FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Bernudarzs

Sakam iet bernudarza, no rita berns negrib pat gerbties, lai tikai neietu uz turieni, pa dienu it ka labi sevi jut, bet no rita problema, vagag pierunat, solit, ka nopirksu saldejumu, kinder surprise olu:)un ta katru ritu, man jau idejas beidzas:))))

Vai kadai ir tada lidziga problema??jusu risinajums?

36 Atbildes

Man labi tas, ka bernudarzs blakus, kad berni pastaigajas, es varu ieraudzit savu bernu:)man vel vajag binokli un ,vispar, bus forsi:)))))

> Anna(Atlaides)

Naty-lee, to, ko jus uzrakstijat, es visu dariju un stastiju;)tas jau pedejais , ko es izdomaju, un berns piekrit tam;)es pati nestaigaju bernudarza, tapec , ari man ir gruti..

Rafaela-ja, es ari pamaniju, ka bernu vajag slavet, un audzinatajas ari manu delu slave...tas laikam ari palidz:)

Jā palīdz,tikai citam bērnam vienkārši vajag ilgāku laiku lai uzticētos citiem cilvēkiem,bet citiem pietiek ar vienu dienu:) Katrs bērns ir unikāls,tāpēc visiem neder viena metode:) bet mēģiniet atrast savējo...Lai Jums veicas:)

Meitenes, sakiet vai bernudarzos uznemsana notiek tikai vienreiz gada, jeb ka tur notiek, ja mus registreja uz decembra menesi, kad Dzimsaraksta nodala registrejam.Улыбаюсь

Labots 02.10.2014 11:44

Meitenes,es kaa pieredzejusi 2 beernu mamma,saku ka beerns juut tieshi JUSU nedroshibu,ja jums pasham liekas ka mazajam nav viss ok daarzinjaa,vinjsh to juut,vajag kaut kaa saprast ka darzinjsh ir isteniba forsha lieta! Mans lielais puika,kad beidza pirms 2 gadi daarzinju,raudaja pedeja diena jo tik bezrupiga laika vairak dzivee nebus-buus skola ar prasiibaam un kriteerijiem! Skaisto biezhi saprot kad tas beidzas,vajag dzivot ar tadu attieksmi ka viss ir super un bernam stastiit ka viss ir super,varbut iedot lidzi kadu smuku mantinju ko paradit citiem berninjiem un viss aiziet-vieglak ieiet gupinjaa:) Varbut nopirkt kadu ipasho penaali ar smukaam krasam ko vinjsh vares dienaa izmantot vai kaut ko tadu interesantu. un nekadaa gadijumaa-ilgas un rauduligas atvadishanas no riitiem.

> (: Inga

Meitenes,es kaa pieredzejusi 2 beernu mamma,saku ka beerns juut tieshi JUSU nedroshibu,ja jums pasham liekas ka mazajam nav viss ok daarzinjaa,vinjsh to juut,vajag kaut kaa saprast ka darzinjsh ir isteniba forsha lieta! Mans lielais puika,kad beidza pirms 2 gadi daarzinju,raudaja pedeja diena jo tik bezrupiga laika vairak dzivee nebus-buus skola ar prasiibaam un kriteerijiem! Skaisto biezhi saprot kad tas beidzas,vajag dzivot ar tadu attieksmi ka viss ir super un bernam stastiit ka viss ir super,varbut iedot lidzi kadu smuku mantinju ko paradit citiem berninjiem un viss aiziet-vieglak ieiet gupinjaa:) Varbut nopirkt kadu ipasho penaali ar smukaam krasam ko vinjsh vares dienaa izmantot vai kaut ko tadu interesantu. un nekadaa gadijumaa-ilgas un rauduligas atvadishanas no riitiem.

