FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenem KRAAPNIECEEM!!!!!!

Peedeejaam laikaa arvien vairaak un vairaak aktualizeejas teema ¨kraapshana¨. Arii nesen manis  noveerotais, ka 5 dienu laikaa regjistreejas ap 300 jauniem lietotaajiem, man liek nedaudz aizdomaaties. Protams, es neshaubos par Atverskapi.lv popularitaati, tomeer neshaubos arii par to, ka starp shiem lietotaajiem ir arii jau ieprieksh dzeesti kraapiechu profili, kas meegjina regjistreeties no jauna, lai kaarteejo reizi kaadu ¨aptiitu ap pirkstu¨.. Taadeelj shoreiz veelos veersties iipashi pie shiim KRAAPNIECEEM....

Meitenes - taas, kas kaut reizi JAU ir kaadu apkraapushas vai tikai plaano to dariit.. AIZDOMAAJIETIES! Es saprotu, ka juusu domu gaajiens ir taads¨easy¨- regjistreeshos, izkraapshu lietu, izdzeesiishos.. BET.. ATCERIETIES arii par to, ka vienmeer apkraaptajai meitenei ir zinaami vismaz kaut kaadi juusu dati - telefons, adrese, uzvaards.. Un pat ja juus liidz shim esat viegli tikushas cauri, tad ne vienmeer viss buus tieshi taa. Atliek vien kaadai uznjeemiigai daamai veersties policijaa, atstaat negatiivus komentus internetaa.. un juus jau esat ¨sasmeereejushas¨ savu naakotni. Jo juus nezinaat kuraa briidii esoshais vai toposhais darba deveejs var ¨iemest¨ juusu datus internetaa. Tajaa pashaa briidii jus jau varat aizmirst par darbu. Sasmeereetis visai dziivei deelj paaris izkraaptiem Eur vai deelj izkraaptaam lietaam - VAI TAS TIESHAAM IR TAA VEERTS??????? (Un ticiet man, darba deveeji PAARBAUDA datus internetaa un ir pat taadi darba deveeji, kas paarbauda datus policijaa....)

30 Atbildes

Tik tiešam, zelta vardi. :)

Policija nedrīkst sniegt nekādus datus par personu bez konkrētām atļaujām, pieprasījumiem utt. Bet tiešām - vai pāris lupatu dēļ meitenes domā sev nodrošināt visu atlikušo dzīvi un domā, ka tas viss tā beigsies? Tagad Jūs jūtaties "zirgā", bt kritiens var būt ļoti sāpīgs un ko tad? Brauksiet prom no valsts?

Vai Jums nav kauns pašām pret sevi, pret radiem, draugiem? Vai tiešām ir patīkami uzvilkt apģērbu, kuru ziniet, ka esiet ieguvušas negodīgā ceļā? Vot nesaprotu, kur cilvēki liek savu sirdsapziņu? Es saprotu, ka ir daudzi noziedzinieki, krāpnieki un slepkavas, kuriem sirdsapziņa kā tāda nav un nodarītais it nemaz neliek ne par ko aizdomāties, bet nu negribētos ticēt, ka meitenes, kas krāpjas ir tik aukstasinīgas, ka ar laiku ies vēl tālāk un nonāks tur, kur saulīte spīd rūtaina... Neesiet, muļķes, domājiet par savu dzīvi un apkārt sev tuvajiem! Jo tas ir tikai 1 solis no mazas krāpšanas līdz tiešām bēdīgām beigām!

Pateikšu priekšā īsi un konkrēti-krāpnieces nedomā uz priekšu vispār.

+++ respect autoram!

Vārdi jau labi, bet visiem zināms, ka tas viņām ir pie vienas vietas.. Viņām tā jau ir kā slimība. 

Es vienīgā nespēju saprast, kāda jēga no netīriem 20 eiro? 

Es gan tikai vakar piereģistrējos, bet līdz šim aktīvi tirgojos/iepirkos facebook grupaas andele mandele, tiru skapi utml. un tur laikam tomēr šadas problēmas nav, jo visi jau raksta no saviem profiliem un nekad negativas pieredzes nav bijis :) labi tas, ka tur neierodas pakal vai pedeja momenta "pardoma" ir jau cits stasts, bet nu ta lai kaut kadu naudu vai mantu kads izkraptu, ko tadu neesmu dzirdjusi :)  Es vakar lasiju visu to temu par krapniecem un biju shoka, ka vispar ko tadu var iedomaties :D 

Izskataas, ka Latvijaa zemiskums klust aizvien zemiskaaks un mulkigaaks...  

> Agnese Caune

Es gan tikai vakar piereģistrējos, bet līdz šim aktīvi tirgojos/iepirkos facebook grupaas andele mandele, tiru skapi utml. un tur laikam tomēr šadas problēmas nav, jo visi jau raksta no saviem profiliem un nekad negativas pieredzes nav bijis :) labi tas, ka tur neierodas pakal vai pedeja momenta "pardoma" ir jau cits stasts, bet nu ta lai kaut kadu naudu vai mantu kads izkraptu, ko tadu neesmu dzirdjusi :)  Es vakar lasiju visu to temu par krapniecem un biju shoka, ka vispar ko tadu var iedomaties :D 

Es arī palasu, bet....

vakar bija laba atbilde no atverskapi administrācijas - neraksta jau par daudzajiem pozitīvajiem gadījumiem, bet, kā gadās kāda krāpšana, tad diskusija topā un cepas trīs dienas par vienu un to pašu.

Lai nebūtu lieku pārdzīvojumu ir vērts pamainīt savu attieksmi pret lietām, jo vislielākās vērtības var dabūt par velti šajā dzīvē. Un, ja kāds no jums kaut ko prihvatizē - varbūt viņam to vairāk vajadzēja kā jums... Aci miedzošs

> Dii

Es vienīgā nespēju saprast, kāda jēga no netīriem 20 eiro? 

no Tevis 20,no manis,no veel kaada,kopaa salasaas..

1 - 10 no 30