FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

pasta stacija- Origo= galvassaapes!

sveikas,noteikti,ka taas,kas ar sho pasta staciju sadarbojas piekritiis,ka peedeejaa laikaa pasta stacija ir vnk galvassaapes- muuziigi pilna!shodien ar,pieeju pie aparaata pirms kurjera- pilns,eju rinkji,pienaaku 30min peec tam,kad kurjeram bij jaabuut,ceriibaa,ka buus ko panjeemis- atkal pilns!!!nu bljaaaviens!!!zvanu pasta stacijai- jaa,ejiet uz galeriju Riiga,paldies,es jau taa esmu atbraukusi liidz Origo,veel tagad nesies,meklee citur,kur garantija,ka tur ar nebuus pilns?prasu,vai kaut ko lietas labaa dariis,varbuut palielinaat to esosho vai kaa- jaa,mees jau daram...tik,nez ko?Vinju dien blakus aparaatam staaveeja meitene,kas izsniedza pakas,tas,laikam ta kaa papildus fiicha...tuuliit naaks sveetki,laimiigs buus,kas vispaar tiks nosuutiit...

es taa,izsaku sashutumu un vilshanos par sho :(

43 Atbildes

mums Siguldā regulāri pasta stacijai šaize, vai nu neverās vaļā nodalījumi vai arī nevar nosūtīt jo ar karti nevar samaksāt, šodien ar negāja, braukšu rīt ar cerību ka varēšu meitenēm paciņas nosūtīt...

> arta

mums Siguldā regulāri pasta stacijai šaize, vai nu neverās vaļā nodalījumi vai arī nevar nosūtīt jo ar karti nevar samaksāt, šodien ar negāja, braukšu rīt ar cerību ka varēšu meitenēm paciņas nosūtīt...

MJAA,bet meitenes gaida un cepaas,ka paka kaveejas...

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> zaiza

> Saulīte (arī mainos)

Viņi lēnām paplašinās.. :D

Man atkal joks šodien sanāca, ka pazvanīju uz PS, ka viņiem nepareizi mājaslapā darba laiki norādīti, ka 2x esmu aizbraukusi jau uz staciju, kas ir ciet (pirmo reizi 20:08, otro 16:05) un uzzināju, ka tiek spriedelēts par pasta stacijas slēgšanu (t/c Krokuss).
3km tuvāk mājām esošo pasta staciju jau 2,5 mēnešus "ver vaļā" un vēl 2 mēn. jāgaida līdz atvēršanai (ja to kārtejo reizi nepārcels).

Un, ja šie ciet būšanas laiki vēl pārklasies, tad tuvākā arī man sanāks Origo (11km) un no Pasta stacijas atvadīšos.. :)

O, jā! Ar krokusu es arī aplauzos, aizbraucu, bet iekšā nosūtīt paciņu netiku..... :D

Patiesību sakot man arī nav skaidrs kāpēc Omniva atver aizvien jaunas un jaunas sūtīšanas vietas, bet PS vispār neattīstās, pat regresē.....

VARBUUT omniva paarnjem pamazaam arii pasta staciju?re ku ar Inky,reiz spriedaam,shii man saka,ka Molaa esot,jo maajaslapaa raadaas,es aizbraucu a tur Omniva!!un shodien veel maajaslapu skatiijos,tur veel radaa,ka Molaa ir,veca lapa..

Es, starpcitu, sazvanīju un šie teica, ka ir gan un ikdienā sūtījumi nāk un iet un Molā strādā. Ja nemaldos, pēc mūsu sarunas vēl vasarā aizbraucu nosūtīt.

bet KUR????aaraa staav omniva,varbuut kaut kur iekshaa??

> Elī

> zaiza

> Saulīte (arī mainos)

Viņi lēnām paplašinās.. :D

Man atkal joks šodien sanāca, ka pazvanīju uz PS, ka viņiem nepareizi mājaslapā darba laiki norādīti, ka 2x esmu aizbraukusi jau uz staciju, kas ir ciet (pirmo reizi 20:08, otro 16:05) un uzzināju, ka tiek spriedelēts par pasta stacijas slēgšanu (t/c Krokuss).
3km tuvāk mājām esošo pasta staciju jau 2,5 mēnešus "ver vaļā" un vēl 2 mēn. jāgaida līdz atvēršanai (ja to kārtejo reizi nepārcels).

Un, ja šie ciet būšanas laiki vēl pārklasies, tad tuvākā arī man sanāks Origo (11km) un no Pasta stacijas atvadīšos.. :)

O, jā! Ar krokusu es arī aplauzos, aizbraucu, bet iekšā nosūtīt paciņu netiku..... :D

Patiesību sakot man arī nav skaidrs kāpēc Omniva atver aizvien jaunas un jaunas sūtīšanas vietas, bet PS vispār neattīstās, pat regresē.....

VARBUUT omniva paarnjem pamazaam arii pasta staciju?re ku ar Inky,reiz spriedaam,shii man saka,ka Molaa esot,jo maajaslapaa raadaas,es aizbraucu a tur Omniva!!un shodien veel maajaslapu skatiijos,tur veel radaa,ka Molaa ir,veca lapa..

Molaa ir gan Omniva(aaraa) gan PastaStacija (iekšaa)

Labots: 22.10.2014 22:18

vo,iekshaa?pirmaa dzirdeeshana,taapeec arii neatradu

Molā pasta stacja atrodas iepretim RIMI kasēm, pie izejas uz daudzstāvu autostāvvietu. 

> Sniega

Molā pasta stacja atrodas iepretim RIMI kasēm, pie izejas uz daudzstāvu autostāvvietu. 

Molā piektdien ar karti nevarēja norēķināties, tikai ar apmaksas kodiemKliedzošs.

> Sniega

tur veel aiz bankomaatiem?nekad neesmu maniijusi....reiz pat braucu speciaal uz Molu,kaa ieraudziiju aarpusee omnivu taa padomaaju,ka omniva paarnjeemusi,jo shkjiet,ka tieshaam ,pirms veel uzradaas omniva,pasta stacija atradaas aaraa

Labots 19.12.2014 09:02

Vai kāda var pateikt kur Origo atrodas otra - jaunā pasta stacija ? Aizsūtīju paku, bet cilvēks nevar atrast to aparātu. Pasta stacijas mājas lapā info neatrodu un sazvanīt šorīt neizdodas.

Jaunaa pasta stacija atrodas Rimi kreisajaa pusee, paejot garaam dazhiem veikaliem, tur ir ieeja viena, tajaa ejaa, kur atsleegas var izgatavot un aiz vinja pashaa galaa ir pasta stacija. Jaateic, ka noraades tur nekaadas nav izliktas, taadeelj atrast nav iespeejams.  Pati vakar arii visu dienu nonjeemos ar to pasta staciju.

> Kristīne

Jaunaa pasta stacija atrodas Rimi kreisajaa pusee, paejot garaam dazhiem veikaliem, tur ir ieeja viena, tajaa ejaa, kur atsleegas var izgatavot un aiz vinja pashaa galaa ir pasta stacija. Jaateic, ka noraades tur nekaadas nav izliktas, taadeelj atrast nav iespeejams.  Pati vakar arii visu dienu nonjeemos ar to pasta staciju.

PaldiesSmaidīgs, vismaz kāda norāde. Īsziņā vismaz ir rakstīts kura kaste jāmeklē - jaunā vai vecā?

31 - 40 no 43