Labots: šodien, 11:44

Šitas ir labs ieteikums, kuram varu 100% piekrist, jo atceros, ka kad sāku iet pirmajā klasē, nomainījām dzīvesvietu. Nevienu nepazinu un mamma vai tētis iedeva man līdzi manu mīļo rotaļlietu. Bārbija uz riteņa, ahh cik daudziem tā bija interesanta, kā meitenēm tā puišiem. Ātri raisījās sarunas. Takā šis der gan mazākiem, gan tiem kuriem tikko jāsāk iet skolā:) 

> (: Inga

Labots: šodien, 11:44

:) man meita ir trešais bērns,ar puikām kad sāka iet dārziņā tā nebija,tāpēc par meiteni biju pārliecināta ka viss būs ok:) Jo viņa tāda droša,komunikabla..utt-bet kā izrādījās,bija vistrakāk:DTā jau ir ka bērnudārzā ir tas režīms,kas sākumā mazo neapmierina,tāpēc arī dumpojas,vstrakāk jau ar to gulēšanu bija,jo tieši tas nepatika.Tāpēc iesaku visām māmiņām,kuras plāno vest mazo dārziņā izveidot dienas plānu,pieradināt vienā laikā iet mazulim gulēt,pat tad ja viņš to nemaz negrib:)Mums tā nebija,tāpēc bija tik gr'ūti...

Visam jums liels liels paldies!!!

(:Inga-Jums , tiesam, ir taisniba, jo man ir tada rakstura ipasiba, loti loti uztraukties par savu bernu, un vins tiesam , to jut..

Meginasu sevi audzinat!!!:))

Man ar meitu ari ta bija, nu jau meitai 16. gadi.Pirmo reizi vinai bija 2,5gadini kad meginajam sakt iet b/d, bet nekadi nevareja pierast. Es vinai velku zabacinus kamer vienu kaja, otru jau noravusi nost un saka, ka grib gulet un gulta ieksa, segu virsu. Ta ari iznemu nodaezina, sakam iet nakama gada. Tad pierada diezgan atri, bez visadiem pekstiniem.

Ar delu ari bija problemas, sakam iet b/d kad bija 2,9 gadi.Grupa bija berni no silites, kuri cupojas sava starpa. Jauna audzinataja bija loti iejutiga un berns gaja ar prieku. Audzinataja ar pieredzi ap gadiem 50, liskigi smaidija man acis un saka viss kartiba utt. Viena diena pie vecas audzinatajas berns ieejot grupa krit gar zemi, histerija raud. Pec paris diena prasu kas par lietu, kapec vinas maina berns raud utt. Tad tik vajadzeja dzirdet un redzet, ko man saka stastit par manu puiku. Pec ilgas un garas cinas, dabujam citu grupu ar loti jauku audzinataju un viss ir kartiba. Viss atkarigs no audzinatajas.

Nevajag solīt neko. Mums tas pats. Mēs negribīgi ģerbjamies,bet tas tapec ka agrie riti. Kad sakam jau vilkt zabakus un jacinu,tad jau viss negribigums pariet. Ir cikstesana tad kad izkapjam no autobusa,bet tad es saku "tetis aizbrauca uz darbu,mamma brauks (piemeram)pie tantes un tev jabrauc uz bd". Cikstesana atri paries,jo berns ar laiku sapratis,ka ir jaiet jamacas un ar citiem berniem jadraudzejas un ka majas nevar palikt viens,jo mamma ar teti majas nebus. Pirma nedela mums bija tada,bet tagad kad sakam atstat ilgak bd,tad katrs rits lai gan ir ar cikstesanu,vina saprot,ka ir jaiet. Solit saldumus nedrikst,jo tad berns vienmer prasis saldumus par visu ko dara,lai gan tas jadara visiem. Vins negribes vairs darit lietas bez materiala labuma. Mes kad izejam no bd,tad es saku,ka majas gaida kinderola.. un tikai pec bd. Bet ari ne vienmer. Savadak ta jau visa nauda aizietu kinderolas un citos saldumos. 

Ja, no audzinatajm ari ir atkarigs, mums ir divas audzinatajas, ar vienu viss kartiba, bet, kad otru redz, sak raudat, aiz manis stipri turas...tada ari problema mums ir...

11 - 20 no 36