FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Izlasi .

Sveikas meitenes!

Véléjos padalíties savà bédà .

Ir loti kaitinosi ja esmu ko pamanijusi atvértajà skapí un vélos to iegàdàties , bet meitene kas šo lietu pardod ir paràdijušàs ménesi iepriekš , un neliekas kad kàdreiz atbildes uz manu véstuli . Un numuru  arï nav ievietojusi .

Tad kàda jéga profilu taisít ja jûs vinà neieejat?

Paldies kad uzklausijat !:)

47 Atbildes

man gan šķiet, ka vairāk kaitinoši ir "pircēji", kas uzsāk savu "pirkšanu" ar maiņas piedāvājumu un, ja nemainās, tad nekas vairs neinteresē. Kā arī kaitinoši ir, ja paprasa mērus utt., kas sen jau te tiek tirzāts - un vienkārši neatbild.

Vajag paskatīt, vai pie šo pārdevēju profila nav e-pasta uz kuru rakstīt.

Par tikšanās variantiem - kas vainas Origo? tas tiešām ir ērtāk pieejams kā Vecrīga vai vēl kāds cits UV. Saprotams, ka katrs piedāvā tikšanās vietu, kas ērtāka.

-> MaZaRiiTe

Sajūta briesmīga.. :D

> ande

Tam es ticu. Esmu tikusies kaadas 30reizes, ja ne vairaak un labi, ka man taa nav gadījies. Bet domaaju, ka tad ir jaapasaka, ka nebūs vai kas taads, lai cilvēks negaida. Smaidīgs

> Balts un pūkains

es gan neko smiekliigu nesaskatu,ja esi paardeveejs un veelies paardot?! turklaat liidz tikshanaas vietaam nenonaacaam,jo peec jautaajuma-ka un kur varam centraa satikties,paardeveeja saaka pazust liidz izdomaaja pacelt cenu. Nesmuki.

es nesaku,ka esmu pret Origo,vnk briinos,ka 99% uzreiz min origo,protams,es arii mekleeju viduscelju un meegjinam sarunaat izdeviigu vietu abaam,bet,ja otra puse grib Origo,tad Origo.

tachu Vecriiga man personiigi ir izdeviigaaka,jo braukaaju ar tramvajiem un veel beernu,taapeec priecaajos,ja sanaak arii GC :)

Man, savukārt, ir nācies maksāt par pasta izdevumiem, kaut pārdevēja pati no Rīgas un piedāvāju aizbraukt līdz viņai, bet teica, ka neesot laika, ja vēlos preci un piekrītu pasta izdevumiem (labi, tie bija tikai 1ls), tad varu iegādāties preci. Kā tā, katram savi noteikumi. :)

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Man tā ir bijis, bet kā pircējam, pati esmu prasījusi sūtīt preci caur pasta staciju, jo gluži vienkārši mani un pārdevēja maršruti nesaskan , ja pa ceļam tad jau viss kārtībā, bet ja man speciāli jābrauc kaut kur, jādomā kur tur nolikt autiņu utt., tad mans laiks un degviela ir dārgāka, attiecīgi, ja man to preci tik ļoti gribas labāk izvēlos samaksāt tos 2 latus par pasta izdevumiem.

> Balts un pūkains

Par to arī runāju, ka situācijas un noteikumi dažādi.

Man arī reizēm izdevīgāk samaksāt par pasta izdevumiem, nekā braukt no Juglas uz centru, degvielā vairāk aiziet.:)

Nācu sūdzēties, bet te jau līdzīga tēma, tāpēc nelikšu jaunu, bet papildināšu. 

Johaidī, deviņām dažādām meitenēm uzrakstījusi esmu, ko gribu no viņām pirkt, esmu gatava ņēmēja, bez mērīšanas. VIENA izlasīja, astoņas nē. Pagājusi jau vairāk kā nedēļa! Nesaprotu, kāpēc tad jataisa savs profils un jāliek tik daudz bildes, ja to profilu neapmeklē?! Bļiiiins. un neticu, ka nav internets, tas tak tagad kaut ar baložiem dabūjams pat ar nokia32... 

Un otra lieta, kas besī, reāla diskriminācija. Ta viena, kas atbildēja, arī mani atšuva! neesmu no rīgas un, lai arī nedzivoju šausmīgi tālu, tomēr braukt 35 km pakaļ jaciņai, kas maksā 3€, man neatmaksājas. un stulbi ir, pajautājot, vai var atsūtīt pa pastastaciju (protams, es sedzu maksu), saņemt atbildē "pliku": RĪGA!! Nu ļoti pretimnākoši. Rodas iespaids,ka tās pardevējas ir mazgadīgas skuķes, kam kauns mammai pateikt, ka tirgo nost savas lupatas.

p.s. Labi vai slikti, ka esmu tik laba, ka šitām mamzelēm neatstāju negatīvu atsauksmi? :D

ieskataties var būt būt interese un atradīsiet sev labu lietu mana skapī!:) Censos atbildēt uz vēstulēm;)

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=13451

21 - 30 no 47