FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Bernudarzs

Sakam iet bernudarza, no rita berns negrib pat gerbties, lai tikai neietu uz turieni, pa dienu it ka labi sevi jut, bet no rita problema, vagag pierunat, solit, ka nopirksu saldejumu, kinder surprise olu:)un ta katru ritu, man jau idejas beidzas:))))

Vai kadai ir tada lidziga problema??jusu risinajums?

36 Atbildes

Kinder olas un saldumi, mums . protams, ir pec bd:)

Ariana22

Mes ari piedzimam decembri, bijam pierakstiti iet bernudarza no 3 gadiem, tas nozime, ka mes ietu 3.8 augusta vai septembri, es vasara speciali zvaniju  bd un izdevas sarunat, ka mans berns ies no si gada, agrak mums 2.9 menesi..

Jo prasīgāka audzināja ,jo vairāk bērnam nepatīk.Bet strādājot bērnudārzā kādai no audzinātājām tādai jābūt-tāpēc jau laikam ir divas:))tas tā-jokam:)

Labots 02.10.2014 12:28

nu nez..man jau liekas ka ar kārumu un citu lietu piesolīšana ilgtermiņā diez ko pozitīva nav..

šitādu praksi maniem sīčiem ieviesa ome..tip mīļā miera labad..un tagad lielāks tracis ar dažādu lietu  sarunāšanu kā agrāk..jo nu redz katrreiz vajag kko piesolīt,lai kaut kas tiktu izdarīts.. es to nepiekopju..un tāpēc iet trādi rīdi.. :D 

vai tieš'm arī vēlāk par savas istabas sakartošanu vecāki bērnam ko piesolīs..vnk smieklīgi.. :D Mans subjektīvais viedoklis..

Mums bija tiesi sada situacija. Pec trim nedelam berns pierada,kad mes atnesam savas rottalletas. Vins saka radit bernam visas mantas,un kaut ka viegli mes atvadijamies. Un labak bez bernudarza neko nedod,jo manai draudzenes meitei jau ir 5 gadi,bet vina piedadusi pie ta,ka mamma atnaks ar saldumiem. Ja vinas nav,tad sakas histerija...

Mums bija tiesi sada situacija. Pec trim nedelam berns pierada,kad mes atnesam savas rottalletas. Vins saka radit bernam visas mantas,un kaut ka viegli mes atvadijamies. Un labak bez bernudarza neko nedod,jo manai draudzenes meitei jau ir 5 gadi,bet vina piedadusi pie ta,ka mamma atnaks ar saldumiem. Ja vinas nav,tad sakas histerija...

Labots 02.10.2014 12:30

Parasti bērns negrib iet uz dārziņu ja viņam nepatīk audzinātāja vai auklīte. Pirmā meita labprāt gāja uz dārziņu, ja strādāja foršā audzinātāja - dienās kad viņa nestrādāja bērns kategoriski atteicās iet uz dārziņu jo otra audzinātāja viņai nepatika - acīmredzami bija ko nodarījusi.

Jaunākā meita  jau mēnesi iet dārziņā - pirmās nedēļas negribīgi gāja - gara lūpa bija ikreiz kad gāju prom, nu jau bērns pats skrien uz dārziņu, uzvelk zābaciņus cepuri un ir gatavs ceļam. Vienreiz atsājām mājās, sieva teica ka bērns briesmīgi apvainojies.

P.S. bez sava mīldrauga neeit nekur! Visur lācis līdzi

Mes ari nemam lidzi pudeliti:)un urbi(tada, mums rotallieta):)

Man bērns sāka iet dārziņā 2.8 g.v. Varu pateikt,viss atkarīgs no audzinātājas. Ir tādas audzinātājas kuras strādā jo gribas ēst,bet citas ar sirdi un dvēseli.

Labots 02.10.2014 12:52

audzinatajas ir dazhadas,bet vienmer paturam prata-tie ir cilveki ar savaam juutam un sapnjiem,ja nespejam rast komunikaciju ar pashu pirmo sava berna audzinataju-kas bus velak? kad mums ir berni mes nekad vairs nesam tikai par SEVI vienmer paarstavam vairakus cilvekus.Kapeec lieku reizi neatnest puķītes uz grupinju vai ābolus? liekas kaut kas taads elementars, bet ja to kaads daritu, visi butu laimigaki,patikams mirklis. es par pozitivo:)

21 - 30 no 36