FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

dalieties lūdzu pieredzē ar masāžas riņķiem????

Sveikas meitenes,padalieties lūdzu kādu riņki-un kāpēc Jūs ieteiktu vidukļa samazināšanai?

Pēc mazā tā arī nau izdevies atgūt vēl formu tāpēc jāsāk kas darīt,un vēlējos pamēģināt pagriest riņķi,tik nezinu kādu!?!?

25 Atbildes

Tas riņķis, kam pumpiņas, nu tādi zilumi paliek:D Ātri apnīk un tik daudz laika, lai būtu rezultāts viņu griezt nav. Mans mazais prasa daudz uzmanības:)

Man jau liekas ka ļoti labs tas riņķis ir ! Liekas ka pavisam vienkārši.. bet man kāds laiks pagāja, kamēr iemācījos griezt.. mazliet savādāk nekā ar parasto! Zilumi, bija tādi.. nu to es nevaru pat aprakstīt.. ilgi turējās.. bet tas tikai 1x, pēc tam jau pierod ķermenis.. bet vislabāk ieteiktu pavilkt vairākus džemperus, lai nebūtu tik sāpīgi! :)

Tagad gan stāv nolikts stūrī, vislaik atlieku uz vēlāku laiku :D

Es griezu apmeram menesi,pa 15 min,bet ne katru dienu noslinkoju,un veders ir mazaks.Protams staigaju visa zilumos...Es griezu uz plika vedera,man skiet,ka efekts ir daudz labaks,neka uz drebem.

Man bija hoola hop,tas man isti nepatika.Tagad ir cits,pat nezinu kas pa rinki.Sis man pati daudz labak.Tie masazas aplisi ir tadi asi,hoola hopam ir gludi.Apnik tiesam vinu griezt,jo nav viegli,vins ir loti liels,ir jaizbrive daudz vietas.

Mans bebuks parasti skatas ka es griezu :)

Atbalstāma ir ikviena sportiska aktivitāte,taču pēc pieredzes un atsauksmēm-  rinķis nav efektīgākais līdzeklis vēdera samazināšanai. Es ieteiktu katru dienu taisīt presīti. (sēdus, rokas aiz galvas). Nav viegli, bet muskuļi ļoti labi nostiprinās, un vēders ātri 'saformējas'!:) Lai veicas!:)

Man ir hula hoop. 1.6 vai 1.8 kg. Griežu ik pa laikam, kad sanāk, parasti TV skatoties. Efekts ir, zilumi nepaliek un arī pirmajās reizēs nebija. Katrā ziņā priekš vidukļa labs izstrādājums, tagad plānoju nopirkt smagāku.

Paldies Jums par informāciju, :)

Manai māsai bija Hoola Hoop riņķis - teica, ka pirmajās reizēs arī bija zilumi, bet efekts bija acīmredzams! Samērā īsā laikā "riepas" no vēdera bija nost!:)

Labots 18.10.2014 17:34

Es pirku rinķotāju klubā riņķi draugiem.lv skaitās labāks par tv shopā riņķiem.Bet es panēmu agressīvu bet man vajag mīkstāks un vieglāks,jo esmu tapat slaida.Ar riņķi var dabūt nost kaut ko,ja tiešām katru dienu to darīt.http://www.powerbody.lv/important/item/29-pareizs-uzturs

Spices rimi rinkis ar magnetiem maksaja 5 eur:))

Teikšu godīgi, tas riņķis neko nelīdz! Ieteiktu labāk aiziet pie kāda speciālista vai fitnesa trenera lai izraksta speciālu dietu kur nevajag badoties!

1 - 10 no 25