FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Jautājums rīdzeniecēm

Sveiki, damas! Gribu nopirkt sev ziemai silto naturalo kažociņu. Rēzeknē šadu lielu pirkumu nav jēgas meklēt, tapēc tagad izvēlos kur braukt: uz Viļņu vai uz Rīgu kažoka meklējumos. Meitenes no Rīgas, vai jūs gadījuma pēdēja laika neinteresējaties par kažoku cenam (lapsadas, ūdeļadas, polarlapsas adas)? Par Viļņu noskaidroju, ka īso s izmēra ūdeļadas un lapsadas kažociņu varētu nopirkt par 700-800 eiro. Vai ir jēga braukt meklēt uz Rīgu? Un ja ir: tad uz oficialajiem veikaliem (tipa Kosmo), vai arī uz tirgu???

Paldies!

62 Atbildes

Ne gluži par tēmu - bet cik tāds kažoks sver? Pēc izskata liekas, ka ir ko stiept.

Labots 18.10.2014 23:10

> Vaverīte

Par makslīgiem kažokiem esmu domajusi, bet cenas arī nav tik labas ka vēlētos un tomēr kamēr jauna kaut vienu reizi vēlos ta grezni pastaigat kada dargaja kažociņa Nokautrējies Manuprat, tas ir gandrīz visu sieviešu sapnis ..Nokautrējies

man bija tāds sapnis. iegādājos - pastaigāju pagājušo ziemu. apnika. šogad nopārdevu:) man personīgi vairāk tā bija iegriba uz to brīdi. var būt kādreiz vēl gribēšu, bet pagaidām vēlmes atkārtoti nav. Tā vietā izvēlējos polārlapsas vesti- daudz ērtāk! bet baisam salam neder, protams. 

esmu redzējusi šosezon veikalā kosmo simpātiskus modeļus, savukārt Titanika redzēju diezgan simpātiskus kažociņus (bet tie bija pārsvarā truša par kvalitāti nemācēšu teikt)...

un būtiskākais padoms, pirkt kažoku tikai tiem, kuriem vēlmes ātri nemainās. Tādiem, kas ievērojuši sev tendenci, kad ātri viss apnīk...nevajag pirkt :D personīgā pieredze. labāk kaut ko stilīgu, kvalitatīvu, greznu! to var atrast, vienkārši jāpameklē. 

tas arī viss:)

61 - 62 no 62