dalieties lūdzu pieredzē ar masāžas riņķiem????

Sveikas meitenes,padalieties lūdzu kādu riņki-un kāpēc Jūs ieteiktu vidukļa samazināšanai?

Pēc mazā tā arī nau izdevies atgūt vēl formu tāpēc jāsāk kas darīt,un vēlējos pamēģināt pagriest riņķi,tik nezinu kādu!?!?

25 Atbildes

Laikam tas ir kaa kurai,man piemeram palidz! 

vai varat arī uzrakstīt kāds tieši riņķis Jums ir?

Paldies visām meitenēm :)

man ir šāds pirku par 32 ls.

Ja kāda vēlas iegādāties riņķi tad es savējo pārdodu - Hula Hoop Twist Magnetic WH-004 = 10euro.

Labots 06.11.2014 10:21

Es nekad nesapratisu kas liek cilvekus ticet ka kautkads rinkis spes palidzet  atbrivoties no lieka un iegut labu formu?nu nav ta...Iesaku pakonsulteties pie fitnesa  treneri..ja nav iespeja doties uz sporta zali ir neskaitami daudz vingrinajumi prieks majas apstakliem..tam kam ir mazuli vingrinajumus lieliski var veikt kopa ar mazuli..interneta pieejami daudz varianti:) 

Lai maja pavingrotu nav nepieciesama nauda..lietderigak izteret naudu partikas produktos labam edienreizem nevis sada veida rinkim.

Meitenes, vajag mazliet sanemties..isteniba tas tacu nav tik gruti:) 

> winnis

Es nekad nesapratisu kas liek cilvekus ticet ka kautkads rinkis spes palidzet  atbrivoties no lieka un iegut labu formu?nu nav ta...Iesaku pakonsulteties pie fitnesa  treneri..ja nav iespeja doties uz sporta zali ir neskaitami daudz vingrinajumi prieks majas apstakliem..tam kam ir mazuli vingrinajumus lieliski var veikt kopa ar mazuli..interneta pieejami daudz varianti:) 

Lai maja pavingrotu nav nepieciesama nauda..lietderigak izteret naudu partikas produktos labam edienreizem nevis sada veida rinkim.

Meitenes, vajag mazliet sanemties..isteniba tas tacu nav tik gruti:) 

Labots: šodien, 10:21

pameģini,tad sapratisi:)

Man bija 1.6 kg hula hoops, ko pirku riņķotāju klubā. Lielisks palīgrīks. Galvenais regulāri riņķot. 

zemene - 

mm nop..man pat nav velme ko tadu meginat:D mani apmierina regulara vingrosana kopa ar kardio treniniem..:) 

Mani arī interesē kaa var efektīvaak tikt vaļaa no vedēra :( Jo diemžēl pēc bērniņa liels vēders palicis un gribētos uzzinat kaut ko,ko var darīt lietas labaa..?  Esmu gaajusi gan uz fitnesu,gan dietas mēģinaajusi,bet nekaada baigaa rezultaata nebija. Ko varat ieteikt?

> ckatja

Mani arī interesē kaa var efektīvaak tikt vaļaa no vedēra :( Jo diemžēl pēc bērniņa liels vēders palicis un gribētos uzzinat kaut ko,ko var darīt lietas labaa..?  Esmu gaajusi gan uz fitnesu,gan dietas mēģinaajusi,bet nekaada baigaa rezultaata nebija. Ko varat ieteikt?

Efektivakais kas var but ir sports un sabalanseta edienkarte bez jebkadas badosanas..un ja to visu citigi dara rezultati ir neizbegami.Citam rezultati paradas atrak, ciltam tas notiek velak..katram ir savs organisms..vielmaina utt:)nedelas laika labu figuru neiegut..jaiegulda darbs un jabut gribasspekam:) 

11 - 20 no 25