FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pārrakstīšanās kuriozi :)

Lai jautrāks vakars, nolēmu  padalīties ar nesen redzētiem pārrakstīšanās gadījumiem, kas liek pasmaidīt. (Starp citu, šie sludinājumi joprojām atrodami skapī.) Piedāvājumā ir ďūņu jaka un puņķainas kedas... Kas vēl pamanīts?

93 Atbildes

Nike bucas un botiņas kappa

> rita

Pisīšu drēbes un kazu kleita...:)

Šitas labs:D Tā smējusies sen nebiju..:D

Parīzē saražota kleita

Smaidīgs

Jaunas zekubikses   - sanāk bikses zekiem ( tā agrāk sauca bijušos cietumniekus )

Smejošs

Ai meitenes, es labak neskatiishos savus sludinaajumus - jo man shim datoram nav garumziimju - tur laikam pati no smiekliem no kreesla nokristu :D

> Butterfly girl

Mani atklātie favorīti ir - sieviešu ādas jaka, un dabīgo trušu vilna! :D

Nezinu vai vēl ir, bet nesen bija arī vegānu ādas svārki (tā pat kā bērnu cīsiņiem - saprast to, kas tuvāks) ;D

> lienīte

Ai meitenes, es labak neskatiishos savus sludinaajumus - jo man shim datoram nav garumziimju - tur laikam pati no smiekliem no kreesla nokristu :D

Tieši tā - vajag ar smaidu visu uztvert un mācēt par sevi pajokot :)) Šeit bieži ir tādi virsraksti, kas laikam speciāli rakstīti - smaidam :) Piem. rozā adīti mīkstumiņi  Aci miedzošs

> lienīte

nevajag nemaz garumziimes,es arii parasti rakstu-bez kaa patreiz,ir tachu arii internetaa pienjemtie garumziimju un miikstinaajuma ziimju aizvietoshanas triki ;)

Es šodien meklēju sev kleitiņu un starp sludinājumiem uzgāju tādu, kur tiek pārdota kazas kleita...:)

manā topā: adīti ādas cimdi. kā to dabū gatavu?

41 - 50 no 93

Tēma slēgta