FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Izlasi .

Sveikas meitenes!

Véléjos padalíties savà bédà .

Ir loti kaitinosi ja esmu ko pamanijusi atvértajà skapí un vélos to iegàdàties , bet meitene kas šo lietu pardod ir paràdijušàs ménesi iepriekš , un neliekas kad kàdreiz atbildes uz manu véstuli . Un numuru  arï nav ievietojusi .

Tad kàda jéga profilu taisít ja jûs vinà neieejat?

Paldies kad uzklausijat !:)

47 Atbildes

Meitenes es riskēju kļūt par ''vecu plati'', bet te tik tiešām ne visas vēstules sasniedz adresātus, piemēram vakar noskatīju divus svārkus, paprasīju meitenei rekvizītus, jo neesam no vienas pilsētas, skatos, viņa lapā ir bijusi ļoti vēlu, ir uzliktas rezerves, bet man nav vēstules ar viņas rekvizītiem (protams uzrakstīju, ka neesmu rekvizītus un tagad gaidu atbildi), plus nu jau arī savā profilā lieku info, ka ja neatbildu, lai raksta atkārtoti, jo iespējams to vēstuli vispār neesmu saņēmusi, vai arī viņa nav saņēmusi manu atbildi. :)

Man līdz novada pasta nodaļai ir ko rullēt 15km un 25km līdz pašai pilsētai.

> zaiza

Ar savu kleitas gadījumu, izsmīdināji, nu ticamākais, ka neder tevis piedāvātās vietas un nolēma, ka tādā veidā tiks vaļā :)

> Lenii

Par pasta staciju, nu es arī parasti jautāju, tiešām nezinu kurā apdzīvotā vietā  viņas ir un kurā nav, ja cilvēks atbild, man nav pieejama pasta stacija tad jau runājam par pastu.

> zaiza

Gabals jaaiet no centraalaas stacijas puses + esmu cilveeks, kas bieži brauc ar mašīnu un Vecrīgaa ir neizdevīgi novietot auto un vēl 30min čakarēties, lai atrastu kur novietot automašīnu. Smaidīgs

Man ir taa, ka ja kaads grib tikties pie GC, kgan nav gadījies nekas taads, tad piedaavaaju tikties ar savu draugu, jo viņš straadaa netaalu no GC.

Labots 02.08.2013 13:58

Es arī parasti pie Origo tiekos, nezinu, kautkaa iegaajies, bet mieriigi varu tikties arii purvciema (piem pie Minskas vai Mebeljunama) arii plavniekos pie lielaas maximas .

Vienkaarsh vajag sarunaat. :) Es pat uz TEIKu braukaaju reizes 3x lai tikai pirceejam izdeviigaak buutu :)

> zaiza

par tavu ORIGO teemu:D-man personigi loti izdevigi ir Origo jo neesmu ridziniece un kad Iebraucu AO Tad pirma vieta kur eju ir Origo..protams var ari AO vai pa ceļam uz Origo pie forum cinema utt..

turklat dažkārt vel aizvedu preciti meitenei lidz darba vietai neprasot par to segt tos papildus cela izdevumus:)

vienmer cenšos maximāli pielāgoties pircējai vai pardevējai ar ko jātiekas,pat ja dažkart tas nesanāk diezko izdeviigi:)

Man vispar liekas dīvaina dažu meiteņu attieksme... 50% no 100 nemaz neatnak uz satikšanos :(

Sveikas! Ja, es ari piekritu Rebekai. Labprat reizem kaut ko iegadatos, bet pardevejas biezhi vien pazud un pat neizlasa vestules. :(

> ande

Labi, ka man taa ne reizi nav gadījies :D

11 - 20 no 47