FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vecāku/bērnu pabalsts

Sveikas.Man līgumā 8 datums,bet vel nav ieskaitīta nauda par septembri. Varbūt sakarā ar jaunajiem likumiem?Kādai arī tā ir?

33 Atbildes

manam mazajam ari 1,3 gadini un ari es sanemu 7.datuma 171 euro kaut ari datums man 9.katru menesi..bet man palika interesanti par tiem 100 euro ko citas mammas te mineja :) kada zin ko vairak jo dzirdu to 1x

Jā, tas attiecās uz māmiņām, kas strādāja, kad gaidīja bēbi, bet viss atkarīgs, kad mazais ir piedzimis....man piedzima 2014. gada janvārī, es pēc gada saņemšu 271 eur.

Cik saprotu, man piedzima bērns tad, kad skaitījās pārejas proces. Savukārt tie mazie, kas bija dzimuši 2013.g., tie pēc gada saņem tikai 171 eur.

Sanāca gara pentere, bet tā man izskaidroja VSAA. Smaidīgs

Nu tā, es saņemšu piemaksu 100 Eur ja nestrādāšu līdz 1 gada vecumam (mazajam 10m), pēc tam varu strādāt. 

šeit sīkāks info http://www.vsaa.lv/lv/aktualitates/jaunakas-zinas?id=483

saņems tiel kas strādāja, kad gaidīja bēbi, un tikai tad, ja mazam gads paliks pēc 1.okt.

man mazais dzimas 2013 gada decembrī, tātad gads mums paliek decembrī, tad laikam arī es saņemšu tos 271 eur:)

100€ kompensāciju no gadiņa līdz pusotram, saņem tās māmiņas, kuram mazulītim līdz oktobrim, kad stājas jaunā sistēma, vēl nav viens gadiņš!

Tieši tā, kā saka ILZE, tā man paskaidroja arī VSAA, un izmaksāt sāks jau oktobra beigās (ja oktobrī bērnam paliek gads un līdz gada vecumam māmiņa nestrādā)

Un atkal kārtējā netaisnība,tie bērni, kuriem gads paliek pāris dienas pirms oktobra, nesaņem šo piemaksu...  Neizlēmīgs

> ༼ つ ◕_◕ ༽つIepērcies izdevīgi ! ***Labās mantas***

Un atkal kārtējā netaisnība,tie bērni, kuriem gads paliek pāris dienas pirms oktobra, nesaņem šo piemaksu...  Neizlēmīgs

Es par to pasu,tada atdalisana...

> axxa

> ༼ つ ◕_◕ ༽つIepērcies izdevīgi ! ***Labās mantas***

Es par to pasu,tada atdalisana...

Jā, bet padomājiet arī par to, ka vienmēr būs blakus kāds kuram dzimšanas diena, tā sanāktu visiem visiem izmaksāt, kas diemžēl nav reāli. Kaut kur robeža jānovelk. Diemžēl.

21 - 30 no 33