FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Portālā dzīve - skapī

Sveikas.

Ziniet...

Mēģinājumi pēdējā laikā psiholoģiski mainīt cilvēkus un dot padomus....

Tam nav nekādas jēgas - viena sieviete iedomājās, ka uzrakstot mazu stāstu un veicot eksperimentu varēs izmainīt vairāk kā 1000 meitenes šajā portālā.

Drīzāk mēs visas to ignorējam - katra no mums ir savādāka...

Tas stāsts paliek pie viņas...

Jo...

Atverskapi meitenes nevar mainīt....

Šeit ir un būs savi likumi

Atriebība - ieliekot sliktu atsauksmi ir jau pierasta tradīcija

Kaut ko rezervēt un pazust - ikdiena

Kaut ko pirkt un neierasties uz tikšanos - TĀ TEV VAJAG

Iesmērēt netīrās un visādi citādi sliktas drēbes - ATBRĪVOJU savu skapi

Nosūdzēt citas meitenes - PAŠAI nebūs labāk pēc tam

Izdomāt strīdu par neko - Ikdiena

un tā tālāk...

----Iepriekš minētais šeit nekad nemainīsies----

T.

34 Atbildes

> zaiza

> Snowfox

Un man ir priekšlikums- no vienas IP varētu reģistrēties tikai vienu reizi. Tās sīkās krāpnieces, apkrāpj un cepj jaunu profilu! Tāds variants viņas paretinātu! Vienīgi mīnuss, ja ģimenē ir 2 atverskapi lietotāji (mamma un meita vai māsas) tad no vienas IP varētu reāli te atrasties tikai viens! 

bet ne visiem ir viena ip adrese,ir jau arii mainiigaas ip adreses..

Labots: šodien, 10:36

amm, tad varētu šeit piedalīties tikai reģistrētie- apstiprinātie! Un iz vienu identitāti (pie ar tādu kā vārdu un konta nrkā  Lūcija Ceicāne varētu reģistrēties tik 1 reizi! 

Par to "labo meiteņu vēlmi būt labām un nelikt sliktu atsauksmi". Man personīgi ir bijusi slikta pieredze šeit - neatnāk uz tikšanos, par to nebrīdinot / esmu nopirkusi nekvalitatīvu, caurumainu apģērbu u.tml. Kāpēc es izvēlos nelikt negatīvu atsauksmi? Jo katrai situācijai ir divas puses.

Piemēram, situācija, kurā nopirku briesmīgu, caurumainu džemperi, lai gan sludinājumā bija atzīmēts, ka tas ir jauns. Toreiz vēstulēs burtiski izlamājos ar pārdevēju pēc pirkuma, jo viņa sākumā atteicās atgriezt naudu... Šajā situācijā ir iesaistītas divas puses. No manas puses šī situācija ir pelnījusi to, ka ielieku pārdevējai negatīvu atsauksmi par to, ka pārdod brāķi. No otras puses - pēc viņas prasību skalas varbūt džemperis bija jauns un viņa man pretī ierakstītu negatīvu atsauksmi par to, ka esmu piekasīga caca un vēl nez ko, kas, savukārt, atbaidītu manus potenciālos pircējus.

Vai arī situācija, kad neatnāk uz tikšanos un par to pat nepabrīdina. No mana skatu punkta tas atkal ir pelnījis negatīvu atsauksmi, jo citām portāla apmeklētājām būtu jāzina, ka šis cilvēks var vienkārši "uzmest". Bet! Tajā pašā laikā pretī varu saņemt negatīvu atsauksmi no sērijas "cik neiejūtīga maita, man izlādējās telefons, nevarēju paziņot" u.tml.

Kā pret to cīnīties? Šobrīd nav ideju. Ar šo tikai gribēju pateikt, ka tas ne vienmēr ir tik vienkārši kā "labo meiteņu vēlme būt labām un nelikt sliktu atsauksmi"...

Es šai portālā esmu ilgi un esmu satikusies ar daudzām foršām meitenēm un tas man ir svarīgāk nekā izgāzt savas negācijas atsauksmēs, jo ticu, ka ar šo pašu cilvēku kādai citai meitenei izvēršas burvīga sadarbība un mans gadījums ir tikai sliktais izņēmums.

