FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Ziemas kombinezons - kādu izvēlēties?

Sveikas!

Sāku meklēt kombinezonu ziemai, kad puikam jau būs 1,5 gads. Nesaprotu kādu izvēlēties - kopējo vai bikses+virsjaku? Kurš no variantiem būtu ērtāks gan uzvilkšanai, gan staigāšanai?

Padalieties savā pieredzē Smaidīgs Paldies jau iepriekš Aci miedzošs

28 Atbildes

Uz 1.5 vēl iesaku kopējo:)  Uzvilkt ērtāk:)

mana skapi chicco jauns..

Man puikam bija gan, gan. Divi vajadzīgi noteikti :)

Man ari sskkiet,ka abiem jabut,kad iet tikai laukaa,tad viennoziimiigi kopeejo,bet ja brauc massiinaa vai staigaa pa veikaliem,tad atsevissko,lai jebkuraa briidii var nedaudz atggerbt,paarkarssana ir tikpat llauna kaa aukstums..

Paldies!

Gruti pateikt,atkaribaa no berna! Puikam man vecakajam bija atseviskais, galvenais jau tas lences lai ir,un nekas nesagaja ieksa,un kurcina bija normala garuma,nebija nekada iisaa! Meitukam ari bijaatseviskais,un ari galvenais skatijos,lai nelaizh cauri. Ar kopejiem nav bijusi pieredze! 

Huppa termo kombinezoni ir tiešām labi un kvalitatīvi,padomāts par visu un nav problēmu ar izmēriem kā mēdz gadīties ar lētāku firmu ražojumiem,un cena ar manuprāt diezgan pieņemama.

Tik mazam kopējo kombinezonu un atsevišķi jaciņu , ja vajag kādreiz ātri uzraut mugurā, kaut vai līdz veikalam aizskriet.

Huppa un Lenne ir vienlīdz labi , taču tie nav termokombinezoni , nemaldiniet sevi un tautu. Huppai ir tagad daži termo modeļi HuppaTec , taču tie maksā stipri dārgāk.

> Anja

Tik mazam kopējo kombinezonu un atsevišķi jaciņu , ja vajag kādreiz ātri uzraut mugurā, kaut vai līdz veikalam aizskriet.

Huppa un Lenne ir vienlīdz labi , taču tie nav termokombinezoni , nemaldiniet sevi un tautu. Huppai ir tagad daži termo modeļi HuppaTec , taču tie maksā stipri dārgāk.

Tieši tā - Lenne un Huppa nav termokombinezoni.

> cata

Huppa termo kombinezoni ir tiešām labi un kvalitatīvi,padomāts par visu un nav problēmu ar izmēriem kā mēdz gadīties ar lētāku firmu ražojumiem,un cena ar manuprāt diezgan pieņemama.

nu par tiem jau arī runāju.

1 - 10 no 28