Pārdomas.

Labvakar, dāmas! Vēlos padalīties ar savu burvīgo pieredzi pie t/c Alfa, tātad, izdomāju ar draudzenēm pastaigāt pa Alfu un iedomājos ieiet Sportland veikalā paskatīties vai gadījumā beidzot maniem ilgi gaidītajiem Nike Air Max nav atlaides. Cena nebija krutisies bija tie paši 140eiro, kas vienmēr. 
Mazliet vel pastaigājām un gājām uz sabiedrisko transportu, ejot uz sabiedrisko transportu, pie pieturas, sieviete ratiņkrēslā sēdēja (50 gadi aptuveni) ar krūzīti lūdzot naudu, protams man izbrīns bija liels, ka izlēmu paskatīties uz apaviem, kas man tik ļoti iekrita acīs, jo viņi bija koši- kā Jums liekas, kas viņai bija kājās? Pilnīgi jauni NIKE AIR MAX. 
No šoka nezināju kur likties, parādīju draudzenēm, šīs teica, ka īsti pat vairs nezin ko domāt, kā sievietei kas lūdz naudu var būt kājās 140 eiro vērti apavi? 
Protams, es neskaužu vai vēl kādā citā veidā, taču man tas bija šoks. Iespējams varbūt kāds labs cilvēks viņai nopircis vai ziedojis, bet tik un tā tas likās dīvaini. :)

0 0

11.10.2014 05:57

Šādus gadījumus nesanāk bieži dzirdēt. iespējams, ka ziedoja kāds vai kāda - ļoti labsirdīgs cilvēks. Citi varianti? 

0 0

11.10.2014 06:54

Citi varianti, ka patiesībā ubagi dažreiz pat ļoti labi pelna..

0 0

11.10.2014 11:07

es vispār nezinu ko domāt šādā situācijā! Biju šokā

0 0

11.10.2014 11:12

Esmu redzējusi skaistu skatu, kā večiņa sēž uz maza, noplukuša ķeblīša, lielā krūzīte pilna, kaut kāda papīra nauda arī ir iemesta, atbrauc jauns, elegants vīrietis uzvalkā, ar labu mašīnu un saka "Māmiņ, šodien pietiks, braucam mājās." Kopš tās reizes pat neskatos uz viņiem, ja agrāk jutu līdzi un kaut ko pa reizei iebēru, tad tagad vienkārši eju garām kā tukšai vietai.

0 0

11.10.2014 11:14

Tak vienreiz bija raidijums,kur tie ubagi (it seviski kas centraa pie tuneljiem) loti labi pelna! taec viniem nav intereses stradat!

0 0

11.10.2014 11:17

Labots 11.10.2014 11:21

bieži vien baznīcas draudzēs dod mazturīgajiem apģērbu ,apavus.Un iespējams arī viņai tika iedoti-tie ir ziedojumi no ārzemēm.Zinu pazīstamo kuras dēlam iedeva krosenes Puma,jaunas.tā ka....iespējams arī viņai šādi tika.

0 0

11.10.2014 11:25

> Dii

Esmu redzējusi skaistu skatu, kā večiņa sēž uz maza, noplukuša ķeblīša, lielā krūzīte pilna, kaut kāda papīra nauda arī ir iemesta, atbrauc jauns, elegants vīrietis uzvalkā, ar labu mašīnu un saka "Māmiņ, šodien pietiks, braucam mājās." Kopš tās reizes pat neskatos uz viņiem, ja agrāk jutu līdzi un kaut ko pa reizei iebēru, tad tagad vienkārši eju garām kā tukšai vietai.

Var jau arī būt, ka dēls vaktē to mammu, lai neiet ubagot, bet vienmēr blakus nenostāvēsi. Atceros, kad dzīvoju Jūrmalā, viena tantiņa regulāri sēdēja pie vienas greznas viesnīcas uz Jomas ielas, kaut arī viņai NEKAS netrūka, bērni apgādāja un pašai pensija. Kauns bija meitai par mammas izdarībām, bet kamēr viņa darbā, tā devās uz savu peļņas vietu. Nezinu, vecuma ,,plānprātība" vai kas cits, bet fakts paliek fakts. Visādi var būt. Aci miedzošs

0 0

11.10.2014 11:37

> Artas skapis

> Dii

Var jau arī būt, ka dēls vaktē to mammu, lai neiet ubagot, bet vienmēr blakus nenostāvēsi. Atceros, kad dzīvoju Jūrmalā, viena tantiņa regulāri sēdēja pie vienas greznas viesnīcas uz Jomas ielas, kaut arī viņai NEKAS netrūka, bērni apgādāja un pašai pensija. Kauns bija meitai par mammas izdarībām, bet kamēr viņa darbā, tā devās uz savu peļņas vietu. Nezinu, vecuma ,,plānprātība" vai kas cits, bet fakts paliek fakts. Visādi var būt. Aci miedzošs

Man, toreiz uz viņiem skatoties, radās iespaids, ka dēls/mazdēls vai nu kas viņš ir, ļoti labi zina par šīm izdarībām un neiebilst. No rītiem vienmēr večiņa sēdēja jau, varbūt pats pirms darba tur atstāja, kas to lai zina. Bet nu ziedot šādam cilvēkam es pilnīgi noteikti netaisos..

0 0

11.10.2014 11:48

> Dii

> Artas skapis

> Dii

Man, toreiz uz viņiem skatoties, radās iespaids, ka dēls/mazdēls vai nu kas viņš ir, ļoti labi zina par šīm izdarībām un neiebilst. No rītiem vienmēr večiņa sēdēja jau, varbūt pats pirms darba tur atstāja, kas to lai zina. Bet nu ziedot šādam cilvēkam es pilnīgi noteikti netaisos..

Negribās jau nevienu nosodīt, bet, ja tā padomā, veciem cilvēkiem ir pensija un kaut arī nav liela, nav jāubago. Protams, ir labi, ja bērni palīdz un vairumā gadījumu tā arī ir, jo pensijas ne visiem ir lielas, bet ubagot.....nezinu. Laikam arī zudusi ticība ziedot tādiem jau sen...

0 0

18.10.2014 19:19

Tu nezini, vai viņai tie apavi bija oriģinālie. Ebay, Aliexpress tie apavi maksā teju kapeikas. Iespējams, kāds noziedoja tajos portālos pirktos apavus ;)

0 0

1 - 10 no 10