un tur jau komentos ir vismaz viena atsauce par šādu uzvedību. 

Kā Jūs uzskatat, vai ir vērts likt neitrālu vērtējumu, ja cilvēks uz tikšanos neatnāk, telefonu nav cēlis un pat pieņemsim 10 vakarā nav atrakstījis, ka atvainojas, jo mazums, kas bija noticis?

Vērtējumi pie profila - smaidiņi paredzēti, lai novērtētu sadarbību, bet ja taa nav notikusi, proti, pircēja nav ieradusies uz tikšanos un t.t., īsti neatbilst, lai vērtētu. Sadarbība nav notikusi. Vai to var vērtēt? Īsti nav paarliecības. 

Nesen gan esmu. Bija saakumaa ļoti labs iespaids.. Kaa nekaa- pirmais cilveeks ko satiku bija lietotaaja Bon Bon un Arta ...ļoti pozitīva un lieliska sadarbība....taču pēc kaada laika saaka paradīties "rezervētaji" un cilvēki, par kuriem man nav skaidrs, ko viņi šeit vispaar dara .. :/

Taču neņem galvā vienkārši. :)
Šajā portālā mums ir tādi ĪPAŠIE cilvēki. :D Man jau vispār viena meitene neatbild jau 3 mēnešus un visu laiku rakstu un viņa izlasa un viss...Pati jau vainīga ja negrib notirgot preci, tikai žēl, ka tērē citu cilvēku laiku.

Nepārdzīvo, tā te ir. Tas liecina par kultūras līmeni. Diemžēl tas dažām personām te ir ļoti zems.

Te tas ir normali,liekas ka citas ieliek te preci tik lai paskatitos cik pircejas pieteiksies uz preciti...Pagasogad rakstiju meitenei par zabaciniem,ka velos vinus meitene neatbildeja tagad skatos ka veljoprojam vini stav te!

> dziidz

Nepārdzīvo, tā te ir. Tas liecina par kultūras līmeni. Diemžēl tas dažām personām te ir ļoti zems.

+

1 - 10 no 23