FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

pasta stacija- Origo= galvassaapes!

sveikas,noteikti,ka taas,kas ar sho pasta staciju sadarbojas piekritiis,ka peedeejaa laikaa pasta stacija ir vnk galvassaapes- muuziigi pilna!shodien ar,pieeju pie aparaata pirms kurjera- pilns,eju rinkji,pienaaku 30min peec tam,kad kurjeram bij jaabuut,ceriibaa,ka buus ko panjeemis- atkal pilns!!!nu bljaaaviens!!!zvanu pasta stacijai- jaa,ejiet uz galeriju Riiga,paldies,es jau taa esmu atbraukusi liidz Origo,veel tagad nesies,meklee citur,kur garantija,ka tur ar nebuus pilns?prasu,vai kaut ko lietas labaa dariis,varbuut palielinaat to esosho vai kaa- jaa,mees jau daram...tik,nez ko?Vinju dien blakus aparaatam staaveeja meitene,kas izsniedza pakas,tas,laikam ta kaa papildus fiicha...tuuliit naaks sveetki,laimiigs buus,kas vispaar tiks nosuutiit...

es taa,izsaku sashutumu un vilshanos par sho :(

43 Atbildes

> sanitama

Varbūt viņiem stacijas apsaimniekotājs neļauj likt otru pakomātu, to mēs nezinam :)

jaa,bet ,gan jau,ja gribeetu ,vareetu atrast,centrs ir tomeer centrs,tur vajag lielaaku un vairaak....tagad braukshu no riita pirms darba un cereeshu,ka buus vieta ielikt.

Olimpijaa skiet taadu probleemu nav, plus tur ir gan omniva gan pastastacija, tadel esmu nolemusi tik lidz turienei braukt, ja man vajag nosutit pacinas :) bet nu par Origo- protams! Tas tacu galvenais centrs, kur visi galapunkti iet utt, lielaka dala cilveku iet uz turieni, un tuvaakaa nakama ir tikai galerija riiga, kas peec buutiibas jau nav taalu, bet ja tev uz to galu vispaar nav jaaiet un tad javelkas atpakal uz origo, arii paiet savas 30-40 minutes kamer aiziet turp atpakal :) 

Domaju, ka tas par vairak automatiem ir tikai laika jautajums. Tas tomer ari ir finansials ieguldijums un iespejams pakalpojuma izveidei tika iegulditas lielas naudas summas sakotneeji, tadel uzreiz nevar salikt kaudzi ar jauniem. Velns vinu zina, mums parastajiem mirstigajiem tadas lietas nepienakas zinat, bet logiski domajot, es saubos ka vini SPECIALI neliek jaunus automatus, jo tas tacu ir pelnas iespejas un jebkurs bizness tiek veidots, lai gutu pelnu :) Visam savi iemesli, meitenes ;) labpratigi neviens naudu veejaa nelaiz :) 

> Vita Dūra

man vel patika,ka operators man pateica,aizvediet uz Galeriju Riga vai citur,ja,es augstpapezu kurpes ar koka zirgu braukasu pa rigu :D meklejot tuksu PS!

:D nu ja,un kaa es saku,kur garantija,ka tur buus tukshs?

Labots 13.10.2014 17:00

> Agnese Caune

Olimpijaa skiet taadu probleemu nav, plus tur ir gan omniva gan pastastacija, tadel esmu nolemusi tik lidz turienei braukt, ja man vajag nosutit pacinas :) bet nu par Origo- protams! Tas tacu galvenais centrs, kur visi galapunkti iet utt, lielaka dala cilveku iet uz turieni, un tuvaakaa nakama ir tikai galerija riiga, kas peec buutiibas jau nav taalu, bet ja tev uz to galu vispaar nav jaaiet un tad javelkas atpakal uz origo, arii paiet savas 30-40 minutes kamer aiziet turp atpakal :) 

Domaju, ka tas par vairak automatiem ir tikai laika jautajums. Tas tomer ari ir finansials ieguldijums un iespejams pakalpojuma izveidei tika iegulditas lielas naudas summas sakotneeji, tadel uzreiz nevar salikt kaudzi ar jauniem. Velns vinu zina, mums parastajiem mirstigajiem tadas lietas nepienakas zinat, bet logiski domajot, es saubos ka vini SPECIALI neliek jaunus automatus, jo tas tacu ir pelnas iespejas un jebkurs bizness tiek veidots, lai gutu pelnu :) Visam savi iemesli, meitenes ;) labpratigi neviens naudu veejaa nelaiz :) 

tieshi taa,centrs,kur liels pieprasijums,bet paarbaazta taa stacija bija jau vismaz gadu atpakalj,atceros uz pagaajushajiem Zsveetkiem vinji Origo kkaada veikalaa izsniedza pakas papildus...pa gadu nav sapelniijushi ,lai paplashinaatos?nu jaa...ne mums to spriest.

