FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas?

Sveikas. Lieta tāda, ka meitenei caur pastu sūtiju paciņu. Bija jāsūta ar pēcapmaksu, bet es piemirsu, domāju varēs man pārskaitīt naudiņu caur kontu. Tad kad paciņa bija galā viņa teica, ka viņai nav i bankas un arī nevienam radam nav.. Tad nu teicu lai sūta man atpakaļ, bet nu jau 2 nedēļas man paciņas nav atpakaļ. Uzrakstiju viņai lai sūta man naudu atpakaļ vienalga kā. Viņa man uzrakstija šādu vēstuli - Pastā pteicu, lai sūta atpakaļ jums preci, tālākās jau ir jūsu problēmas . Adios.

Vai tiešām pasts sūta 2 nedēļas ? Man NEKAD nav tik ilgi sūtīta paciņa..NEKAD. Ko darīt? Negribu jau neko pārmest pirms laika, bet varbūt krāpniece?

80 Atbildes

Pat,ja viņai nav ibanka,pastā taču pastāv iespēja veikt naudas pārvedumu.!!!Varbūt vajadzētu zvanīt uz attiecīgo pasta nodaļu,un mēģināt noskaidrot radušos situāciju.

Lai veicas!!! Smaidīgs

> Mia (arī mainos!)

Paga,bet nevar saprast- Tu viņai to paciņu gribēji dāvināt? Vai, kā viņa Tev samaksāja par pašu paciņu? Te runa ir par to,ka viņa gribēja apmaksāt pasta izdevumus ar pēcapmaksu pastā ,bet kā ar pašu paciņas saturu? 

Bija tā, ka man vajadzēja sūtīt ar pēcapmaksu , viņai saņemot sūtijumu būtu uzreiz pastā ar skaidru naudu par to jāmaksā un pēc tam man tā naudiņa ienāktu kontā, bet aizmirsu pastā pateikt, ka būs ar pēcapmaksu un paciņu nosūtju parasti.

Tajā gadījumā teicu la tad viņa man kaut vai no kāda radienieka, mammas, tēta vai vienalga kā pārskaita naudiņu , bet viņai nevienam neesot i bankas un tagad šī visa čakarēšanās..Atkal viņai vēstulē rakstiju lai visu cilvēcīgi noskaidrojam un PROTAMS VIŅA IZLASA UN NEABILD, bet draugos gan tagad sež.

Šajā visā protams iekūlos savas vainas pēc, bet nu nevajag jau ignorēt un likt man domāt, ka krāpniece.

Cik lielu summu zaudēji? :) 

> Līga

Nav jau liela - 8 euro.

> Līga

Godīgs cilvēks būtu Tev pajautājis konta nr un pārskaitījsi naudu caur pastu. 

Labots 08.10.2014 11:43

Pasts tik vienkārši atpakaļ nesūta, neesam ASV. Paku uzglabā 30 dienas, tad tikai, ja nav izņemta, sūta atpakaļ. Vai arī - cilvēkam tā jāsaņem, jāpārpako un jānodod pastā kā no jauna nosūtāmo, apmaksājot pakalpojumu pilnā apmērā. Jebkurā gadījumā - tu nosūtīji, tev jābūt trekinga numuram. Tas nemainās pie atpakaļsūtīšanas, jo diez vai viņa sūtīja atpakaļ par savu naudu, takš arī paskaties, kāds tur pakai statuss. Bet lielas aizdomas, ka dāma paku izņēma. Nemēdz būt, ka nav nevienam apkārtnē ibanka, muld viņa kā zirgs, man šis izteiciens jau būtu iemesls nesadarboties.

pazvani uz to pasta nodaļu un pajautā kur ir paciņa,viņi zinās,vai tā atrodas pastā vai ir izņemta!un jā,pasts mēdz tik ilgi ņemties!

Ja man meitene atsutitu tadu sms,es vispar vais neticetu,ka ir ko sutijusi. Nevienam nav ibankas? Draugiem ari ne? Neticu. Man ilgakais ir nacis nedelu un tikai tapec,ka mana pasta vnm pastnieces kko aizsapnjojas :D Tapec vnm prasu sutijuma nr no ceka.

Neskaisti meitene izdarījās! No sākuma pierunā ar pēcmaksu sūtīt, tad pārdomā, un pārdevējam sanāk zaudējumi par pasta izmaksām. Tieši šī iemesla dēļ sūtu tikai ar 50% iemaksu (ja vēlas saņemt ar pēcmaksu) 50 % man ir, un lielāka drošības sajūta. Iesaku to pielietot arī citām! 

Tagad i-banka ir principā visiem. Arī jauniešiem, jo caur i-banku veic ne vien naudas pārvedumus, bet arī, piemēram, pieteikšanos studijām. Vēl jau bija opcija uzlikt naudiņu uz kontu ieejot bankas filiālē.

31 - 40 no 80