FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pārrakstīšanās kuriozi :)

Lai jautrāks vakars, nolēmu  padalīties ar nesen redzētiem pārrakstīšanās gadījumiem, kas liek pasmaidīt. (Starp citu, šie sludinājumi joprojām atrodami skapī.) Piedāvājumā ir ďūņu jaka un puņķainas kedas... Kas vēl pamanīts?

93 Atbildes

Man bieži gadās izlasīt ātrāk - pārprast un saprast visu savādāk.

Atmiņā palicis no FB ieraksts - meitene pārdod trolejbusu stangas 

Protams - pārdod ko pavisam citu ....

Tas laikam bija home andeles grupā vai citā 

Šeit arī visādu dīvaini nosaukumi gadās ...

Vismaz piesaista pircējus...

Nemaz pārrastīties nevajag!
Paskatieties uz iepakojumiem tam, ko lietojas ikdienā - zobupasta ar pērļu mirdzumu, ar pro vitamīniem, ziepes ar melnā ametista mirdzumu utt :D

Sen tik labi nesmejos. Paldies, meitenes! (uzreiz sagribejas parbaudit savus sludinajumus :D)

Mani atklātie favorīti ir - sieviešu ādas jaka, un dabīgo trušu vilna! :D

mana spilgtaakaa situaacija par paarastiishanos ir taada,ka,kad es biju staavoklii ar otru beerninju,gulju uz kushetes ,kameer aarste taisa usg,shii tur pieraksta kompii visu,meera,peekshnji skatos,shii uzrakstiijusi  boy! (tas notika Anglijaa) es shokaa,jo viens boy jau gjimenee bija un cereejaam uz meitu ,aarstei skalji jautaaju- its a boy???Uz ko shii,paceelusi acis no klaviatuuras,paskataas ekraanaa un atvainojas,ka izlaidusi burtu D ,esot bijis domaats- body,tipa kjermeni meeriijusi! :D

veelaak gan apstiprinaaja,ka meitene tomeer :)

Man gadās, ka, rakstot savu vārdu vēstules beigās, izlaižu "n" burtu un uzrakstu nevis "Anita", bet "Aita"  :D

Kad iedomājos kā tas izskatās - Ar cieņu, Aita :D

Labots 02.10.2014 09:17

Sveikas!

Mana "pērle"no TV tulkojuma:

Vīrietis stāv auto placī un saka latviski: "Viņš nodarbojas ar lietotu autiņu tirdzniecību"

Apakšā tulkojums krievu valodā "on zanimajetsja prodazhej poljzovannih podguznikov"

Smējos no sirds:)

Acīmredzot, domāt un darīt nevienmēr iet roku rokā :)))

Man trakakais gadījums bija, kad meitene pirka no manis preci, bet ielas nosaukumu sūtīšanai pa pastu uzrakstīja bez garumzīmēm. Par uzvārdu brīdināja, ka pietrūkst garumzīme, par ielu ne. Nosūtīju, gadījās, ka  mājas nr. arī bija nepareizs, zvanīju uz tās pilsētas pastu un saku, ka tāda lieta, ka vajag mainīt mājas nr., bet darbiniece saka, ka  tāda iela viņu pilsēta nav. Beigās viss nokārtojās, izmainīja gan mājas nr., gan pielika garumzīmi un paciņa nokļuva īstaja vietā. Satraukums gan bija.

Bija sarakste ar vienu meitteni:

Vina rakstija- Paldies jauku vakaru!

parakstisanas pec uzrakstiju paldies ati.:D

ati vieta bija domats ari. :D

Labots 02.10.2014 09:57

FB Andeles grupā meitenes apsprieda, laikam, zīdaiņu manēžas un vai nav bīstami, ja bērns tur ceļas kājās. Dažas meitenes rakstīja, ka viņām nemaz tur bērni neesot cēlušies kājās, viss kārtībā, un viena pretī uzraksta 'man gan maita cēlās!' :D Meita, protams. 

31 - 40 no 93

Tēma slēgta