Ko lai velk uz David Guetta koncertu?

Sveiki! 

Ir idejas, ko lai velk?

11 Atbildes

Kautko brivu un kritosu, un kosu, manuprat.:) Lai butu erti, noteikti, ka ne papezu kurpes, ja nu vienigi uz platformas (kopejas).

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Kautko brivu un kritosu, un kosu, manuprat.:) Lai butu erti, noteikti, ka ne papezu kurpes, ja nu vienigi uz platformas (kopejas).

Par kurpēm man būtu skaidrs, jo ir stāvvietas :)

Labots 01.10.2014 17:14

Varbūt varat iemest bildes, piemēram, kopējais tēls, atsevišķi tērpi?

Varbūt vēl kāda/-s ies un var pastāstīt, ko domā vilkt?

Es iešu, bet vēl neesmu domājusi ko vilkšu, pat ne tik tālu, kurus apavus:D

Džinsi, tops, ērti apavi.

Man diezgan ļoti patīk David Guetta,bet nevelk iet uz koncertu,kurā atskaņo mūziku no laptopa.

Mans redzējums:

Ādas jakā būs kaaarsti.

> Ranma

Ādas jakā būs kaaarsti.

Nu žaketi man neviens tā arī nav piedāvājis, es te izmisīgi meklēju. Vai vispār neko tādu pa virsu nevilkt? Es nekad neesmu apmeklējusi koncertu rudenī iekštelpās, pārsvarā biis pavasarī vai vasarā, tad ir skaidrs, ka ir karsti :)

Tad es vilkšu spīdīgu topu. 

> dziidz

> Ranma

Ādas jakā būs kaaarsti.

Nu žaketi man neviens tā arī nav piedāvājis, es te izmisīgi meklēju. Vai vispār neko tādu pa virsu nevilkt? Es nekad neesmu apmeklējusi koncertu rudenī iekštelpās, pārsvarā biis pavasarī vai vasarā, tad ir skaidrs, ka ir karsti :)

Tad es vilkšu spīdīgu topu. 

Iekštelpās stāvvietas ir mazā ellīte, jebkurā gadalaikā. Skaitās jau ka ir ventilācija, bet parasti tas diži nelīdz. Un ja kāds vēl mazāks augumā, uj, bezgaiss garantēts. Man pietiek ar t-kreklu :D

1 - 10 no 11