FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Preces atgriešana pārdevējam

Meitenes ko Jūs domājat par preces atgriešanu? Esiet PAR vai PRET.? Personīgi es jau uzskatu, ka man nevajag pieņemt atpakaļ preci no pircējas, vienreiz jau gandrīz uzķēros uz krāpnieces.

Varbūt viņa tikai panēsāja 2, 3 x un domā dabūt naudu atpakaļ. Varbūt šeit ir kāda kura tomēr pieņem preces atpakaļ? Kāda ir Jūsu nostāja? Varbūt es tāda vienīgā kura nemaina?

27 Atbildes

Labots 21.11.2014 16:38

> NO 24.08 līdz 01.09, 50% sākot no 5 eiro

NO manis meitene kaut ka iegadajas adas zabakus,pec 2 dienam saka ka tomer spiez,saku ka ir Jusu vaina ka ne ta izmerijat,preci neatgriezishu saka draudet ka sudzesies visiem ka esmu krapniece,nepieversu uzmanibu 2 dienas apnika,un sarunajam ka aizsutu vinjai atpakal naudu vinja man zabakus,naudu sanemu,a zabaku ta un nav,vinja tagad pardot zabakus manus talak par 2X reizes lielaku cenu=(

Kāpēc tu neziņo administrācijai,??  Tas ir pirmais ko tādā gadījumā darīt, ne vēl skaties ka pārdod tavus zābakus tālāk, paņem pieraksti komentāru pie viņiem kā ieguvusi šos zābakus. 

> lalora1999

> NO 24.08 līdz 01.09, 50% sākot no 5 eiro

NO manis meitene kaut ka iegadajas adas zabakus,pec 2 dienam saka ka tomer spiez,saku ka ir Jusu vaina ka ne ta izmerijat,preci neatgriezishu saka draudet ka sudzesies visiem ka esmu krapniece,nepieversu uzmanibu 2 dienas apnika,un sarunajam ka aizsutu vinjai atpakal naudu vinja man zabakus,naudu sanemu,a zabaku ta un nav,vinja tagad pardot zabakus manus talak par 2X reizes lielaku cenu=(

Kāpēc tu neziņo administrācijai,??  Tas ir pirmais ko tādā gadījumā darīt, ne vēl skaties ka pārdod tavus zābakus tālāk, paņem pieraksti komentāru pie viņiem kā ieguvusi šos zābakus. 

Jā, bet ko tad darīt, ja neder? Te jau daudzas meitenes tā dara - neveiksmīga , maiņa vai pirkums, kur tad liks? Cits jautājums, protams, par kādu cenu pādod, cik tas ētiski.

> dziidz

> zaiza

> dziidz

Tas ir koks ar diviem galiem - es nupat iegrābos ļoti stulbā veidā un par savu muļķību jeb pareizāk sakot uzticību samaksāju 30 Euro! Un kas ir pats muļķīgākais - no kādas vietējās dāmas gribēju iemainīt bērnu drēbītes, man apsolīja jaunas, ar birkām. Kad dabūju paciņu, protams, tur nekā vairāk par saņurcītām, caurām un nomazgātam lupatām nebija. Es piedāvāju risināt jautājumu, tai skaitā, ka es atdotu tās mantas atpakaļ, bet viņa man samaksātu, jo iemainītā kosmētika (kas tagad, protams, pēkšņi smird un izraisa alerģijas) ir atvērta un sākta lietot. Sarunas diemžēl noritēja nesekmīgi. Krāpniece tagad izrādos es, jo es esot pievākusi jaunu kombinezonu un tādā garā. Tā ka diemžēl no upura kļūt par vainīgo ir viena mirkļa jautājums.

P.S. Plus vēl zvana un ālējās, jo ieliku negatīvu atsauksmi.

Līdz šim jau visādi tie pirkumi un  maiņas bijušas - labas, ne tik labas (nekad neesmu cēlusi pretenzijas), bet nu šis ir ārkārtas gadījums.

Labots: šodien, 19:16

man bija identiska situaacija,piedaavaaju suutiit atpakalj,pati segt izdevumus,lai atgriez naudu,bet NEE!un,kad ieliku negatiivo atsauksmi,tad pushu spraaga un tagad katraa kraapnieku diskusijaa iekomentee,ka vinja jau vienmeer balta un puukaina un -kaa taa var,kaadam sliktu dariitKliedzošs

Kura tā ir, intereses pēc?

Jā, man arī ielika negatīvu, cieņu aizskarošu atsauksmi, par laimi, to administrācija noņēma to. 

Ā, un jau ālējas atkal, esmu pie negodīgajiem lietotājiem. 

Labots: vakar, 19:46

skalji nesaukshu,antireklaama arii ir reklaama,tachu daama gados,kurai buutu jaauklee mazbeerni nevis jaatusee starp jaunieteem un katra diskusija jaakomentee un sevi jaaslavee,smiekliigiKājmutis

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

nenemu atpakal!:) Jo ka es varu atbildet par jaunu lietu, kura iespejams saplist otraja velkasanas reize vai ari ka  es varu but atbildiga, ja neder vai nepatik?:) 

++++++!!!

Man meitene paņēma atpakaļ zābaciņus.Un par to saku viņai LIELU PALDIES.Jāpiebilst,ka tā arī sarunājām(runa iet par pārsūtīšanu).Bet vienalga.Esmu viņai ļoti pateicīga.!Smaidīgs

Nopirku savu izmēru garos zābaciņus,bet,ka nevarēšu aiztaisīt rāvējslēdzi līdz galam,par to pat neiedomājos(pāri ikriem,nu nekādi).Tagad esmu gudrāka,un lūdzu izmērīt stulma platumu.

Šeit netirgojos,esmu tikai pircēja.Kur tad man viņus likt?!

Domāju,ka vajadzētu pastāvēt iespējai atdot nopirkto precīti.Protams,ka ne pēc pāris dienām,bet uzreiz pēc saņemšanas dot ziņu pārdevējai.

Lai veiksmīga pēdēja darba diena!

Priecīgas brīvdienas!!!Smaidīgs

Lielākoties šeit esmu pasūtījusi drēbes kuras man neder. Lai gan mērus esmu saņēmusi un šķitis , ka derēs, bet NEKAD nēesmu jautājusi vai es varu atgriest preci un lai man atgriež naudu.

Vispār ar tiem mēriem ir interesanti. Daudzas drēbes, kas ir manā skapī (mājas skapī, nevis šeit pārdošanai) pēc mēriem man nederētu :D Bet der!

Tāpēc mērus vajag salīdzināt, nevis ar saviem ķermeņa apmēriem, bet gan izmērīt līdzīgu apģērbu, kas ir mājās un der un salīdzināt mērus ar to.

21 - 27 no 27