FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Portālā dzīve - skapī

Sveikas.

Ziniet...

Mēģinājumi pēdējā laikā psiholoģiski mainīt cilvēkus un dot padomus....

Tam nav nekādas jēgas - viena sieviete iedomājās, ka uzrakstot mazu stāstu un veicot eksperimentu varēs izmainīt vairāk kā 1000 meitenes šajā portālā.

Drīzāk mēs visas to ignorējam - katra no mums ir savādāka...

Tas stāsts paliek pie viņas...

Jo...

Atverskapi meitenes nevar mainīt....

Šeit ir un būs savi likumi

Atriebība - ieliekot sliktu atsauksmi ir jau pierasta tradīcija

Kaut ko rezervēt un pazust - ikdiena

Kaut ko pirkt un neierasties uz tikšanos - TĀ TEV VAJAG

Iesmērēt netīrās un visādi citādi sliktas drēbes - ATBRĪVOJU savu skapi

Nosūdzēt citas meitenes - PAŠAI nebūs labāk pēc tam

Izdomāt strīdu par neko - Ikdiena

un tā tālāk...

----Iepriekš minētais šeit nekad nemainīsies----

T.

34 Atbildes

Viens variants ir, bet visas kā viena gribēs izraut man matus, bet vispirms uzklausiet mani...

--- Reģistrēties varētu tikai caur interneta banku, bet pēc tam lietot lietotāju vārdu un paroli - tāda veidā tiktu piefiksēta persona, kas reģistrējās un domāju - tiktu izslēgta iespēja krāpniecībā....

Jau reģistrētajiem lietotājiem būtu obligāti jākļūst par apstiprinātiem lietotājiem - par masku vai bez tās

Vai - portālā būtu obligāti jānorāda kādi personīgi dati, bet diezvai tas būtu to vērts...

Meitenēm pašam vajag izteikt savas idejas, kā cīnīties ar krāpniecību, bet portāla administrācijai vajag atrast atbilstošu risinājumu.

Meitenes bieži riskē - pērk lietas no meitenēm, kurām nav nevienas atsauksmes...

Pērk arī tad, ja ir kaut viena negatīva vai neitrāla atsauksme

Nezin vai nepārbauda slikto meiteņu sarakstu

Meitenes var apvārdot un viegli pierunāt

Maiņas laikā nevar veltīt minūti, lai apskatītu preci

Uzticas pasta stacijām - kā rezultātā pazūd pakas un tā tālāk - meitene viena otru tur par krāpnieci

Nepaziņo laicīgi, ka nevar ierasties uz tikšanos

Nepaziņo dažreiz par krāpniecēm vai piesedz tās citas meitenes

Šajā portālā nav iespējams izteikt viedokli par lietotāju - ka neatnāk uz tikšanos vai kā savādāk (neliks tak visu laiku atsauksmes sliktas)

Turpinot par atsauksmēm - dažos gadījumos sliktas atsauksmes pazūd - bija ielikta, bet pēc 5 min nav vairāk....

Meiteņu komunikacija šeit ir apmēram tāda - TŪLĪT TU MAN DABŪSI - IZRAUŠU TEV MATUS

Godīgas meitenes uztur šeit kārtību -tad ko dara administrācija?!

Meitenes mierīgi tirgo 5 dažādas lietas no vienas sērijas - visiem vienalga par mazo biznesa plānu

Meitenēm nav sirds - VIŅĀM ir velna ragi un tādi pati dvēsele - ka tik atriebties visai pasaulei....

Ko lai vēl tādu piebilst??

Gaidu pārmetumus par savu viedokli, jo ļoti šaubos, ka kāda gribēs piekrist visam, kas šeit ir rakstīts......

T.

Ieraksts 2-5reizes vilkts nerullē,nav reāli.Kā pārdevēja var pierādīt/pierādīs ieraksta patiesumu,ar slēpto kameru fočēs? Tas ir tikai pārdevējas godaprāts,ja tiešām vilka 2 vai 5 x un skaitīja,tad arī tā pieraksta.

Jā,jauns ir jauns ar visām birkām un cenu zīmēm,tas ir bez komentāriem.

Darbojos citā portālā jau gadus 7,tur arī ir krāpšanas/šmaukšanas gadījumi,bet ļoti maz,vismaz maz tiek publiski ierakstīti,šeit ir vispār neprāts kas notiek,tikai vienas šmaukšanās un krāpšanās.Jābūt uzmanīgam pašam,tas ir viens,bet teorētiski tas nemaz nav iespējams.