P.S. Šeit es nerunāju par krāpšanām. Tas jau ir darbiņš policijai. Tur negatīvas atsauksmes nepalīdzēs, jo šeit profilu var vienā dienā izveidot, nākamajā - izdzēst un veidot atkal citu.

Par tām krāpniecēm - te es redzu arī administrācijas neizdarību, piedodiet. Paskaidrošu - kāpēc citos līdzīgos portālos tādas personas aizsūta mūžīgajā banā pēc IP, bet te viņas reģistrējas atkal un atkal, pašas dzēšoties, kad vēlas. Man nav saprotams tāds cīņas veids, kā profila dzēšana ar visiem datiem, lai apkrāptajiem ir vēl grūtāk atcerēties krāpnieces info. Protams, eksistē proxy-serveri, dināmiskie IP, bet tomēr citos portālos tāda bespredela nav, jo krāpnieces pārsvarā ir sīkaļas, kurām nepieleks, kā izmantot proxy vai dabūt dināmisko IP, vai arī tādas tomēr būs mazākumā. Bet šeit... Nu ierakstījāt viņu sarakstā, nu parunājāt par viņu diskusijā - un viss. Viss aprīmās, var reģistrēties un krāpties atkal, jo tajos sarakstos ieskatās pārsvarā tad, kad jau kaut kas notika.

> Margueritte

Par tām krāpniecēm - te es redzu arī administrācijas neizdarību, piedodiet. Paskaidrošu - kāpēc citos līdzīgos portālos tādas personas aizsūta mūžīgajā banā pēc IP, bet te viņas reģistrējas atkal un atkal, pašas dzēšoties, kad vēlas. Man nav saprotams tāds cīņas veids, kā profila dzēšana ar visiem datiem, lai apkrāptajiem ir vēl grūtāk atcerēties krāpnieces info. Protams, eksistē proxy-serveri, dināmiskie IP, bet tomēr citos portālos tāda bespredela nav, jo krāpnieces pārsvarā ir sīkaļas, kurām nepieleks, kā izmantot proxy vai dabūt dināmisko IP, vai arī tādas tomēr būs mazākumā. Bet šeit... Nu ierakstījāt viņu sarakstā, nu parunājāt par viņu diskusijā - un viss. Viss aprīmās, var reģistrēties un krāpties atkal, jo tajos sarakstos ieskatās pārsvarā tad, kad jau kaut kas notika.

Tāpēc, ka mierīgi var aiziet pie draudzenes pie pc, uz bibliotēku vai internetkafejnīcu, bet no nobloķētās adreses neviens vairs nevar piereģistrēties. Kaut tā pati draudzene, cits apmeklētājs vai nākamais dzīvokļa īpašnieks.

Citi taču to problēmu kaut kā risina. Un varbūt lai ir mazāk to lietotāju, toties visi īsti. Un draudzenes nav bezgalīgi daudz un neskriesi katru reizi jaunu bibliotēku meklēt - pārāk gļučīga tā krāpniecība sanāks, nebūs vērts ar to nodarboties. 5 santimi (nu tur jau par traku, bet nu tomēr) arī pārbauda adreses un telefona īstumu + jāpārskaita kaut kādi santīmi savas identitātes pierādīšanai. Pluss atsauksmi tur tev tiešām var atstāt tikai tas, kas bija apstiprināts kā darījuma puse ar tevi, nevis katrs slimais no ielas.

Man pašai, vienreiz reģistrējoties kaut kur, izleca, ka šī IP-adrese ir nobanota. Uzrakstīju admīnam, paskaidroju, pieeju atvēra. Visu var atrisināt - protams, tas ir laiks un iedziļināšanās, bet nu citādi ir bardaks, ko mēs arī novērojam, bet kas kuram ir svarīgs. Godīgi sakot, man krāpnieces un neatnācējas pašai netraucē - ne es mainos, ne es izsūtu bez samaksas saņemšanas, ne es skrienu tikties kaut kur. Bet nu forums, pilns ar viena tipa sūdzībām - ko darīt, viņa neizsūta, viņa izdzēsās, viņa nenosūtīja maiņai utt., jau ir piegriezies. Tolks no tām maksas tēmām, ja tās uzreiz aizpeld dziļumos zem sūdzību un ņaudēšanas spiediena. Vot ja sūdzību tēmas būs maksas, tad saita īpašnieks pēc mēneša jau būs miljonārs.

