FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

pasta stacija- Origo= galvassaapes!

sveikas,noteikti,ka taas,kas ar sho pasta staciju sadarbojas piekritiis,ka peedeejaa laikaa pasta stacija ir vnk galvassaapes- muuziigi pilna!shodien ar,pieeju pie aparaata pirms kurjera- pilns,eju rinkji,pienaaku 30min peec tam,kad kurjeram bij jaabuut,ceriibaa,ka buus ko panjeemis- atkal pilns!!!nu bljaaaviens!!!zvanu pasta stacijai- jaa,ejiet uz galeriju Riiga,paldies,es jau taa esmu atbraukusi liidz Origo,veel tagad nesies,meklee citur,kur garantija,ka tur ar nebuus pilns?prasu,vai kaut ko lietas labaa dariis,varbuut palielinaat to esosho vai kaa- jaa,mees jau daram...tik,nez ko?Vinju dien blakus aparaatam staaveeja meitene,kas izsniedza pakas,tas,laikam ta kaa papildus fiicha...tuuliit naaks sveetki,laimiigs buus,kas vispaar tiks nosuutiit...

es taa,izsaku sashutumu un vilshanos par sho :(

43 Atbildes

Jā, man arī ir bijusi slikta pieredze ar šo pakomātu, visu laiku pilns! Un arī satiku meiteni,kura izdalīja paciņas!:)

Jau ļoti sen šim pakomātam ir tā, ka viss ir pilns, vairs nesūtu pati caur to un nesaku, lai man uz turieni sūta, diemžēl, tas, ka kurjers ir bijis, neliecina, ka būs tukšs, jo viņš ieliek pakas, izņemto vietā. Man ir bijis, ka paku gaidu 2 nedēļas, pa telefonu saka, ka noliktavā, jo neesot vietas, rindas kārtībā, es pārvirzīju uz Dzirnavu ielu, tur viss ātri notiek.

> sanitama

Jau ļoti sen šim pakomātam ir tā, ka viss ir pilns, vairs nesūtu pati caur to un nesaku, lai man uz turieni sūta, diemžēl, tas, ka kurjers ir bijis, neliecina, ka būs tukšs, jo viņš ieliek pakas, izņemto vietā. Man ir bijis, ka paku gaidu 2 nedēļas, pa telefonu saka, ka noliktavā, jo neesot vietas, rindas kārtībā, es pārvirzīju uz Dzirnavu ielu, tur viss ātri notiek.

jaa,bet tas veel ir gabals ko iet,shii visiem taads vidusceljsh,ja reiz tik paarslogota,kaapeec nepaplashina un miers,bet nee...:(

jā, gabals, ko iet, bet stiepjot pakas un nobučojot durtiņas un atkal stiepjot, es vairāk laika pazaudēju

> sanitama

jā, gabals, ko iet, bet stiepjot pakas un nobučojot durtiņas un atkal stiepjot, es vairāk laika pazaudēju

nu mulkjiigi abaas situaacijaas,kaarteejo reiz pieraadiijums,ka labaak tad omniva,bet tai atlaizhu nav..

o jaaaa,sen atpakal kritu kauna ujn mokas,nesot smagu koka zirgu,zvanot uz info mam pateica-a ko lai mes daraam?! Super,vest uz Rigu zirgu un beigas es menesi marinejos! FUJ.

Mans uzskats,ja ir tada piekrisana-tad jaskatas kurasjasut acitur un iznemt,jo vini pasi zaude naudu. Klibo domasana vinjiem.

> Vita Dūra

Mans uzskats,ja ir tada piekrisana-tad jaskatas kurasjasut acitur un iznemt,jo vini pasi zaude naudu. Klibo domasana vinjiem.

nu kur probleema paplashinaat esosho vai uzlikt veel papildus netaalu automaatu??zaudee klientus tieshaam..parasti tachu- ir pieprasiijums,ir piedaavaajums,bet te taisni otraadi.

man vel patika,ka operators man pateica,aizvediet uz Galeriju Riga vai citur,ja,es augstpapezu kurpes ar koka zirgu braukasu pa rigu :D meklejot tuksu PS!

Labots 13.10.2014 16:55

Varbūt viņiem stacijas apsaimniekotājs neļauj likt otru pakomātu, to mēs nezinam :), bet runājot par omnivu, tur arī visādi brīnumi, riebj, pie Alfas vairāk nestrādā kā strādā, sazvanīt nevar, ps vismaz sazvanīt var, omnivas mazais nodalījums tik mazs, ka apavu pāri nevar ielikt, brrr.

1 - 10 no 43