Apģērba mazgāšana.

Sveikas.

Man ir izstaipījies mohēras adījuma džemperis,kā Jums sķiet,ir iespējams viņu mazgājot samazināt? Nu,es domāju,mazgāt uz lielākiem grādiem,lai saraujās.Smejošs Varbūt kādai ir pieredze šādā jautājumā? Džemperis ir mīļš un negribētos,lai pēc mazgāšanas der mazulim. Smejošs

12 Atbildes

Meginaju, viens nesaravas. Dabuju izmests. Otrs, kluva loti mazins tiesi meitas lellei dereja :D Bet tas kurs saravas bija piejaukta vel kaut kada dzija.

> Inese Karpova ex.Urbane

Meginaju, viens nesaravas. Dabuju izmests. Otrs, kluva loti mazins tiesi meitas lellei dereja :D Bet tas kurs saravas bija piejaukta vel kaut kada dzija.

Uz cik grādiem mazgāji?

Reiz izmazgāju vilnas džemperi, neatceros, vai tieši mohēras. Rezultāts izskatījās pēc sikspārņa - piedurknes kļuva garākas uz platākas, vidus šaurs un garš :D

Varbūt ir vērts aiziet pie šuvējas un iešūt, lai neriskētu? Nevainīgs

> _MilaC_VIPbrandONLY_

Varbūt ir vērts aiziet pie šuvējas un iešūt, lai neriskētu? Nevainīgs

Šoreiz šis gadījums laikam nederēs. Bet paldies par ieteikumu.

Joprojām aktuāls jautājums..

Varbūt mazgāt ar rokām, bļodā :)

Veļasmašīnā uz parasto režīmu. Tā tiku pie 2 vīra džemperiem, kas man ļoti patika.

Netīšām protams Nevainīgs

> Sigita

> Inese Karpova ex.Urbane

Uz cik grādiem mazgāji?

varu kludities,laikam uz 60 gradiem, varbut drusku vairak.

ļoti jauzmanās,es izmazgāju vilnas džemperi plāno uz 40 grādiem,sarāvās līdz xxs izmēras no m izmēra:(

1 - 10 no 12