FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Portālā dzīve - skapī

Sveikas.

Ziniet...

Mēģinājumi pēdējā laikā psiholoģiski mainīt cilvēkus un dot padomus....

Tam nav nekādas jēgas - viena sieviete iedomājās, ka uzrakstot mazu stāstu un veicot eksperimentu varēs izmainīt vairāk kā 1000 meitenes šajā portālā.

Drīzāk mēs visas to ignorējam - katra no mums ir savādāka...

Tas stāsts paliek pie viņas...

Jo...

Atverskapi meitenes nevar mainīt....

Šeit ir un būs savi likumi

Atriebība - ieliekot sliktu atsauksmi ir jau pierasta tradīcija

Kaut ko rezervēt un pazust - ikdiena

Kaut ko pirkt un neierasties uz tikšanos - TĀ TEV VAJAG

Iesmērēt netīrās un visādi citādi sliktas drēbes - ATBRĪVOJU savu skapi

Nosūdzēt citas meitenes - PAŠAI nebūs labāk pēc tam

Izdomāt strīdu par neko - Ikdiena

un tā tālāk...

----Iepriekš minētais šeit nekad nemainīsies----

T.

34 Atbildes

Labots 11.10.2014 22:20

> Dii

> klimovicha88

> Dii

> Ивета К

Es atkal piedāvāju ieviest nolietotības pakāpes gradāciju: 1) jauns - ar birkām, ne reizi nav vilkts, 2) mazlietots - vilkts 2-5 reizes, 3) lietots - vilkts vairāk par 5 reizēm, bet ne vairāk par mēnesi/ sezonu, 4) daudzlietots - ar defektiem, vilkts neskaitāmas reizes, bet pārdevēja cer vēl notirgot. Bet miskastes variantus jāmet miskastē! Te tomēr nav bomžu saiets, un citas meitenes nav bomzenes un viņu bērni nav bomzēni, lai uzskatītu, ka citiem var iesmērēt kunkuļos savēlušās un izdilušas vai saplēstas lupatas vai apavus, ar kuriem tikai dārzu var rakt.

Īpaši tas attiecās uz meitenēm, kas sūta mantas pa pastu vai Omnivu. Nu nevar miglainā bildē saprast, kādi precei defekti. 

Man ir salīdzinoši daudz jaunu drēbju bez birkām, kur tās likt? Jauns ir nevilkts, bet birkas var arī nebūt Smaidīgs

Jauns ar birkām!

jauns, bez birkām!(nevilkts)

:)

Jā, varētu būt šādas divas sadaļas, jo esmu novērojusi, ka ir meitenes, kurām, tiklīdz pasaki, ka birkas nav, sākas bļaušana, ka tas tak ir vilkts un kaut ko mēģina iesmērēt...(esmu pircējas negatīvās domas izjutusi uz savas ādas, nobesīja nenormāli). Man, savukārt, ir vienalga, ir birka, vai nav viņas, es skatos uz reālo stāvokli. Var taču redzēt, kas ir jauns un kas nav. Smaidīgs

Man ar ir viena kleita, kura ir nevilkta, bija birka, meitene gribēja pirkt un es labu gribot nolēmu, taču jāizmazgā, savādāk vēl teiks, ka smird utt. (katram jau mājās kkas gatavojas, dzīvnieki un smaržas ievelkas un ko viens nejūt citam smird:D) Ieliku veļas kastē. A mans vīrietis ar visu birku iemeta!:D Tagad tas ir nēsāts, jo birka izmirka, noplēsu:D A meitene nenopirka.

> Naty-lee

> Dii

> klimovicha88

> Dii

> Ивета К

Es atkal piedāvāju ieviest nolietotības pakāpes gradāciju: 1) jauns - ar birkām, ne reizi nav vilkts, 2) mazlietots - vilkts 2-5 reizes, 3) lietots - vilkts vairāk par 5 reizēm, bet ne vairāk par mēnesi/ sezonu, 4) daudzlietots - ar defektiem, vilkts neskaitāmas reizes, bet pārdevēja cer vēl notirgot. Bet miskastes variantus jāmet miskastē! Te tomēr nav bomžu saiets, un citas meitenes nav bomzenes un viņu bērni nav bomzēni, lai uzskatītu, ka citiem var iesmērēt kunkuļos savēlušās un izdilušas vai saplēstas lupatas vai apavus, ar kuriem tikai dārzu var rakt.

Īpaši tas attiecās uz meitenēm, kas sūta mantas pa pastu vai Omnivu. Nu nevar miglainā bildē saprast, kādi precei defekti. 

Man ir salīdzinoši daudz jaunu drēbju bez birkām, kur tās likt? Jauns ir nevilkts, bet birkas var arī nebūt Smaidīgs

Jauns ar birkām!

jauns, bez birkām!(nevilkts)

:)

Jā, varētu būt šādas divas sadaļas, jo esmu novērojusi, ka ir meitenes, kurām, tiklīdz pasaki, ka birkas nav, sākas bļaušana, ka tas tak ir vilkts un kaut ko mēģina iesmērēt...(esmu pircējas negatīvās domas izjutusi uz savas ādas, nobesīja nenormāli). Man, savukārt, ir vienalga, ir birka, vai nav viņas, es skatos uz reālo stāvokli. Var taču redzēt, kas ir jauns un kas nav. Smaidīgs

Man ar ir viena kleita, kura ir nevilkta, bija birka, meitene gribēja pirkt un es labu gribot nolēmu, taču jāizmazgā, savādāk vēl teiks, ka smird utt. (katram jau mājās kkas gatavojas, dzīvnieki un smaržas ievelkas un ko viens nejūt citam smird:D) Ieliku veļas kastē. A mans vīrietis ar visu birku iemeta!:D Tagad tas ir nēsāts, jo birka izmirka, noplēsu:D A meitene nenopirka.

