Tel. nr. profilos.

Sveikas! Man viens jautājums interesē- Jūs esat kādas meitenes skapī noskatījušas sev interesējošo preci, un noteikti uzrakstāt šai meitenei. Bet, ja nesaņemat atbildi, nu, Jūsu vēstule tiek 1x, 2x, 3x ignorēta-izlasīta, bet nekādas atbildes. Un meitenes profilā ir norādīts tel. nr. Vai Jūs arī uz mobilo sāktu rakstīt vai zvanīt šai meitenei!?

Paldies, un jauku Jums šo auksto dienu! 

28 Atbildes

Ja man prece tiešam būtu iepatikusies, tad kadēļ gan ne? 

Es noteikti piezvanītu.

Анимированные смайлики

Sveika! Es personīgi nezvanītu, jo cenšos izvairīties no negatīva - ja lasa un neatbild, laikam jebkuraa gadījumaa nepardos :( Satraukts

Es noteikti zvanītu uz mob. nevis rakstītu īsziņu, jo to arī var noignorēt. Kādreiz arī bija gadījies, ka neatbildēja uz vēstulēm, bet kad uzzvanīju, tad atvainojās,ka nebija laika un tā es sarunāju un dabūju kāroto mantu. :)

Es arī noteikti zvanītu.

> _MilaC_VIPbrandONLY_

Sveika! Es personīgi nezvanītu, jo cenšos izvairīties no negatīva - ja lasa un neatbild, laikam jebkuraa gadījumaa nepardos :( Satraukts

Nu es arī nezvanīju šī iemesla dēļ, ka vēstules tika ignorētas.... jo mazums kāda meitene... nu un tā nu es gaidīju, gaidīju, līdz saņēmu atbildi, ka prece pārdota Smejošs 6 mēn. gaidīju, bet  vēstules tika lasītas Smejošs

Es noteikti pirms tam vēl arī palasītu atsauksmes. ;)

Nu ja, tad jāmet kauns pie malas un jāzvana man ar nākamreiz Nokautrējies

Ja profilā ir tālr. nr. un man kaut ko vajag steidzami, tad vispār vēstules nerakstu, bet uzreiz zvanu. Ja neatbild uz zvanu (ir brīži, kuros nedrīkst pļāpāt pa telefonu), tad rakstu īsziņu. Ja nav nekas steidzams vai vienkārši sākumā gribu noskaidrot kādus ar preci saistītus jautājumus, tad gan rakstu atverskapī.

Man pašai ir gadījies, ka izlasu kādu vēstuli, bet atbildēt sanāk pat nākošajā dienā, it īpaši, ja prasa specifisku info, piem., „Kāds ir garums no pleciņa līdz (..)?” Ja man, piemēram, tobrīd uz plīts ēdiens top, neiešu tak mērlenti ķert un pie skapja skriet!

starpcitu ja tel.nr ir ievietots,tda es dazreiz pat vestuli nerakstu,bet uzreiz sms,ja man steidzami vajadzētu. un biezi vien ir ka sms veida atrak viss kartojas neka ar vestulem ;)

1 - 10 no 28