?!

Mīļaas, daamas!

Ja Jums cilvēks uzraksta un pajautaa par preci, tad var, lūdzu, arī atbildēt! Nevis izlasīt un nelikties ne zinis! :( Vienkaarši pretīgi tas ir . . .

23 Atbildes

> Artas skapis

> Naty-lee

Njā vēl trakāk ir, ja Tu skrien uz tikšanos gaidi un neviens neatnāk, pēkšņi neatbild uz telefonu un Tu kā labs cilvēks domā, varbūt telefonu aizmirsa mājās, varbūt darbā nevar pacelt, ir sabiedriskajā un nedzird telefonu. Un gaidi, gaidi. Aizej mājās atver profilu un tur jau komentos ir vismaz viena atsauce par šādu uzvedību. 

Kā Jūs uzskatat, vai ir vērts likt neitrālu vērtējumu, ja cilvēks uz tikšanos neatnāk, telefonu nav cēlis un pat pieņemsim 10 vakarā nav atrakstījis, ka atvainojas, jo mazums, kas bija noticis?

Vērtējumi pie profila - smaidiņi paredzēti, lai novērtētu sadarbību, bet ja taa nav notikusi, proti, pircēja nav ieradusies uz tikšanos un t.t., īsti neatbilst, lai vērtētu. Sadarbība nav notikusi. Vai to var vērtēt? Īsti nav paarliecības. 

Par neierašanos uz tikšanos, domāju, noteikti jāliek vērtējums, jo sadarbība ir bijusi neveiksmīga.

> axxa

Te tas ir normali,liekas ka citas ieliek te preci tik lai paskatitos cik pircejas pieteiksies uz preciti...Pagasogad rakstiju meitenei par zabaciniem,ka velos vinus meitene neatbildeja tagad skatos ka veljoprojam vini stav te!

Pieļauju, ka citas dāmas te ir kļuvušas neaktīvas. nav onlainā ilgu laiku, manuprāt, to vajadzētu administrācijai labot, dzēšot profilus. 

> dziidz

> axxa

Te tas ir normali,liekas ka citas ieliek te preci tik lai paskatitos cik pircejas pieteiksies uz preciti...Pagasogad rakstiju meitenei par zabaciniem,ka velos vinus meitene neatbildeja tagad skatos ka veljoprojam vini stav te!

Pieļauju, ka citas dāmas te ir kļuvušas neaktīvas. nav onlainā ilgu laiku, manuprāt, to vajadzētu administrācijai labot, dzēšot profilus. 

Pilnīgi piekrītu.

Labots 27.09.2014 13:00

> Artas skapis

> Naty-lee

Njā vēl trakāk ir, ja Tu skrien uz tikšanos gaidi un neviens neatnāk, pēkšņi neatbild uz telefonu un Tu kā labs cilvēks domā, varbūt telefonu aizmirsa mājās, varbūt darbā nevar pacelt, ir sabiedriskajā un nedzird telefonu. Un gaidi, gaidi. Aizej mājās atver profilu un tur jau komentos ir vismaz viena atsauce par šādu uzvedību. 

Kā Jūs uzskatat, vai ir vērts likt neitrālu vērtējumu, ja cilvēks uz tikšanos neatnāk, telefonu nav cēlis un pat pieņemsim 10 vakarā nav atrakstījis, ka atvainojas, jo mazums, kas bija noticis?

Vērtējumi pie profila - smaidiņi paredzēti, lai novērtētu sadarbību, bet ja taa nav notikusi, proti, pircēja nav ieradusies uz tikšanos un t.t., īsti neatbilst, lai vērtētu. Sadarbība nav notikusi. Vai to var vērtēt? Īsti nav paarliecības. 

Manuprāt, sākot no pirmās vēstules līdz pat paldies vai tomēr ne paldies pateikšanai ir uzskatāma par sadarbību.  Tapēc domāju, ka tā ir drīzāk takā nepabeigta darbība, tātad neveiksmīgs darījums. Uzskatu, ka sadarbība nav notikusi, ja nav bijusi atbilde no otras puses par preci un tālāk neizriet nekāda saruna par preces iespējamo apskatīšanu klātienē vai pasūtīšanu caur post. Bet piekrītu Tev, nav īsti pārliecības vai tam ir vieta tur. Gandrīz vai vajag papild lodziņu, ka nav ieradusies:D Tas tā jociņam, šis nav reāli.

> Naty-lee

> Artas skapis

> Naty-lee

Manuprāt, sākot no pirmās vēstules līdz pat paldies vai tomēr ne paldies pateikšanai ir uzskatāma par sadarbību.  Tapēc domāju, ka tā ir drīzāk takā nepabeigta darbība, tātad neveiksmīgs darījums. Uzskatu, ka sadarbība nav notikusi, ja nav bijusi atbilde no otras puses par preci un tālāk neizriet nekāda saruna par preces iespējamo apskatīšanu klātienē vai pasūtīšanu caur post.

Iespējams Tev taisnība, varbūt jaasaak likt aktīvaak atsauksmes, ne tikai pozitīvaas. Bet arī šajaa gadījumaa ir koks ar 2 galiem, proti, visiem zinaams, ja ieliksi sliktu atsauksmi kaadai, tad dabūsi taadu pašu pretī un ne vienmēr administraacija to izdzēsīs. UN, ja es vērtēju pircēju/paardevēju pēc atsauksmēm, tad svarīgi, lai to skaitaa nebūtu sliktas, vai ne? Un tas ir neizbēgami, ja pati kaadai ieliksi taadu. Un kaa tad tevi pašu vērtēs.....

