FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes izpalīdziet

Lieta tāda,ka aptuveni 3 nedēļas atpakaļ iegādājos šeit zābaciņus.Meitene precīti nesūta(profilā tas arī ir norādīts).Tas nekas,jo man Rīgā dzīvo radniecīte,tad nu arī sarunājām,ka viņa zābakus paņems,un uzliks uz autobusa.Paņēma...un tā tie stāv pie viņas vēl joprojām.Visādas atrunas,daudz darba,slikts laiks,nesanāk iet uz autostacijas pusi,pasta staciju nemāku izmantot.Man tāda klusa aizdoma,ka šamējā cierē ar viņiem. :)

Tad nu man ir liels lūgums.Vai ir kāda meitene,kura dzīvo netālu no internetveikala 220.lv(radniece dzīvo blakus),kura varētu aiziet līdz viņai un savākt manus zābaciņus,un atsūtīt man pa pasta staciju.Pārsūtīšanas maksu uzskaitīšu uz Jūsu kontu.

Rakstiet lūdzu privāti.

Paldies.

18 Atbildes

Laba radiniece Smejošsvarbut jau iestaiga Tavus zabacinus?

Es gar zemi :D ...

Saki kad paskaidrosi viņai telefoniski ka izmantot pasta staciju.. Lai iet sutit un kad bus pie pakomata Tu uzvanisi un katru soli paskaidrosi...

Nu lūk,gadās arī tā.Pašai jau arī smiekli nāk no radušās situācijas!!!

Paldies Dievam,viena meitene piekrita izpalīdzēt!!! Smaidīgs

Nākošajā nedēļā varēšu lepni staigāt. Smejošs

varbūt jautājums nevietā, bet tā meitene, kas izpalīdzēs- viņa ieies radinieces mājā un vnk pieprasīs zābakus? ;D

Un kad man jau likās, ka šeit vairs nekas nespēs pārsteigt Vēsais

Nē,nē.Radiniece sagaidīs pie veikala,un atdos paciņu.

Ja nu k-kas nojūk ar meiteni, tad es arī te pavisam netālu dzīvoju :)

Paldies.Ņemšu vērā. Smaidīgs

"...ka viņa zābakus paņems,un uzliks uz autobusa" - varbūt arī uzlika uz autobusa Smejošs

1 - 10 no 18