FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Dvieļi

Sveikas!

Vai kāda vēl ir saskarusies ar jauneim, veikalos pirktiem dvieļiem, kas reāli nekam neder? Tajos nav iespējams noslaucīt rokas, jo tie neņem pretī ūdeni. Ir tāda sajūta,  ka dvielim ir kaut kāda aizsargkārta. Mazgājot nekas nemainās. Un sastāvs it kā 100% kokvilna.

Saprotu, ka skopais maksā divreiz. Laikam uzreiz vajadzēja pirkt dārgos dvieļus.

Ja kādai ir ideja, kā dvieli padarīt normālu, priecāšos par padomu!


8 Atbildes


Man tādus ome uzdāvināja,briesmīgi. Izmantoju tik lai notecinātu trauciņiem lieko ūdeni pēc dezinficēšanas...citam tieir bezjēdzīgi.


vairakas reizes janazga  60 grados- no pieredzes, zinu sitos dvielus


Labots 19.10.2014 19:10

Godīgi sakot, tos dvieļus var mest ārā, jo tie nenoderēs pat grīdas mazgāšanai. Lai arī dvielis ir no kokvilnas, tik un tā lētais paliks lēts, jo būs ražots no zemākas kvalitates kokvilnas + piejauktām ķīmijām un ļoti iespējams citiem, sintētiskajiem materiāliem, kuri nebūs norādīti uz birciņas.

Pati strādāju ar mājas tekstilu saistītā profesijā un varu 100% apgalvot, ka kvalitāte tiešām slēpjas cenā un brendā, kas ražo - diemžēl, bet tas ir fakts. Dvieļi ir tāda ļoti intīma lieta, tāpēc uz to gluži naudu nevajadzētu žēlot!

Starpcitu, tajā pašā Stockamanā, MC2 u.c. tāda tipa veikalos ir nopērkami kvalitatīvi dvieļi par ļoti labām cenām, nevis visi Maxima utt. ražojumi.


Labots 19.10.2014 19:25

Ar laiku ,mazgājot, lietojot, auduma šķiedras sapūkojas / sašķeļas,  un ir taads kaa vajag. Vienkaarši sāciet lietot un mazgaat, un būs ok. Tas tikai  norāda no cik kvalitatīvas šķiedras austs. Ja uzreiz ir jau mīkts  kaa lupata, tad arī ilgi ar taadiem neslaucīsies- uzsūks mitrumu labi, bet arī ārti izirst:)...


Labots 19.10.2014 19:16

Ar


Labots 19.10.2014 19:15

Tas , ja kas, ir pat labākas kvalitaates kaa tie, kas taadi nav:), un parasti arī maksā dārgaak un ilgaak saglabaa krāsas utt.Parasti ļoti dārgie ar dāžadu krāsu salikumiem taadi ir:).


neteiktu, ka dārgais var būt labāks. Diemžēl reiti sanācis nopirkt labu dvieļus. Tīrā veiksmes spēle.


Riga, Sampetera iela ir dvielu razotne, kura jau seit bija padomju laikos. Kvalitate super cenas pieejamas. Pie rupnicas ir ari veikalins:)

1 - 8 no 8