Labots: šodien, 22:20

Es nesaprotu tos cilvēkus, kas tāda sīkuma dēļ nepērk preci.. Smejošs Ko tā birka maina? Pēc tam uzsist preci kādam var dārgāk, ja pašai nepatīk? Tjipa ja ir birka značit dārgāk? 

> we166

Viens variants ir, bet visas kā viena gribēs izraut man matus, bet vispirms uzklausiet mani...

--- Reģistrēties varētu tikai caur interneta banku, bet pēc tam lietot lietotāju vārdu un paroli - tāda veidā tiktu piefiksēta persona, kas reģistrējās un domāju - tiktu izslēgta iespēja krāpniecībā....

Jau reģistrētajiem lietotājiem būtu obligāti jākļūst par apstiprinātiem lietotājiem - par masku vai bez tās

Vai - portālā būtu obligāti jānorāda kādi personīgi dati, bet diezvai tas būtu to vērts...

Meitenēm pašam vajag izteikt savas idejas, kā cīnīties ar krāpniecību, bet portāla administrācijai vajag atrast atbilstošu risinājumu.

Meitenes bieži riskē - pērk lietas no meitenēm, kurām nav nevienas atsauksmes...

Pērk arī tad, ja ir kaut viena negatīva vai neitrāla atsauksme

Nezin vai nepārbauda slikto meiteņu sarakstu

Meitenes var apvārdot un viegli pierunāt

Maiņas laikā nevar veltīt minūti, lai apskatītu preci

Uzticas pasta stacijām - kā rezultātā pazūd pakas un tā tālāk - meitene viena otru tur par krāpnieci

Nepaziņo laicīgi, ka nevar ierasties uz tikšanos

Nepaziņo dažreiz par krāpniecēm vai piesedz tās citas meitenes

Šajā portālā nav iespējams izteikt viedokli par lietotāju - ka neatnāk uz tikšanos vai kā savādāk (neliks tak visu laiku atsauksmes sliktas)

Turpinot par atsauksmēm - dažos gadījumos sliktas atsauksmes pazūd - bija ielikta, bet pēc 5 min nav vairāk....

Meiteņu komunikacija šeit ir apmēram tāda - TŪLĪT TU MAN DABŪSI - IZRAUŠU TEV MATUS

Godīgas meitenes uztur šeit kārtību -tad ko dara administrācija?!

Meitenes mierīgi tirgo 5 dažādas lietas no vienas sērijas - visiem vienalga par mazo biznesa plānu

Meitenēm nav sirds - VIŅĀM ir velna ragi un tādi pati dvēsele - ka tik atriebties visai pasaulei....

Ko lai vēl tādu piebilst??

Gaidu pārmetumus par savu viedokli, jo ļoti šaubos, ka kāda gribēs piekrist visam, kas šeit ir rakstīts......

T.

Sveiki!

Ņemiet vērā, ka forumā sūdzās parasti par negatīviem gadījumiem, krāpšanām vai tamlīdzīgi. Visi pārējie, kas veiksmīgi iepērkas, mainās ar apģērbiem vai pārdod tos, diemžēl, ar šo pozitīvo nesteidzas padalīties un paziņot citiem forumā. Tāpēc rodas iespaids, ka lielākā daļa portāla lietotāju šeit ir krāpnieki, zagļi vai citādi neadekvātas personas.

Palūkojoties uz skaitļiem objektīvi, situācija ir daudz savādāka. Portālā vienā dienā tiek izvietotas simtiem atsauksmes, no kurām ~95% ir pozitīvas. AtverSkapi.lv ir reģistrējušies ~25 tūkstoši lietotāju, taču mūsu melnajā sarakstā ir apmēram 20 cilvēki. Iedziļinoties katrā krāpniecības gadījumā, diemžēl, nākas secināt, ka nav ievērota elementāra piesardzība, un gandrīz katru gadījumu varēja novērst, ja tiktu sekots mūsu melnajam sarakstam un PADOMIEM, ko esam izvietojuši portālā.     

Tā jau ir. Nebūtu slikti lietotājiem atgādināt vai arī pastāstīt un diskusēt par šo. 

Ceru, ka portālā būs godīgas meitenes.

Godīga sadarbība.

Varbūt nākotnē portālā būs kādas papildus iespējas..

Atverskapi ideja tomēr atkarīga no tik DaudZām meitenēm...

Cienīsim Atverskapi ideju un visas pārējās meitenes.

Pārdomājiet visu - godīgas un negodīgas.

Mainiet visu iepriekš minēto uz labo pusi.

Esiet pašas.

we 

Lai visām veicas.

31 - 34 no 34