FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Portālā dzīve - skapī

Sveikas.

Ziniet...

Mēģinājumi pēdējā laikā psiholoģiski mainīt cilvēkus un dot padomus....

Tam nav nekādas jēgas - viena sieviete iedomājās, ka uzrakstot mazu stāstu un veicot eksperimentu varēs izmainīt vairāk kā 1000 meitenes šajā portālā.

Drīzāk mēs visas to ignorējam - katra no mums ir savādāka...

Tas stāsts paliek pie viņas...

Jo...

Atverskapi meitenes nevar mainīt....

Šeit ir un būs savi likumi

Atriebība - ieliekot sliktu atsauksmi ir jau pierasta tradīcija

Kaut ko rezervēt un pazust - ikdiena

Kaut ko pirkt un neierasties uz tikšanos - TĀ TEV VAJAG

Iesmērēt netīrās un visādi citādi sliktas drēbes - ATBRĪVOJU savu skapi

Nosūdzēt citas meitenes - PAŠAI nebūs labāk pēc tam

Izdomāt strīdu par neko - Ikdiena

un tā tālāk...

----Iepriekš minētais šeit nekad nemainīsies----

T.

34 Atbildes

+++

bet,ko Tu gribi?lai mees visas buutu peec vienas skalas teestas?lai kaut,ko mainiitu,jaagrib to pasham,nevis viena gudri hipnotizees ar savu diskusiju lapas augshgalaa(ne Tu),un domaa,ka visas kaa aitas blees peec stabules? HA.

MELNAIS un baltais bijis,ir,buus.

Piekrītu, kad tikko reģistrējos arī vairākas lietas šoķēja un bija vēl kāda vēlme k-ko apstrīdēt, pieradīt, aizstāvēt. Bet šeit ir sava ekosistēma, kuru veidojam mēs visas. Pēc kāda laika tu vienkārši saproti spēles noteikumus un papildini šo sociālo sistēmu :)

Tiesa, nekas te nemainīsies un gandrīz neiespējami mainīt. Tomēr viena lieta es gribētu, lai mainās-pazūd krāpnieces, tā ir vienīgā lieta par ko man sirds sāpētu, ja mani apkrāptu un žēl arī tās ar kurām tas jau gadījās. Un lai meitenes iemācās pateikt vai vismaz sms atsūtīt, ka nevar satikties, pārdomājušas vispār pirkt kko. Tas taču nav nekas traks, es par tādu lēmumu nedusmojos, ja man pasaka laicīgi.

Bet visi tie kašķi, jautājumi par preci, preces likšana favorītos, neatbildēšana uz vēstuli utt. mani galīgi nesatrauc. Tas ir sīkums.

Daudzas lietas, iespējams, atrisinātu, ja reģistējoties visām būtu jānorāda savi personas dati, ne tikai apstiprinātajām lietotājām. Jo šeit ir auglīga augsne krāpšanām. 

Lai gan, protams, var jau arī tos viltot. 

Vēl pie We166 saraksta varētu pievienot labo meiteņu vēlmi būt labām un nelikt sliktu atsauksmi, pat, ja kāda to ir pelnījusi. Rokam bedri, kurā pašas iekrītam. 

Es neesmu ļauna un riebīga, bet tas, manuprāt, ļautu izvēlēties sadarbības partnerus. Pati te nupat iekūlos vienā ķēpīgā lietā, pēc tam meitenes raksta - jā, mums arī ar šo lietotāju problēmas. Bet ir jau par vēlu. Protams, pēc negatīvās atsauksmes ir vesela gūzma ķengu un visādas citādas nelabas lietas, bet, jā, visi šeit nav ar tik  augstu IQ kā varētu vēlēties.

> dziidz

Daudzas lietas, iespējams, atrisinātu, ja reģistējoties visām būtu jānorāda savi personas dati, ne tikai apstiprinātajām lietotājām. Jo šeit ir auglīga augsne krāpšanām. 

Lai gan, protams, var jau arī tos viltot. 

Vēl pie We166 saraksta varētu pievienot labo meiteņu vēlmi būt labām un nelikt sliktu atsauksmi, pat, ja kāda to ir pelnījusi. Rokam bedri, kurā pašas iekrītam. 

Es neesmu ļauna un riebīga, bet tas, manuprāt, ļautu izvēlēties sadarbības partnerus. Pati te nupat iekūlos vienā ķēpīgā lietā, pēc tam meitenes raksta - jā, mums arī ar šo lietotāju problēmas. Bet ir jau par vēlu. Protams, pēc negatīvās atsauksmes ir vesela gūzma ķengu un visādas citādas nelabas lietas, bet, jā, visi šeit nav ar tik  augstu IQ kā varētu vēlēties.

+++

Hehe, tas pats kas jebkurā sieviešu kolektīvā. Kuras strādā sieviešu vidē, tās saprot par ko runa. Intrigas, aprunāšana, skaudība, melošana acīs.. uhh, nu kā seriālā! Aci miedzošs Bet man līdz šim ir bijušas foršas pircējas, un es pēc visas savas būtības cenšos būt tāda pārdevēja, lai manā skapī gribētos iegrieztie vēl. Pagaidām nav bijis gadījums, kas man liktu saskumt zaudētas preces vai naudas dēļ. 

Un man ir priekšlikums- no vienas IP varētu reģistrēties tikai vienu reizi. Tās sīkās krāpnieces, apkrāpj un cepj jaunu profilu! Tāds variants viņas paretinātu! Vienīgi mīnuss, ja ģimenē ir 2 atverskapi lietotāji (mamma un meita vai māsas) tad no vienas IP varētu reāli te atrasties tikai viens! 

Man laikam ir kopumā ļoti paveicies, jo pagaidām visas sadarbības gan pirkšanā, gan pārdošanā bijušas veiksmīgas (tfu tfu tfu) un ar godīgām meitenēm.

Vienīgais, kas gadījies un nav paticis, ka pārdevējas neatbild uz vēstulēm par man interesējošām lietām.

Labots 10.10.2014 10:36

> Snowfox

Un man ir priekšlikums- no vienas IP varētu reģistrēties tikai vienu reizi. Tās sīkās krāpnieces, apkrāpj un cepj jaunu profilu! Tāds variants viņas paretinātu! Vienīgi mīnuss, ja ģimenē ir 2 atverskapi lietotāji (mamma un meita vai māsas) tad no vienas IP varētu reāli te atrasties tikai viens! 

bet ne visiem ir viena ip adrese,ir jau arii mainiigaas ip adreses..

1 - 10 no 34