FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Mīļākā grāmata?

Izskatīju tēmu par Grejas 50 noskrāsām, gribētos zināt jūsu mīļāko grāmatu? Kuru vērts pārlasīt un iesakāt izlasīt citiem?

Mana THE grāmata ir Koelju "Alķīmiķis" Smejošs Ik pa laikam ir vērts ieskatīties vai vienkārši uzšķirt kādu lapu un iedvesmoties

27 Atbildes

Varbūt banāli, bet Krēslas sāgas grāmatas man patīk (blush)

> Lenii

jāatzīst, ka neesmu lasījusi... arī Krēslas filmas neesmu redzējusi. Nokautrējies

> p-Anna

Grāmatas ir daudz reiz labākas nekā filmas! :) Ja saņemies,tad uzreiz sāc ar grāmatām, nevis filmām! :)

Bulgakovs "Meistars un Margarita"

Koelju "Veronika grib mirt"

Paldies! Ir šeit vāl kāda grāmatu lasītāja? Smejošs

Deivids V. Freižers "Zilie putni" - tik ļoti spēcīga grāmata!

Ū, Koelju laikam ir viens no topa rakstniekiem. Esmu lasījusi vairākas viņa grāmatas. Tieši nesen kā izlasīju Koelju grāmatu Brida. Ļoti meistarīgi uzrakstīta grāmata - izlasīju ļoti ātri, jo valoda tiešām raita un vienkārša, pluss grāmatas izmērs arī patīkams - bez maz kabatā ieliekama, taču grāmata saturiski nepatika.

Kā grāmatas, kas man patīk saistītas ar piedzīvojumiem, noslēpumiem un mīlestību. Esmu šobrīd savas mīļākās grāmatas meklējumos.

Varbūt ir kādi ieteikumi? Smaidīgs

Suada. Sadedzināta dzīva. -Izlasot, liks padomāt. Ļoti laba!

Patīk Dens Brauns, lasu tagad "Inferno". George R.R. Martin "Game of Thrones" visas daļas, Viljams P. Jangs "Būda", N. Mosterte "Raganu Sezona", Klārka Susanna "Džonatans Streindžs un Misters Norels", E. Kostova "Vēsturnieki". Vēl viegli lasāma True Blood un Pretty Little Liars sērija.

1 - 10 no 27