FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

vilshanaas Macinja naudinjas teereeshanaa!

sveikas jaukajaa riitaa!

izleemu,ka jaapasuuta man ar ,saucamaas,macinja naudinjas,ievietoju teemu maksas sadaljaa un sleedzu to,lai lieki nekomentee(kaa mums te biezhi noteik),tachu parasti,kad taisi teemu un sleedz,pastaaveeja iespeeja to atsleegt,izlabot vai ierakstiit veel kaut ,ko,bet tagad- nekaa!labot opciju man vairs nepiedaavaa un atsteelgt-arii ne! taa nu sanaak: ieliku par maksu,bet jaunaam teemaam rodoties vai paceljos vecaas,maneejaa jau sen talees zilajaas,vot i Tev- maksaa,lai labaak..

26 Atbildes

Sveiki, Problēma ir noskaidrota. Tuvākajā laikā tā tiks atrisināta. 

Es pasūtiju maksas to diskusiju un man viņa 2 dienā pazuda! Lieki iztērēta nauda un maciņš tukšs!

Rakstīju adminstrācijai 1x atbildēja un tad viss, ne naudu, ne diskusiju neatgrieza! 

> Trakā_izpārdošana_IESKATIES

Rakstīju adminstrācijai 1x atbildēja un tad viss, ne naudu, ne diskusiju neatgrieza! 

Ņemot vērā, ka pirms 3 dienām izveidoji diskusiju, kas pārkāp foruma noteikumu 10to punktu par lielajiem burtiem, varbūt vēl kādu noteikumu pārkāpi..?

Sveiki,

Problēma ar Maksas Tēmu labošanu ir atrisināta. Pārbaudiet!

> AtverSkapi.lv

Sveiki,

Problēma ar Maksas Tēmu labošanu ir atrisināta. Pārbaudiet!

jaa,tagad sanaak llabot,butuu forshi,ka atljautu arii atsleegt teemu,ja grib pats iekomenteet,piemeeram.

21 - 26 no 26