Vēl viedokļi un ieteikumi ...

Labots 11.10.2014 12:14

Ar to pirkšanu no meitenēm,kurām nav atsauksmes,var būt visādi,jo man arī tikko draudzene piereģistrējās,nav atsauksmes vēl,bet tas nenozīmē,ka viņa krāpniece,vienkārši katram pašam ir jāmēģina komunicēt ar konkrēto personu,jo jauniņajiem nav viss vēl skaidrs,kas un kā šeit notiek un neviens nepiereģistrējas šeit uzreiz ar 100 labām atsauksmēm.

Ir lietas ar kurām vienkārši nevar cīnīties. Ļoti daudz meitenēm patīk neierasties uz tikšanos,vai rezervēt lietas uz ''100%pērku'',bet tā arī pazust,kamēr citas gaida rindā,eh,es pat nezinu kā ar to cīnīties. 

Iespējams vienkārši katram pašam sev ir jāuzstāda noteikumi,lai nejustos apzadzis,piemēram,tikties vietās,kur pašam izdevīgāk ,lai nebūtu bēda,ja neierodas otrs vai nenopērk(mazums tūrisms un tā).  Man patīk vēl parunāties ar lietotājām par visu ārpus atverskapi,jo tad tas viss process paliek personīgāks un brīvāks,vismaz man tā ir,bet,jā,ir bijis,ka pati atvērtākā meitene ir krāpniece un patiesībā vienkārši kavē laiku,neierodas uz tikšanām,melo.

Vienkārši nevajag ļaut sevi apzagt-jāizsūta prece tad,kad saņemta naudiņa,bet,ja esi tas,kas pērk preci,tad vismaz noskaidro pēc iespējas vairāk info par pārdevēju paša drošībai.Ja pārdevēja būs godīga,tad neapvainosies,ja vien tas nepārvērtīsies par ko aizdomīgu. 

Parasti neiedziļinos,ko katrs tirgo,jo tā ir katra paša lieta.Gribēšu,nopirkšu,bet ja nē,tad paskrollošu garām tam piedāvājumam.

> we166

Vēl viedokļi un ieteikumi ...

Es gan piekrītu, tā tik tiešām ir un vakar sēdēju un prātoju, kā lai padara mazākas krāpšanās iespējas.

Domāju, ka bieži vien sanāk, ka nokrāpj tieši tajos gadījumos, ja ļaujas, lai no sākuma saņem preci un vēlāk maksāt-nu meitenes nepavelkaties uz kaut ko tādu! Es kategoriski atsaku pēc apmaksām, kamēr nauda nav manā kontā-nesūtu un punkts! 

Otrs par maiņām-tikai klātienē, jo redzams, ka viena puse paciņu neizsūta, otrs dot sūtīšanas numurus, lai var izsekot paciņu, tad varētu maiņas gadījumā darīt tā un vispār pie visiem sūtījumiem:

meitene izsūta paciņu, atsūta sms izsekošanas numuru, jāpārbauda uzreiz vai ir, ja prece neparādās, ka ir reģistrēta, zvanīt un atsaukt savu sūtījumu. ES jau pārbaudīju, ka tas strādā, vīrs ielika paciņu un es ievadīju kodu, jau pēc minūtes redzēju, kur ir sūtījums!

Un pēdējais, bet maz ticami, ka izdosies realizēt kko līdzīgu ali vai ebay, ka ja kkas nav līdz galam izdarīts, neitrāla persona, atskaita naudu atpakaļ, ja noteiktā laikā paciņa nav saņemta.

es kā dzivoju arzemēs, tad esmu ari registrejusies anglu saita, kur arī pērc, pārdot, mainies "vinted.co.uk" tada pati shema, kā atverskapi.lv Tik tur ir patikamak tas! Kad tas ir veidots Ka internetveikals(ar sava skapja saturu)  Es kaut ko ieraugu, uzreiz varu nopirkt, pat tai meitenei neko neprasot! Meitenei ir dots laiks 7 dienas, Lai izsutitu pacińu! Ja tas nav izdarits, naudinu vinted administratori agriež atpakal mana kontina! Ja meitene izsūta ārā pacinu, vinai obligati jāsūta, kā ierakstita paka! Un tad kad pacina atnak lidz manīm! Meitene sanem Manu naudinu savā kontā!!! Maińas gadijumi tie atkal ir uz tavas zinas! Ja kaut ko interesantu ieraugi, pieliec pie apgerba komentaru: Mainies? Un Ja meitenei, kaut kas iepatikas no tava skapja vina uzrakstis Tev privati! Nekādas liekās vēstulu atbildēšanas...  Tur jau paši izvēlās riskėt vai nē?!  Tu Vari sekot meitenem un vinu lietam, Vari atzimet  favorit apgerbus! Un ik reizi, kad meitene noceno lētāk, man nāk pazinojums par to!!!! 

