FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pārrakstīšanās kuriozi :)

Lai jautrāks vakars, nolēmu  padalīties ar nesen redzētiem pārrakstīšanās gadījumiem, kas liek pasmaidīt. (Starp citu, šie sludinājumi joprojām atrodami skapī.) Piedāvājumā ir ďūņu jaka un puņķainas kedas... Kas vēl pamanīts?

93 Atbildes

pisīšu drēbes :D nenoturēju smieklus :D

Interesants jaciņš.

Labots 01.10.2014 22:36

par tēmu runajot- biju iepazinusies ar puisi un sakuma mums bija aktīva sms sarakste. Vienreiz vardiņa hug vieta nejauši nosūtīju viņam.. nu jūs pašas varat iedomaties, kas sanaks nomainot pēdējo burtu šaja varda Smejošs

Bieži ir ta , ka rakstu kadam atra steiga un kļūdos viena burta un taja gadijuma uzreiz mainas visa varda nozīme. Nesen gribēju rakstiju - Tad jau tu biji sajaucis - bet uzrakstiju tad jau biji sajucis. :D

Ir bijuši man vēl neskaitami šadi gadijumi par ko esmu gan nokaunējusies, gan dikti smējusies. :D

Bet pisīšu drēbes un pupaina kleita vislabakais. :D

Tikko atradu vienu,kura tirgo zābakus ar aukstu papēdi.

links

Žetons Laurai par tēmas atklāšanu! Ir jautri! Smejošs

Ir ne mazums redzēti sludinājumos džemperi vai krekliņi ar garām rokām!Smejošs Ir taču piedurknes vai ne? Vai kurpes platai kājai. Droši vien domāts - pēdai.

nedaudz dzīvnieks Smejošs šis ir mans favorīts

pukaini ir topā, cik sapratu, tad ar šo apzīmē gan pūkas gan puķes.

tiešām jautra tēma.

Iztulkoja ar google tulkotāju  :D

Labots 01.10.2014 22:45

omg, nevajadzēja atvērt šo tēmu, esmu novesta līdz asaram- lisa vestīte (?) :D nu kadēļ es saku rušinaties pa sludinajumu kalniem?! :D

Zara bikse :D

11 - 20 no 93

Tēma slēgta