FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Izlasi .

Sveikas meitenes!

Véléjos padalíties savà bédà .

Ir loti kaitinosi ja esmu ko pamanijusi atvértajà skapí un vélos to iegàdàties , bet meitene kas šo lietu pardod ir paràdijušàs ménesi iepriekš , un neliekas kad kàdreiz atbildes uz manu véstuli . Un numuru  arï nav ievietojusi .

Tad kàda jéga profilu taisít ja jûs vinà neieejat?

Paldies kad uzklausijat !:)

47 Atbildes

Man ir tada pati situacija :) bet ko darit, tad atradisi kaut ko labaku ;)

Vēlējos jaunu tēmu uzsākt, bet, ja jau ierunājies par šādu lietu, tad turpināšu savu sāpi - kāpēc daļa, ar ko esmu es saskārusies, šajā portālā pārdevējas izlasa vēstules, neatbild vai arī uzraksta, ka tikai konkrētā vietā var Viņu sastapt, pat nepaejot solīti nedaudz pretī!

Es, kā pircējs, esmu ieinteresēts, lai atrodam mums abām izdevīgu vietu un laiku, kur tikties (piemērīt, apskatīt utt.), bet nē un viss.

Kāda jēga pārdot, ja pat nav interese to darīt un negrib atrast to zelta vidusceļu?!?

Varbūt man tikai tā ir gadījies...

Protams, ka lielākā daļa, šeit sastapto pārdevēju un pircēju, ir vienkārši superAci miedzošs, bet, ir daļa, kurām ir vienalga!

man radies priekshstats,ka Riigaa eksistee TIKAI ORIGO...a kas vinjaa tik iipashs??jo parasti gan pirceejam,gan paardeveejam,kas Riigaa,uz jautaajumu-vai var satikties centraa,atbilde parasti seko- ORIGO :D

pa teemu-man tikko bij veel labaak,noskatiiju kleitinju,saaku saraksti,paardeveeja Riigaa,domaaju,varees atri sabiidiit,bet,ko domaa?paardeveja paraadaas online gandriiz katru reizi,kad es esmu,bet atbildeja retu reizi,kad saaku uzstaajiigaak jautaat,kad varam satikties,atbildeeja,ka kleita nu jau maksaa vairaak-paceela cenu!jeega???tipa ir pieprasiijums,domaaja uzvaariisies???

> zaiza

Labais!Smejošs

Tas korejiešu mārketinga triksAci miedzošs!

Labots 01.08.2013 22:43

Uj... Man ir ar vairaakaam precēm, kuras vēlos iegaadaaties. Parasti neapskatos kad pēdējo reizi 

Zaiza ---> Runaajot par Origo. Taa ir vistuvaakaa un ērtaakaa vieta, jo pirmkaart, blakus ir sabiedriskie un otrkart, tur var piemeeriit un nav taalu jaaiet.

Man arī ir viena dāma, kura te regulāri tomēr parādas, bet atbildēt nevar.. arī nesaprotu šādu tirgošanas loģiku.. Pati raksta, ka maiņa arī interesē, es tā arī uzrakstīju, ka ja nekas no mana skapja maiņai neinteresē, es tā pat GRIBU pirkt, jo lietiņas patīk, bet nē, viņa klusē.. 

Par tikšanos vietām - es vienmēr mēģinu atrast vidus ceļu pat ar visu to, ka man jāņem bēbis līdz.. ja nu citādi nevar. :)

> MaZaRiiTe

a,kas vainas galerijai centrs?manupraat vispaar centrs-vecriiga un ir,kur meeriit arii :)

Te bija viena meitene,kurai bija visādas foršas drēbes,tajā laikā viņa regulāri uzturējās skapī, bet man tad nebija tāds izmērs, domāju - kad derēs,tad pirkšu. Tagad der,bet viņas nav,ja nemaldos,no jūnīja vai maija sākuma... Visādi jau var gadīties - aizbrauc uz ārzemēm, internets atslēgts mājās :D .

Labots 02.08.2013 12:32

Smejošs Hei,a man vispār liekas,ka es neesmu cilvēks,jo neesmu no Rīgas .Un katra vēstule,kas nāk tad automātiski tiekamies,centrā,Alfa un t,t tad sāku domāt,ka Saldū nemaz tāda Alfa,Origo nav izrādās,ka profila info neviens nelasa ,forši.

> stiasae

vai ne! man ir tā līdzīgi, pie tam vēl pajautā par pasta staciju :D es jau labprāt nosūtītu, bet nav jau tās stacijas :)

1 - 10 no 47