Un tajā lapā ir Jaunumu sadała, kā draugiem.lv princips! Ieej uzspied un tur parāda, kas, kuru Manu lietinu atzimējā favoritos, komentari konkretam apgerbam, par nolaistam zemāk cenām, ko es atzimeju favoritos, par pardotam precem, Kuras es atzimejuFavoritos, bet ta ari nenopirku! 

Tā lapa nedaudz parocīga! Un forshi kad ir telefonā lietojama! :)) Tik nak pazinojumi, vai Jauna vestule, vai kads komenteja bildi... 

Ceru, kad arī atverskapi kādreiz Tā būs :)

> Ивета К

Es atkal piedāvāju ieviest nolietotības pakāpes gradāciju: 1) jauns - ar birkām, ne reizi nav vilkts, 2) mazlietots - vilkts 2-5 reizes, 3) lietots - vilkts vairāk par 5 reizēm, bet ne vairāk par mēnesi/ sezonu, 4) daudzlietots - ar defektiem, vilkts neskaitāmas reizes, bet pārdevēja cer vēl notirgot. Bet miskastes variantus jāmet miskastē! Te tomēr nav bomžu saiets, un citas meitenes nav bomzenes un viņu bērni nav bomzēni, lai uzskatītu, ka citiem var iesmērēt kunkuļos savēlušās un izdilušas vai saplēstas lupatas vai apavus, ar kuriem tikai dārzu var rakt.

Īpaši tas attiecās uz meitenēm, kas sūta mantas pa pastu vai Omnivu. Nu nevar miglainā bildē saprast, kādi precei defekti. 

Man ir salīdzinoši daudz jaunu drēbju bez birkām, kur tās likt? Jauns ir nevilkts, bet birkas var arī nebūt Smaidīgs

> Dii

> Ивета К

Es atkal piedāvāju ieviest nolietotības pakāpes gradāciju: 1) jauns - ar birkām, ne reizi nav vilkts, 2) mazlietots - vilkts 2-5 reizes, 3) lietots - vilkts vairāk par 5 reizēm, bet ne vairāk par mēnesi/ sezonu, 4) daudzlietots - ar defektiem, vilkts neskaitāmas reizes, bet pārdevēja cer vēl notirgot. Bet miskastes variantus jāmet miskastē! Te tomēr nav bomžu saiets, un citas meitenes nav bomzenes un viņu bērni nav bomzēni, lai uzskatītu, ka citiem var iesmērēt kunkuļos savēlušās un izdilušas vai saplēstas lupatas vai apavus, ar kuriem tikai dārzu var rakt.

Īpaši tas attiecās uz meitenēm, kas sūta mantas pa pastu vai Omnivu. Nu nevar miglainā bildē saprast, kādi precei defekti. 

Man ir salīdzinoši daudz jaunu drēbju bez birkām, kur tās likt? Jauns ir nevilkts, bet birkas var arī nebūt Smaidīgs

Jauns ar birkām!

jauns, bez birkām!(nevilkts)

:)

Tieši tā - īpaši bērniem: pirms dzemdību nama noņem visas birkas, izmazgā un beidzot nenoder.

> klimovicha88

> Dii

> Ивета К

Jauns ar birkām!

jauns, bez birkām!(nevilkts)

:)

Jā, varētu būt šādas divas sadaļas, jo esmu novērojusi, ka ir meitenes, kurām, tiklīdz pasaki, ka birkas nav, sākas bļaušana, ka tas tak ir vilkts un kaut ko mēģina iesmērēt...(esmu pircējas negatīvās domas izjutusi uz savas ādas, nobesīja nenormāli). Man, savukārt, ir vienalga, ir birka, vai nav viņas, es skatos uz reālo stāvokli. Var taču redzēt, kas ir jauns un kas nav. Smaidīgs

21 - 30 no 34