pasta stacija- Origo= galvassaapes!

sveikas,noteikti,ka taas,kas ar sho pasta staciju sadarbojas piekritiis,ka peedeejaa laikaa pasta stacija ir vnk galvassaapes- muuziigi pilna!shodien ar,pieeju pie aparaata pirms kurjera- pilns,eju rinkji,pienaaku 30min peec tam,kad kurjeram bij jaabuut,ceriibaa,ka buus ko panjeemis- atkal pilns!!!nu bljaaaviens!!!zvanu pasta stacijai- jaa,ejiet uz galeriju Riiga,paldies,es jau taa esmu atbraukusi liidz Origo,veel tagad nesies,meklee citur,kur garantija,ka tur ar nebuus pilns?prasu,vai kaut ko lietas labaa dariis,varbuut palielinaat to esosho vai kaa- jaa,mees jau daram...tik,nez ko?Vinju dien blakus aparaatam staaveeja meitene,kas izsniedza pakas,tas,laikam ta kaa papildus fiicha...tuuliit naaks sveetki,laimiigs buus,kas vispaar tiks nosuutiit...

es taa,izsaku sashutumu un vilshanos par sho :(

43 Atbildes

Piekriitu, man pirceejas ir gaidijusas pat nedelju, kad izsutishu uz pasta staciju, jo gan Origo, gan Galeria Riga bija viss aiznemts!!!Origo nevar palauties, un ja tev pasham ko suuta, tad kaveejaas tie nenormaali! Tapec atsakos tagad sutit caur pasta stacijaam pirceejaam, bet izmantoju omniva, kas nav tik parslogota

> MarijaR

Piekriitu, man pirceejas ir gaidijusas pat nedelju, kad izsutishu uz pasta staciju, jo gan Origo, gan Galeria Riga bija viss aiznemts!!!Origo nevar palauties, un ja tev pasham ko suuta, tad kaveejaas tie nenormaali! Tapec atsakos tagad sutit caur pasta stacijaam pirceejaam, bet izmantoju omniva, kas nav tik parslogota

Galeria arii pieprasiita-pilna??nu vo...es vienu dien iegriezos beernu pasaulee,tur arii aparaats staaveeja,tikai nedarbojaas...

Jā, man arī sanāca vakar aplauzties Krokusā - atbraucu ap 20 un ciet! Stulbi, jo nākamais tuvākais pakomāts uz Jūrmalas šosejas, t.i. +10 km :( Mājas lapā viņiem arī nav īsti pareizi norādīts - meklējot tuvāko staciju kartē, rādās ka strādā līdz 22, omniva tādā ziņā vinnē, jo strādā visu laiku.. žēl 

> Sniega

Jā, man arī sanāca vakar aplauzties Krokusā - atbraucu ap 20 un ciet! Stulbi, jo nākamais tuvākais pakomāts uz Jūrmalas šosejas, t.i. +10 km :( Mājas lapā viņiem arī nav īsti pareizi norādīts - meklējot tuvāko staciju kartē, rādās ka strādā līdz 22, omniva tādā ziņā vinnē, jo strādā visu laiku.. žēl 

Es viņiem ~nedēļu atpakaļ zvanīju, informēju un palūdzu izlabot darba laiku t/c Krokusam.. Saprotošs darbinieks, bet jēgas nekādas..

> zaiza

> Saulīte (arī mainos)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Viņi lēnām paplašinās.. :D

Man atkal joks šodien sanāca, ka pazvanīju uz PS, ka viņiem nepareizi mājaslapā darba laiki norādīti, ka 2x esmu aizbraukusi jau uz staciju, kas ir ciet (pirmo reizi 20:08, otro 16:05) un uzzināju, ka tiek spriedelēts par pasta stacijas slēgšanu (t/c Krokuss).
3km tuvāk mājām esošo pasta staciju jau 2,5 mēnešus "ver vaļā" un vēl 2 mēn. jāgaida līdz atvēršanai (ja to kārtejo reizi nepārcels).

Un, ja šie ciet būšanas laiki vēl pārklasies, tad tuvākā arī man sanāks Origo (11km) un no Pasta stacijas atvadīšos.. :)

O, jā! Ar krokusu es arī aplauzos, aizbraucu, bet iekšā nosūtīt paciņu netiku..... :D

Patiesību sakot man arī nav skaidrs kāpēc Omniva atver aizvien jaunas un jaunas sūtīšanas vietas, bet PS vispār neattīstās, pat regresē.....

VARBUUT omniva paarnjem pamazaam arii pasta staciju?re ku ar Inky,reiz spriedaam,shii man saka,ka Molaa esot,jo maajaslapaa raadaas,es aizbraucu a tur Omniva!!un shodien veel maajaslapu skatiijos,tur veel radaa,ka Molaa ir,veca lapa..

Es, starpcitu, sazvanīju un šie teica, ka ir gan un ikdienā sūtījumi nāk un iet un Molā strādā. Ja nemaldos, pēc mūsu sarunas vēl vasarā aizbraucu nosūtīt.

Pasta stacija citos rajonos arī čakarē prātu,pačakarējos,pačakarējos un dabūju vienmēr nosūtīt:))

Šodien laikam visas pilnas, arī nevarēju nosūtīt. Ja tā piemet viņu ieņēmumus tikai no šī portāla Satraukts

Labots 22.10.2014 22:18

> zaiza

> Saulīte (arī mainos)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Viņi lēnām paplašinās.. :D

Man atkal joks šodien sanāca, ka pazvanīju uz PS, ka viņiem nepareizi mājaslapā darba laiki norādīti, ka 2x esmu aizbraukusi jau uz staciju, kas ir ciet (pirmo reizi 20:08, otro 16:05) un uzzināju, ka tiek spriedelēts par pasta stacijas slēgšanu (t/c Krokuss).
3km tuvāk mājām esošo pasta staciju jau 2,5 mēnešus "ver vaļā" un vēl 2 mēn. jāgaida līdz atvēršanai (ja to kārtejo reizi nepārcels).

Un, ja šie ciet būšanas laiki vēl pārklasies, tad tuvākā arī man sanāks Origo (11km) un no Pasta stacijas atvadīšos.. :)

O, jā! Ar krokusu es arī aplauzos, aizbraucu, bet iekšā nosūtīt paciņu netiku..... :D

Patiesību sakot man arī nav skaidrs kāpēc Omniva atver aizvien jaunas un jaunas sūtīšanas vietas, bet PS vispār neattīstās, pat regresē.....

VARBUUT omniva paarnjem pamazaam arii pasta staciju?re ku ar Inky,reiz spriedaam,shii man saka,ka Molaa esot,jo maajaslapaa raadaas,es aizbraucu a tur Omniva!!un shodien veel maajaslapu skatiijos,tur veel radaa,ka Molaa ir,veca lapa..

Molaa ir gan Omniva(aaraa) gan PastaStacija (iekšaa)

Viņi nedomā, lai tak taisa papildu terminalus,zaude tik daudz klientus un NAUDU!

Es vakar vakarā no origo pasta stacijas izsūtiju un pirms nedēļas. Nekādu problēmu nebija.

21 - 30 no 43