Balto apģērbu mazgāšana!?

Sveikas!

Iesakiet labus lidzekļus balto un gaišo apģērbu mazgāšanai, jo šobrīd šķiet, ka baltas krāsas apģērbu un veļu pirkt nav jēgas - pēc pirmās mazgāšanas tā paliek PELĒKA... Piešaut balinātāju? Kuru? Cik grādos parastu mazgājiet? Es parasti uz 40 grādiem, kā rakstīts lielākajai daļai apģērbu, rezultātā drēbes pelēkas un traipi neizmazgājas :(

 


8 Atbildes

Es neko "īpašu" gaišajām drēbēm klāt nelieku, bet mazgāju tās ar Ariel 3D white:) arī kādos 30 - 40 grādos :)


Es baltās drēbes ik pa laikam visas izbalinu. Lietoju - lillija. Maza lillā paciņa var nopirkt gan rimi, gan drogās.

Ieleju bļodā karstu ūdeni un tur izšķīdinu lilliju. ( uz apm.4l ūdens - 1paciņa) Tad bļodai pāri pārklāju mēteli, lai karstais ūdens neatdziest. Un tā noturu vismaz 5h. Izņemot ārā viss ir sniegbalts.


Es nebalinu ar balinātāju, jo daudz baltas drēbes nevar tā balināt, es lietoju ACE DELICATE color, katreiz pielieku vāciņu veļasmašīnā, kad mazgāju baltas drēbes, un uz traipiem, vai padusēm, ja nepieciešams + veļaspulveris normāls. Mazgāju +40 grādos, jo parasti jau ir zīmējumi vai apakšveļu negribas karstākā temperatūrā mazgāt. Nu perfekti! Es baltu apakšveļu nēsāju gadiem un tā ir tiešām balta un bērnam baltas drēbes velku, un var šmulēties. :) Un var arī krāsainām drēbēm uz traipiem liet, audumu nebojā. Un nav nemaz dārgi - pudele 2ls maksā. Īsta reklāma sanāca, bet tiešām tā ir :)  Aaah, un jācenšas baltām drebēm nelietot krāsainos veļas mīkstinātājus, tie ātri drēbes padara pelēkas.


Paldies par atbildēm!

Šobrīd lietoju rozā Kastani, pirms tam Woolite, rezultāts tas pats... mazgājot 40 grādos drēbes ir pelēkas un traipus pilnībā nenoņem. Vēl mums ir ļoti ciets ūdens, tāpēc ik pa laikam lietoju veļas mīkstinātāju (ūdens mīkstinātājs arī tiek izmantots, bet stiprs aromāts, tāpēc izvairos)- nelīdz drēbes tāpat cietas... vaina varbūt veļas mašīnā?!

 

> Anii Tas ACE delicate nav smirdīgs? ...pirmās asociācijas par balinātājiem ;)

 


> Anii Tas ACE delicate nav smirdīgs? ...pirmās asociācijas par balinātājiem ;)

nja ;)


Nepalīdz, mazgāju 60 grādos + Astonich OXY balinātāju

laikam būs jānostāvina balinātājā pa nakti drēbes, varbūt līdzēs :(

 

Ui. sorry, ka neatbildēju laicīgāk :)

Ace Delicate color īsti nav balinātājs,  jo paredzēts arī krāsainām drēbēm un nav  man personiski pretīgā balinātāja smaka. tas ir tādā gaiši zilā pudelē. Pamēģini. Varbūt gluži pelēkus, dzeltenus baltos audumus baltus nepataisīs (izņemot, ja mērcēsi, dabūsi baltākus), bet baltos noteikti noturēs sniegbaltus un tīrus ļoti ilgi.


> Anii

paldies, tas būs nākšais pirkums ;)

1 - 8 no 8