tur jau taa lieta,ka turp-atpakalj veel liidz tai galerijai sanaaks savas 40min laika!

es tagad, vienalga uz kurieni braucot, zvanu un prasu, cik daudz vietas ir brīvas, ir bijis, ka braucot gar Juglu vai caur Ķekavu, pasaka, ka pilns, tad nav nemaz ko iespirngt, vai viena vieta brīva, es ieteiktu, pirms brauc likt, piezvani, viņi gan tikai no 8 ceļ telefonu

Nez, ne tu ne es nezinam situaciju kada ir ar vinu patieso pelnu. Man jau liekas, ka tas viss ir loti leeti :) 2,50 omniva par mazas pacinas nosutisanu uz jebkurieni... jamaksa gan par pasu automatu uzstadisanu, par apkopsanu (gan tehnisko, gan vizualo), kurjeriem, administratoriem, kaut kadas apdrosinasanas, transports tas pacinas nogadajot uz citiem pakomatiem utt. Es vispar brinos, ka no tiem 2,50 kaut kadu pelnu vini vispar gust pec visam izmaksam :) bet nu tas ta, tads filozofisks spriedelejums. Butu forsi, ja vini varetu interneta uztaisit kaut kadu interaktivo info tabulu, kur noradits kadi un kur nodalijumi pieejami, tas drosvien atvieglotu situaciju. Alternativi, vecaja labaja pasta nekad visi nodalijumi nav pilni :) 

Viņi lēnām paplašinās.. :D

Man atkal joks šodien sanāca, ka pazvanīju uz PS, ka viņiem nepareizi mājaslapā darba laiki norādīti, ka 2x esmu aizbraukusi jau uz staciju, kas ir ciet (pirmo reizi 20:08, otro 16:05) un uzzināju, ka tiek spriedelēts par pasta stacijas slēgšanu (t/c Krokuss).
3km tuvāk mājām esošo pasta staciju jau 2,5 mēnešus "ver vaļā" un vēl 2 mēn. jāgaida līdz atvēršanai (ja to kārtejo reizi nepārcels).

Un, ja šie ciet būšanas laiki vēl pārklasies, tad tuvākā arī man sanāks Origo (11km) un no Pasta stacijas atvadīšos.. :)

Origo Pasta stacijas termināls ir vispieprasītākais un vienmēr to iesaka izvēlēties ārkārtas gadījumos, tāpēc speciāli uz turieni nebraucu, jo 99% - būs aizņemts. Par svētkiem - ir arī tā, ka būs lielākā daļa terminālu pilni, nevarēs nosūtīt.

Pagājušo gad ap ziemassvētku laiku ne tikai pārsvarā bija pilni, bet paši terminālu gļukoja.

Pirms 1. septembra arī visi termināli bija ļoti noslogoti, apbraukāju Rīgā 7 PS terminālus, kamēr atradu kādu, kur ir kāds nodalījums brīvs.

Ne mums te ko mainīt.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man atkal joks šodien sanāca, ka pazvanīju uz PS, ka viņiem nepareizi mājaslapā darba laiki norādīti, ka 2x esmu aizbraukusi jau uz staciju, kas ir ciet (pirmo reizi 20:08, otro 16:05) un uzzināju, ka tiek spriedelēts par pasta stacijas slēgšanu (t/c Krokuss).
3km tuvāk mājām esošo pasta staciju jau 2,5 mēnešus "ver vaļā" un vēl 2 mēn. jāgaida līdz atvēršanai (ja to kārtejo reizi nepārcels).

Un, ja šie ciet būšanas laiki vēl pārklasies, tad tuvākā arī man sanāks Origo (11km) un no Pasta stacijas atvadīšos.. :)

O, jā! Ar krokusu es arī aplauzos, aizbraucu, bet iekšā nosūtīt paciņu netiku..... :D

Patiesību sakot man arī nav skaidrs kāpēc Omniva atver aizvien jaunas un jaunas sūtīšanas vietas, bet PS vispār neattīstās, pat regresē.....

> Saulīte (arī mainos)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

O, jā! Ar krokusu es arī aplauzos, aizbraucu, bet iekšā nosūtīt paciņu netiku..... :D

Patiesību sakot man arī nav skaidrs kāpēc Omniva atver aizvien jaunas un jaunas sūtīšanas vietas, bet PS vispār neattīstās, pat regresē.....

VARBUUT omniva paarnjem pamazaam arii pasta staciju?re ku ar Inky,reiz spriedaam,shii man saka,ka Molaa esot,jo maajaslapaa raadaas,es aizbraucu a tur Omniva!!un shodien veel maajaslapu skatiijos,tur veel radaa,ka Molaa ir,veca lapa..

11 - 20 no 43