Labots 27.09.2014 13:18

Līdz šim esmu rīkojusies sekojoši: ja laba sadarbība, vienmēr ielieku atsauksmi otrai profilaa, ja slikta, tad nelieku neko un vairs nekad nesadarbošos. Lietotaaju atceros. Varbūt nav pats labaakais risinaajums, bet labaa ziņa taa, ka vairaak tomēr ir labas sadarbības. :)

Domaaju, ka vairaak vai mazaak tomēr taa ir laimes spēle un atsauksmes ne vienmēr visu nosaka. Manaa pieredzē ir 2 spilgti gadījumi: viens, kad pirku no paardevējas jaku, kurai bija 3 negatīvas atsauksmes, riskēju, jo patika lietiņa un biju ĻOTI apmierinaata. Otrs gadījums, kad pirku no paardevējas, kurai paari 100 pozitīvas atsauksmes un neviena negatīva, biju ļoti, ļoti vīlusies, jo kvalitaate bija briesmīga plus zaabaciņiem, kurus pirku pa 17 eiro, uz zoles ar flomasteru bija uzrakstīta cena 3,50. Nu ko, pasmējos par savu ,,veiksmi", noriju ,,krupi" un dzīvoju taalaak. :)

Man gan pēdējā laikā visas meitenes ir atbildējušas,un darījumi ir notikuši!!! Smaidīgs Ieguvu divus pārus zābaciņus,mēteli un smuku somu.

Bet vasaras sākumā vēlējos iegādāties garos svārkus,meitene vēstuli izlasīja,un tā arī neatbildēja.(svārciņi vēl joprojām ir pieejami)

Pagājušo gadu rudeni noskatīju batfortus.Sarakste(te atbildēja,te nē)ieilga vairāku mēnešu garumā.Galu galā tomēr tiku pie viņiem,bet... uz kājas tie galīgi negribēja turēties. Satraukts

Domāju,ja pirkšana nenorit raiti,tad visticamāk arī nebūsiet apmierinātas ar pirkumu(ja vispār darījums notiks). Smejošs

Lai Jums visām izdodas iegūt kārotās lietiņas!!!

Jaukas brīvdieniņas!!! Smaidīgs

Esmu audzināta pieklājīgi,vienmēr atbildu un vēlos saņemt arī pretī atbildes.Jā,mani ļoti kaitina,ka izjautā visu sīki un smalki,dažkārt pat diskusijas velkas 2-3dienas,meitene uzjautā kontu un gala summu,un ar to viss beidzas,vairs neatbild...

Vienīgā reize,kad ignorēju un neatbildu ir,nenormālā sērga-MAIŅA! Varbūt ir kāda diena nedēļā,kad nepiedāvā mainīties,bet praktiski katru dienu,es vispār neveru vēstuli vaļā-momentā izdzēšu.

> beatriska

Esmu audzināta pieklājīgi,vienmēr atbildu un vēlos saņemt arī pretī atbildes.Jā,mani ļoti kaitina,ka izjautā visu sīki un smalki,dažkārt pat diskusijas velkas 2-3dienas,meitene uzjautā kontu un gala summu,un ar to viss beidzas,vairs neatbild...

Vienīgā reize,kad ignorēju un neatbildu ir,nenormālā sērga-MAIŅA! Varbūt ir kāda diena nedēļā,kad nepiedāvā mainīties,bet praktiski katru dienu,es vispār neveru vēstuli vaļā-momentā izdzēšu.

Ja Tavā profilā tiek atzīmēts, ka Tu NEMAINIES, tad tas otrs cilvēks pats vien ir vainīgs, kad nemāk lasīt profila informāciju, bet arī..... ir lietotājas, kas savos profilos reklamē, ka atbild uz visām vēstulēm (pie tam ātri), kuras itkā mainoties, gan pērkot, gan pārdodot, bet beigās secini, ka ņefigā.
Es ļoti bieži piedāvāju maiņu, ja man kaut kas dikti vajadzīgs un iekrīt acīs, jo mans mērķis nav šeit pelnīties, bet gan atbrīvot vietu lietderīgām lietām, kā arī izdevīgi otram, kurš piekrīt maiņai. Un respekts tām, kuras arī pasaka, ka neko skapī neatrod vai vienkārši nemainās, nevis tām, kas vispār neatbild...pat tad, ja piesakos, ka vēlos pirkt- ...klusums..... un pēdējā laikā ļoti bieži.
Ja nemainies un nevelies pārdot, tad priekškam vispār te esi ? o_O

Vasaras sakuma ieraudzīju sheit jauku jaciņu bērniņam,uzrakstiju pārdevējai -atbildēja pēc nedēļas,ka safočēs visu un atsūtīs,pagāja mēnesi,atraksta-atvaino,es šonedēļ beigās obligāti tev bildes aizsūtīšu,ir pagājušas atkal divas nedēļas ,bet ne vēstuļu ne bilžu nav :D Ceru,ka pārdevēja saprot,ka mans bērns jau sen šo 3mēnešu laikā ir izaudzis no tās jakas izmēra :D

11 - 20 no 23