FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Bernudarzs

Sakam iet bernudarza, no rita berns negrib pat gerbties, lai tikai neietu uz turieni, pa dienu it ka labi sevi jut, bet no rita problema, vagag pierunat, solit, ka nopirksu saldejumu, kinder surprise olu:)un ta katru ritu, man jau idejas beidzas:))))

Vai kadai ir tada lidziga problema??jusu risinajums?

36 Atbildes

Kāds vecums? Lasīju Mans Mazais, ka no 2 gadu vacuma vēl bērns nav gatavs bērndārzam, bet p 3 gadiem jau pats grib socializēties un b/d iešana vairs nesagādā tādas problēmas... Kaut gan man šķiet, ka ar 2 gadu vecumu lielākā daļa bērnu sāk apmeklēt dārziņu, vai es kļūdos?

2.9 gadi

Bernudarzu sak apmeklet jau no 1.5 gadiem:)

Tas viss atkarigs no berna...

Es esmu paņēmusi bērna kopšanas atvaļinājumu līdz bērna 1,5 gadiem un jau tagad sāku uztraukties, jo laika jau nav daudz atlicis:( Mazajam tagad 8 mēneši un laiks tā lido. Ko darīt, kad pienāks tas laiks:(

Man vēl pieredze nav tajā jautājumā, bet vienīgais domāju, ka nav visai labi bērnu motivēt ar kārumiem. Apģērbšanu varbūt var padarīt par spēli, iemācīties kādu dziesmu, ko kopā dziedāt, kad ģērbjaties. Ēdot brokastis paskaidrot, ka tur ir citi bērni, kas grib ar viņu paspēlēties, draugi, ka diena būs jautra un vakarā Tu jau būsi viņam pakaļ un atlikušo vakaru pavadīsies kopā. Bet nu tiešām nezinu vai tas kkā var līdzēt, jo nu man tas vēl priekšā:D

Man bija tieši tāpat ar meitu,domāju traka palikšu...katrs rīts ar skandālu mums abām bija,raud viņa un raudu es:D Nezināju ko darīt,runājām tā,un runājām šitā...nekas nelīdzēja...pat končas...

Lūdzu padomu audzītei,ko lai daru lai nav tādi rīti....nezinu kā,bet vienas dienas laikā man meita izmainījās.izrādās audzīte viņu visur slavēja,lūdz visur palīdzēt utt,un manai meitai laikam tik to vien vajadz;eja-justies lielai!

Un tad es saku-Tu esi liela,un Tu neraudi,raud tikai bebji...Es viņu ļoti slavēju,un saku ka lepojos ka man ir tika jauka un paklausīga meita,un tici vai nē,uz viņu tas iedarbojās:) manai meitai ir trīs gadi...Un tagad palēkdamies iet uz dārziņu,bet visu ceļu slavēju viņu:)

Es atbalstu Naty viedokli.

man tagad tā ir ar 2 gadīgu dēļiņu- negrib ne par ko uz turieni iet!

no rītiem speciāli izdara visādas lietiņas, lai tikai neietu! un kad aizvedu, tad nelaiž mani vaļā un histēriski raud!

bet dārziņā paraud mazliet un pāriet! :)

es domāju, ka tas pāries kamēr adaptēsies un būs ok :)

> Rafaēla

Man bija tieši tāpat ar meitu,domāju traka palikšu...katrs rīts ar skandālu mums abām bija,raud viņa un raudu es:D Nezināju ko darīt,runājām tā,un runājām šitā...nekas nelīdzēja...pat končas...

Lūdzu padomu audzītei,ko lai daru lai nav tādi rīti....nezinu kā,bet vienas dienas laikā man meita izmainījās.izrādās audzīte viņu visur slavēja,lūdz visur palīdzēt utt,un manai meitai laikam tik to vien vajadz;eja-justies lielai!

Un tad es saku-Tu esi liela,un Tu neraudi,raud tikai bebji...Es viņu ļoti slavēju,un saku ka lepojos ka man ir tika jauka un paklausīga meita,un tici vai nē,uz viņu tas iedarbojās:) manai meitai ir trīs gadi...Un tagad palēkdamies iet uz dārziņu,bet visu ceļu slavēju viņu:)

Es skatos uz savu dēlēnu un redzu, ka viņš jau tagad ir tendēts, lai viņu slavē, jo līdz ko es pasaku malacis viņš ar starojošām acīm un platu smaidu skatās uz mani, tas izskatās smieklīgi, mīļi un viss reizē. Māsa lamā, ka izaudzināšu egoistu:D

Bet nu jā, es no šīs diskusijas ar mēģināšu šo to priekšdienām atcerēties!

Bērnam ir svarīgi ka viņu slavē,tas viņu motivē darīt visu vēl labāk,lai tikai mamma vai apkārtējie priecātos.

Es nemaz nebaidos ka viņa varētu būt egoiste tāpēc,drīzāk domāju ka viņai pašvērtējums būs augstāks:)

Man jau meita tikai šogad pirmo reizi sāka iet dārziņā ,tāpēc viņai tas bija kautkas jauns...tāpēc bija tik smagi...

Naty-lee, to, ko jus uzrakstijat, es visu dariju un stastiju;)tas jau pedejais , ko es izdomaju, un berns piekrit tam;)es pati nestaigaju bernudarza, tapec , ari man ir gruti..

Rafaela-ja, es ari pamaniju, ka bernu vajag slavet, un audzinatajas ari manu delu slave...tas laikam ari palidz:)

1 - 10 no 36