Ko meklējat?

Sveikas, kas ir tas ko Jūs tagad meklējat? Ko gribat iegādāties? Vai Jums nav tā, ka skataties sludinājumums katru dienu un ieraugat to, ko pat nebijāt plānojušas pirkt? :)

22 Atbildes

> Daina

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

mekleju uggijus jaunus, bet pa normalu cenu uz 41 izmeru , jo tirgu tomer ir par dargu 20-25 eiro... :/ 

Vai tad stilīgos apavos nav uggi? Manuprāt vienu dienu redzēju draugos sarunās.

paskatijos ir, bet cenas ari 20-30 eiro, tad jau labak pielikt kadus 10 eiro un pasutit kadu firmu jau :D 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Daina

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

mekleju uggijus jaunus, bet pa normalu cenu uz 41 izmeru , jo tirgu tomer ir par dargu 20-25 eiro... :/ 

paskatijos ir, bet cenas ari 20-30 eiro, tad jau labak pielikt kadus 10 eiro un pasutit kadu firmu jau :D 

http://www.draugiem.lv/stiligiapavi/gallery/#/stiligiapavi/gallery/?pid=371786792

Līdz rītdienai vēl akcija it kā.

Bet nu cik tur esmu pirkusi, tad sajūta ka ar kartonu kājās staigā :D

Labots 17.10.2014 17:12

Šobrīd man nepieciešama rudens cepurīte un skaists mētelis- izsapņots modelis, kuru ceru drīzuma ieraudzīt kada skatloga :D un protams, nekad nevar būt par daudz kleitu.. tads lūk ir mans saraksts ar kuru došos iepirkties :)

Man šis viss vispār ir kā slimība.Ir konkrētas lietas,kovajag,bet vienmēr ieraugu ko feinu un nopērku,rezultāta nav naudas un nav prece,ko tiešām vajag :D

> Kerija

Man šis viss vispār ir kā slimība.Ir konkrētas lietas,kovajag,bet vienmēr ieraugu ko feinu un nopērku,rezultāta nav naudas un nav prece,ko tiešām vajag :D

liidziigi Nokautrējies

es šeit vairs neiepērkos, ja nu vienīgi klātienē, jo lielākoties sanāk vilties, ir daži izņēmumi, par kuriem tiešām esmu bijusi priecīga atverot paciņu. tāpēc atmetu šo atkarību :D

es sobrid mekleju cepuriti un cimdus,paliek auksts :D

> Daina

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Daina

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

http://www.draugiem.lv/stiligiapavi/gallery/#/stiligiapavi/gallery/?pid=371786792

Līdz rītdienai vēl akcija it kā.

Bet nu cik tur esmu pirkusi, tad sajūta ka ar kartonu kājās staigā :D

tad laikam nav verc, ja ka kartona kaste ir...:D 

> Samanta...Mainos:)

es sobrid mekleju cepuriti un cimdus,paliek auksts :D

Manā skapī ir cimdiņi, arī cepurīte :)

parsvarā pārdodu,kad ir daudz laika  un nav ko darīt tad arī paskatos sev kaut ko,esmu nopirkusi tikai divas preces jaunas,esmu apmierināta ar pirkumiem,tagad meklēju viegli pufīgo vesti sportisku vai klasisku ar jostu un kapuci,un tādu pašu plānu pufīgu jaku ziemai rudenim ar kapuci un jostu,bet vēlos tikai jaunu:)

11 - 20 no 22