Par to, ka mamma, meita vai māsa nevarēs no viena IP tirgot, kāpēc ne? Es varētu ar saviem ģimenes locekļiem mierīgi ar vienu profilu darboties. Te taču nav, piemēram, tīņa saruna ar simpātiju, ko varbūt negribētos, lai mamma vai māsa izlasa.

Un par apstiprināto lietotāju es gribētu būt, bet šis portāls nedod iespēju maksāt no DNB bankas, kas ir man:(

Labots 10.10.2014 11:27

Par IP adrešu bloķēšanu. Tas nav iespējams, jo:

1)liela daļa šeit reģistrējas vai logojas caur mobilo telefonu un, katru reizi šādā veidā logojoties, mobilais operators piešķir atšķirīgu IP adresi, tātad, tā ik reizi var būt cita un jēgas no bloķēšanas nav;

2) lietotājs lieto/ reģistrējas portālā publistā vietā - bibliotēkā, izmanto publisko wi-fi, kur arī daudziem lietotājiem ir viena IP adrese, vai mums tāpēc bloķēt arī citiem lietotājiem pieeju?

3) ticiet man, ir cilvēki, kuri māk lietot proxy adreses un ģenerēt jaunas IP adreses, reģistrējoties AtverSkapi.lv

Mums regulāri ir gadījumi, kad redzam krāpnieka IP adresi, ko viņs lieto, un parādās, ka caur šo adresi logojas arī vairāki godīgie lietotāji!

> AtverSkapi.lv

1)liela daļa šeit reģistrējas vai logojas caur mobilo telefonu un, katru reizi šādā veidā logojoties, mobilais operators piešķir atšķirīgu IP adresi, tātad, tā ik reizi var būt cita un jēgas no bloķēšanas nav;

2) lietotājs lieto/ reģistrējas portālā publistā vietā - bibliotēkā, izmanto publisko wi-fi, kur arī daudziem lietotājiem ir viena IP adrese, vai mums tāpēc bloķēt arī citiem lietotājiem pieeju?

3) ticiet man, ir cilvēki, kuri māk lietot proxy adreses un ģenerēt jaunas IP adreses, reģistrējoties AtverSkapi.lv

Mums regulāri ir gadījumi, kad redzam krāpnieka IP adresi, ko viņs lieto, un parādās, ka caur šo adresi logojas arī vairāki godīgie lietotāji!

Labots: šodien, 11:27

Kautko jau izdomāt vajag, lai mazāk tādu cecemušu, kas krāpjas un klaji ņirgājas paliek mazāk Aci miedzošs

> AtverSkapi.lv

Labots: šodien, 11:27

Nu vismaz bloķējiet uz kādu laiku tos, kuri te lamājas, draud vai publiski ķengājas. Jebkurai negatīvai komunikācijai ir sava robeža, kas, starp citu, robežojas ar administratīvo atbildību.

Es atkal piedāvāju ieviest nolietotības pakāpes gradāciju: 1) jauns – ar birkām, ne reizi nav vilkts, 2) mazlietots – vilkts 2-5 reizes, 3) lietots – vilkts vairāk par 5 reizēm, bet ne vairāk par mēnesi/ sezonu, 4) daudzlietots – ar defektiem, vilkts neskaitāmas reizes, bet pārdevēja cer vēl notirgot. Bet miskastes variantus jāmet miskastē! Te tomēr nav bomžu saiets, un citas meitenes nav bomzenes un viņu bērni nav bomzēni, lai uzskatītu, ka citiem var iesmērēt kunkuļos savēlušās un izdilušas vai saplēstas lupatas vai apavus, ar kuriem tikai dārzu var rakt.

Īpaši tas attiecās uz meitenēm, kas sūta mantas pa pastu vai Omnivu. Nu nevar miglainā bildē saprast, kādi precei defekti. 

11 - 20 no 34