FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vecāku/bērnu pabalsts

Sveikas.Man līgumā 8 datums,bet vel nav ieskaitīta nauda par septembri. Varbūt sakarā ar jaunajiem likumiem?Kādai arī tā ir?

33 Atbildes

katru mēnesi pecīzi 11 saņēmu:)

Ir tas jaunais likums,es tpc domaju, ka vrb tāmdēļ kavējas.... Nu man par septembri vel vecāku sanak.

Meitenes,vai tad ir kads jauns likums?

> Nadezda

jā, ar 1. oktobri stājās spēkā, bērniņiem, kam gads paliek pēc šā gada 1.oktobra maksās 171 eur + 100, tātad kopā 271 eur, no bērna gada līdz pusotram, bet nezinu, vai tiem kas strādājuši jeb visiem..

Man šķiet,ka tikai tiem ,kas strādājuši,jeb bijuši sociāli apdrošināti :) 

> Lauritta (atlaides visam)

> Nadezda

jā, ar 1. oktobri stājās spēkā, bērniņiem, kam gads paliek pēc šā gada 1.oktobra maksās 171 eur + 100, tātad kopā 271 eur, no bērna gada līdz pusotram, bet nezinu, vai tiem kas strādājuši jeb visiem..

Ko taadu dzirdu pirmoreizi!

Tie 271 eur attiecās tikai uz strādājošajām. 100 eur esot kā kompensācija par to, ka mums nebija iespējams izvēlēties jauno sistēmu.

Nezinu gan meitenes, man naudiņa ienak 7 datuma. Esmu stradajoša, pašlaik majas ar bērnu sēžu. bet ienaca tikai 171 eur. Mazajam ir 1 gads un 3 mēneši.

Man mazajam ir bikuci pāri gadiņam. Atsāku arī tagad strādāt. Pirms bērniņa arī strādāju.Tā kā strādāju mikrouzņēmumā, tad pabalstiņu saņēmu minimālo :D  Pabalstiņu oktobrī saņēmu 171 EUR. 

> Liga Skruzmane

Tie 271 eur attiecās tikai uz strādājošajām. 100 eur esot kā kompensācija par to, ka mums nebija iespējams izvēlēties jauno sistēmu.

tas ir kā uz strādājošajiem? uz tiem, kas strādāja, kad gaidīja bēbi ?

11 - 20 no 33