FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Izlasi .

Sveikas meitenes!

Véléjos padalíties savà bédà .

Ir loti kaitinosi ja esmu ko pamanijusi atvértajà skapí un vélos to iegàdàties , bet meitene kas šo lietu pardod ir paràdijušàs ménesi iepriekš , un neliekas kad kàdreiz atbildes uz manu véstuli . Un numuru  arï nav ievietojusi .

Tad kàda jéga profilu taisít ja jûs vinà neieejat?

Paldies kad uzklausijat !:)

47 Atbildes

Man ari tada beda, no vienas jau menesi gaidu atbildi, bet redzu ka nemaz no marta nav bijusi, bet man to mantinju loooooti gribas... =(

papildināšu :D

godīgi sakot, man sāk piegriezties, ka cilvēks nevar laicīgi atteikt tikšanos vai pārcelt laiku/vietu. ja samainās ar numuriem, tad vēl ok, izlasi sms, nolamājies un ej atpakaļ, bet ja 30 min gaidi, ar domu, ka varbūt vnk kavē un tev nākošajā dienā uzraksta "sry, pārdomāju", reāli gribas atsist (jā, varbūt brutāli utt., bet nu cik var?). 

šodien ar sievieti sarunāju maiņu uz nākošo ned, apmainījāmies ar numuriem un pārējo precizēsim, kas, manuprāt, ir vislabākais variants.

vopšem jūtos tā izkretinēta, ka milzīgs paldies normālajām pārdevējām un pircējām, vienkārši cilvēcisks paldies par to, ka arī tādas ir ;)

velos papildinat...

krit uz nerviem, tas, ka interesejas par lietinam, uzraksta ta itka nems, un tad pazud...

ja negrib iegadaties neko, tad prieks kam vispar uzdot neskaitamus jautajumus un peksni pazust. Un kad jautaju ko ir izlemusas, ari atbildes nav... kaitinosi

Ja, tas pats ar pardoshanu. Visu saruna un nozud. Bet laikam tada cilveku daba.... 

Man ar pircējiem bieži situācija, raksta, ka ļoti vajag, lūdz rezervēt un atsūtīt rekvizītus un pēc tam pazūd uz 3-7 dienām, daži pēc tam raksta, ka nevajag jau, daži vispār neko neraksta. Šodien atkal šāda situācija!!! Jauki cilvēki :))) 

Tiešām, tādos brīžos kaitina, ka esmu tik apzinīga, cilvēkus nepiekāšu, domas nemainu ik piecminūti,  cenšos vienmēr pa galvu pa kaklu steigties, būt laikā, uttutjp. A te izskatās, ka katra otrā bezmaz ir pūt-un-palaid...

Labots 28.04.2014 22:11

Un kas tieši šajās "problēmās" tik pārdabisks? Ja reiz esi reģistrējies šeit portàlā ir jārēķinās arī ar to ,ka ne viss,kas redzams ir nopērkams,un ne visi,kas interesējas ir potenciàli ņēmēji! Nevēlos nevienu aizvainot,bet vairāk par visu mani kaitina šī mūžīgā čīkstēšana forumā! "Mani apkràpa,man pajautāja rekvizītus un pazuda,man nepatīk šis un nepatīk tas,man..,man..,man!!" Mīļie cilvēki ar to visu ir jārēķinās,jāizkāpj no savas pūkainās rozā mākonīšu  pasaules un jākļust reāliem! Tā ir noticis un notiks vēl un vēl,ja ne ar Tevi,tad ar kādu citu,ar savu čīkstēšanu pasauli neizmainīsi,vienmèr būs kāds ,kurš apkrāps,kurš kavēs vai pazudīs!

"Celsim augstàk nevis rokas,bet līmeni!" -ar pašcieņu pa priekšu! 

Jauku vakaru! :)

Labots 29.04.2014 10:02

...Sākumā arī noskumu un pat dusmojos, ka meitenes tik bieži netur solījumus,neatnāk uz sarunātu tikšanos, par veltīgi iztērēto ceļa naudiņu un laiku...u.t.t., bet pēc pāris mēnešiem jau pieradu...Tagad esmu priecīga par katru godīgu lietotāju, katru pozitīvu sadarbību. Nevainīgs

...Sākumā arī noskumu un pat dusmojos, ka meitenes tik bieži netur solījumus,neatnāk uz sarunātu tikšanos, par veltīgi iztērēto ceļa naudiņu un laiku...u.t.t.,bet pēc pāris mēnešiem jau pieradu...Tagad esmu priecīga par katru godīgu lietotāju, katru pozitīvu sadarbību. Nevainīgs

...Sākumā arī noskumu un pat dusmojos, ka meitenes tik bieži netur solījumus,neatnāk uz sarunātu tikšanos, par veltīgi iztērēto ceļa naudiņu un laiku...u.t.t.,bet pēc pāris mēnešiem jau pieradu...Tagad esmu priecīga par katru godīgu lietotāju, katru pozitīvu sadarbību. Nevainīgs

31 - 40 no 47